Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Csak a feleségemnek probléma ez vagy más hölggyel is megtörtént? fórum

Csak a feleségemnek probléma ez vagy más hölggyel is megtörtént? (beszélgetős fórum)

1 2 3
16. ef7fc0b7f5 (válaszként erre: 13. - Nátháska)
2013. dec. 18. 19:18

Csókolom


hát van amiben elvezet de van amiben semennyire semmilyen autót .


találtam egy videót , valami hasonlója van ,például ebben nem bír semennyire semmilyen autót , próbálta már de nem ment neki

[link]

15. andi6020 (válaszként erre: 12. - Ef7fc0b7f5)
2013. dec. 18. 19:07
Akár. Bár viszonylag kevés 13 centis tűsarkú papucsom van, konkrétan szerintem egy sem, de igen, bármiben tudok vezetni.
14. krautmanno (válaszként erre: 11. - Anyagi)
2013. dec. 18. 19:04
Siettem és véletlenül elnyomtam.
13. Nátháska (válaszként erre: 1. - Ef7fc0b7f5)
2013. dec. 18. 18:59

Kedves Zsolt!

A feleségének igaza van, (főleg kezdőként) nem úgy esik egyik autóban a vezetés, mint egy másikban ugyanazzal a cipővel. Jó ideig volt szerencsém párhuzamosan vezetni egy Audit és egy Opelt, a különbség érzékelhető volt. Már az is sokat számított, hogy az egyiknek lehetett magasabbra emelni az ülését, a másiknak fixen a padlóhoz közel volt. Ilyenkor más-más szögben áll a lábfej, nehéz megszokni. Van, akinek először nem is hajlik annyira a bokája. Ráadásul az Audinknak sokkal később fogott a fékje (vagyis sokkal beljebb kellett nyomni a pedált), mint az Opelnak, így az még plusz út a lábfejnek.


Érdekes volt, hogy pl. papucsban az Audit nem tudtam vezetni, az Opelt igen.

Szerintem a felesége idővel majd megszokja.


És én imádok magassarkúban vezetni.

12. ef7fc0b7f5 (válaszként erre: 8. - Andi6020)
2013. dec. 18. 18:56

igen amikor nem megy neki akkor ő is mezítláb szokott vezetni , csak nem írtam mert azt hittem hogy nevetséges .


Akkor ön bármilyen kocsit bármiben el tud vezetni gond nélkül , akár mezítláb vagy akár 13centis tűsarkú papucsban is ?

11. Anyagi (válaszként erre: 3. - Krautmanno)
2013. dec. 18. 18:53

Hogy mi a probléma?

Hát a hosszú Ó !

10. Anyagi
2013. dec. 18. 18:51

El tudom képzelni a dolgot!

A sarkak magassága, alakja, kialakítása más és más. De ez könnyen áthidalható! Javaslom, hogy válasszon az asszonyka egy kényelmes, lapos, könnyen le és felvehető cipőt és minden autóban azzal próbálkozzon. Kiszálláskor visszalép a magassarkújába és megszűnik a probléma!


Kezdő sofőrnek egyébként sem célszerű magas sarkú cipőben vezetni!!!

9. ef7fc0b7f5 (válaszként erre: 6. - Simple)
2013. dec. 18. 18:47
lehet hogy nincs még elég rutinja ?
8. andi6020 (válaszként erre: 1. - Ef7fc0b7f5)
2013. dec. 18. 18:46

Bármilyen autót elvezetek bármilyen cipőben, papucsban, mezítláb, mindenhogy.


Mi a kérdés?

2013. dec. 18. 18:44
Én kifejezetten nem szerettem magas sarkúban vezetni.Még az sem mindegy,hogy milyen talpú a cipő.Nekem már 40 éves jogsim van,de a cipőre nagyon adok.Van nekem is ismerősöm,aki emeletes cipőbe vezet,vagy 15 centis s sarka,de hogy tud azzal közlekedni is nehéz,nem pedig autót vezetni.Úgy látszik embere válogatja.a lényeg az,hogy tudja a pedálokat kezelni,a cipőben.
6. simple (válaszként erre: 1. - Ef7fc0b7f5)
2013. dec. 18. 18:41
Bármilyen autót elvezetek bármilyen cipőben, sosem volt ezzel gondom.
5. Katinkaboszi (válaszként erre: 1. - Ef7fc0b7f5)
2013. dec. 18. 18:41

Jó estét kedves Zsolt:)


Sziasztok :D


Én nem tudok vezetni, nem is fogok, ám a családban több nő is vezet.

Innen tudom a választ, amit majd többen, férfiak is, megadnak majd.


Van aki nem tud, csak lapossarkúban vezetni, van akinek mindegy, sőt van olyan, a családban például, aki kimondottan tart egy papucsot a kocsiban, mert csak abban tud vezetni.


Ami az ugyanabban a cipőben, de más autóban történő vezetését illeti a hölgynek, azért azt tudhatná, mindegyik kocsinak kicsit más ez a része, máshova esik, jó, nem annyira, de biztos vagyok benne, nem ugyanaz az érzés.


Itt más példával is szolgálhatnék, de ugyebár nem régi tagja az oldalnak, így nem értené a huncutkudásomat, aztán meg, még nem is tudja, mennyire sokat lehet egy ilyen felettébb komoly kérdésen kacarászni :D

Sok sikert és tényleg jobb, ha elhiszi,amit a felesége mond :D

2013. dec. 18. 18:37
2013. dec. 18. 18:37
És mi a próbléma?:)
2013. dec. 18. 18:36

Azt hittem, valami érdemi kérdés lesz belőle :D


De biztosan lesz, aki érti :D

2013. dec. 18. 18:30

Hölgyeim előre is köszönöm ha hozzászólnak a kérdéshez vagy amint láttam itt privátban is lehet levelezni , ha valaki oda ír mert nem szeretné hogy más lássa azt is köszönöm .


Kende Zsolt vagyok és véletlenül találtam ezt az oldalt és mivel női portálként van szerintem itt biztosan tudnak hozzászólni .


Az lenne a kérdésem hogy ez a dolog amit leírok csak az én feleségemnek szokott probléma lenni vagy esetleg más hölggyel is előfordul , vagy előfordult már valaha . Amikor rákérdeztem a feleségemre hogy hogy is van ,azt a választ kaptam hogy te ezt úgysem értheted .

A családunkban több autó is van ( nem újak mind tíz év feletti , különböző kategória , különböző típus ) , és mindenki használja mindegyiket , mikor melyikkel könnyebb kiállni . Nekem nincs jogosítványon - nem lehet - , a páromnak is kb 1 éve ,de csak április óta vezet . És itt van a kérdés , hogy néha gondot okoz neki a magassarkúban való vezetés . Azért csak néha ,mert az egyik kocsit elvezeti magassarkúban , de a másik autót nem tudja ugyanabban a magassarkúban vezetni , de fordítva is volt , hogy a kocsit elvezette az egyik magassarkújába , de egy másik magassarkújában nem bírta . Az lenne a kérdésem a hölgyekhez hogy létezik ilyen , hogy autófüggő vagy magassarkú függő a dolog ? A mikor ezt én megkérdeztem tőle azt a választ kaptam amit már említettem "hogy te ezt úgysem értheted" .

Köszönöm ha valaki esetleg hozzászól , ha esetleg nem volt pontos , érthető a kérdésem kérem jelezze megfogalmazom másképp .


Köszönettel és tisztelettel


Kende Zsolt

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook