Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Csajok segítsetek! fórum

Csajok segítsetek! (beszélgetős fórum)


1 2
20. 23443e225c (válaszként erre: 19. - D83b976c14)
2011. jan. 3. 09:21

Igen nem vagyunk egyformák,nekem a legtermészetesebb dolog a világon hogy kényeztetem törödök,és megprobálok harmoniát teremteni annak/akörül aki fontos nekem.

Kisfiamat is mindig dicsérik milyen kiegyensulyozott..Hál Istenenk:))


az tény hogy apát is elkényeztettem,a játék elé hozom a vacsit,ami nem jo:(

De ha én szeretek akkor mindenemet oda adom.:)


Ő nagyon jo ember,tényleg mindent megad nekünk,a babát is teljesen együtt terveztük ott volt az első uH-tól a szüléseig,szóval nem az van hogy becsuszott a gyerek és most menekülne tőlünk a játékba.


Csa ez ez az érzelmi rész,ami nem stimmel.De tegnap olvasta a válaszokat és azt mondta kitalálunk valami:)

Remélem nem 3 napig tart..

De ha az ő szemszögéből nézem akkor lehet hogy hisztinek tünik,hogy kiszolgálom,mindent megteszek és egyszer csak szolok hogy vissza felé is kéne valamit produkálni...És akkor nem érti:)Most mi lett a bajom.

Huuu nehéz ez.

De nem akarok hallgatni nem szolni mert abba bele hülyülök.Én hiszek abban hogy mindent meg kell beszélni,mert ha csak gyülik gyülik a baj akkor egy fogkrémes tubus miatt fogunk elválni:(((



Sajnos a gyerekkorbol hozott dolgok most jönnek elő...én legalábbis ugy érzem:((

2011. jan. 3. 09:06

Szerintem nem lehet a szülőkkel takarózni egy mai párkapcsolatban.

Érzéseink pedig nemcsak nekünk,nőknek vannak,hanem a férfiaknak is.Legelőször is azt kéne letisztázni szerintem hogy neki szüksége van e egyáltalán kényeztetésre.

Ha szeret titeket,szeret téged,akkor biztos kell neki tőled a szeretet,a törődés.Jólesik neki,de valószínűleg természetesnek is veszi,és azért gondolja hogy visszafelé nem kell adnia,illetve nem kell úgy kimutatnia.Ami jól a szüleinek,az viszont már nem biztos hogy jó és elég nektek.Pláne ebben a világban,ahol nap mint nap óriási kísértés éri az embereket.


Remélem hogy sikerül közös nevezőre jutnotok,és sikerül megbeszélni hogy mindkettőtöknek kellenek az érzések,kell a figyelmesség,a törődés,hiszen egymásra számíthattok,a kitartás is nagyon fontos.Elhiszem hogy fáradt az ember,és ha otthon van kikapcsolódásra,pihenésre,és nem piszkálódásra vágyik,de ha nem sikerül ezt megbeszélni,akkor csak mélyülni fog ez a dolog,nem szabad,hogy szavak és tettek nélkül lépjetek túl ezen.

2011. jan. 3. 08:38

Sziasztok


kisj: Én is dolgoztam 16 órákat,szintén vendéglátásban..Abszulot megértem hogy ki akar kqapcsolni.


zakkanat52:Köszi kiprobálom,bár ezzel a résszel nincs gond:)))))


vadóc1418:Ő mindig azt mondja,együtt élünk mi kell még:((

A szüleitől is ezt látta sajnos,csak élnek egymás mellett:(

Nagy fordulatot kéne vennie:(


Spéci Nőci: :DDD


ada52:Teljesen igazad van.A gyerek vigyázás nem megoldhato,szüleim mesqsze laknak,anyós meg nem "az a tipus" :))


orsolya33:Hát igen,ezt szeretném elkerülni,épp ezt mondtam neki este hogy mondom mondom de ha nem változik semmi tényleg egyszer üres lakásra jön haza.....bár nem szeretném..:(


zsanci79:Sajnos biztos sokan vannak,akik játszanak,sőt családosok,én sem értem annyi értékes időt elvesz:(

Ja és apa azzal jön nekem hogy mert én is itt vagyok a gép előtt,hoxa meg FB.Naa szerintem ez egészen más..

A net az összeköttetésem a világgal.:))


Én szeretek itthon lenni, imádom hogy a kisfiammal lehetek egész nap,szóval hogy ha apával is minden rendben lenne kijelenthetném hogy teljes az életem...de igy hogy hosszú honapok ota nincs egy szabad esténk,meg már mostanában napok ota napközben is veszekszünk..igy nem jo.

HA ezt helyre tudnám tenni minden ok lenne:)))



Enimolly: NAgyon igazad van neked is:)Igen apa is azt mondta hogy cseráljünk,ő marad itthon,én mebjek dolgozni pff:))Nagy a szája,és egyszer maradt itthon este a gyerekkel ugy hogy nem értem haza fürdetésre és bodyban tette le aludni mert nem talált neki ruhát:))))Pedig én abszolut bevonom a gyereknevelésbe mindig mindent elmondok megmutatok neki...de ha közben játszik nehéz két dologra figyelni közben:)))) :((

Szerintem is játszhat csak azért bizonyos határokon belül.Ezt is megbeszéljtük már de nem tartotta be:((


Tömés::) Sokat gondolkoztam rajta.:)Egyszer tettem jelszót a gépre,összetötre a laptopomat:((((

no komment

2011. jan. 2. 22:01
Törölt a WOW acc-ját, pár éva alatt megenyhül, aztán biztos minden a régi lesz.:)
16. 43090dd12d (válaszként erre: 1. - 23443e225c)
2011. jan. 2. 21:44

Először is Gratulálok a kisfiadhoz!! Erőt egészséget és boldogságot Nektek!! Teljesen megértem a problémádat, a férfiak sosem fogják átlátni teljesen a gyermek nevelés minden "fáradalmát"...Ilyenkor egy nőnek még több szeretetre van szüksége, hiszen már nem csak egy kapcsolatot de egy családot kell fenntartania..ami a szürke 7köznapok gondjai mellett,nem egyszerű feladat...Ez egyáltalán nem hiszti, ez természetes hogy hiányzik Neked, hiszen a párod és szereted,normális dolog, hogy minél többet Vele szeretnél lenni...Ez neki sem azt jelenti hogy mindenről le kell mondania ..számítógépezhet ezzel sincs gond..de ez ne menjen a kapcsolat rovására..kell a kompromisszum:).

Beszélgessetek minél többet, biztosan megérti hogy Neked ő nagyon fontos..és ha napról napra kevesebbet vagytok együtt az tényleg nem vezet jóra...Én szívből kívánom, hogy Boldogok legyetek és amikor csak lehet egymással töltsétek az időt..Az élet túl rövid ahhoz, hogy ne azzal foglalkozzunk akit igazán szeretünk!!!Minden együtt töltött perc nagy kincs!! Minden jót! :)

15. zsanci79 (válaszként erre: 1. - 23443e225c)
2011. jan. 2. 21:25

Ma ez a második, hogy valaki itt panaszkodik hogy a férje állandóan játszik a gépen.....ez hihetetlen hogy felnőtt embereknek ekkora függőséget okoz. Szerintem ez is egyfajta szenvedélybetegség.....az még tán oké, ha valaki egyedülálló, de családdal....

Bocs, tudom ez nem tanács, csak eldöbbenek ezeken a nagy számítógépes játékozásokon

Amúgy ez hosszútávon nem fog működni, az biztos.


Én is várom már hogy jövő hónapban vissza menjek dolgozni, kell már...

2011. jan. 2. 20:25
Szomorúnak tartom,hogy könyörögnöd kell és kérned,hogy veled is foglalkozzon és ez nem egyértelmű dolog nála. Pedig te feladtad a tested a lelked a szabadságod a gyerekért,a családért hosszú évekre,mert gyereket akart ,akartatok.Mert lássuk be,a tested már nem olyan, nem tudsz azt csinálni és akkor,amikor akarsz,örök aggódás az életed,hogy a gyerekkel minden rendben legyen. Nap végén,pedig vágysz egy ölelésre,hogy érezd azt,hogy van melletted egy férfi,aki véd titeket,aki mellett nő vagy,aki óv. Erre pedig még lecseszést kapsz,hogy hisztizel. Remélem tényleg elolvassa.Az ilyen férfiakból,apákból lesz elege egyszer az anyáknak és olyan szánalmasan könyörgik vissza magukat,hogy az már nevetséges, pedig csak annyit vársz el tőle,annyi oda figyelést,amennyire szeret.
13. ada52
2011. jan. 2. 20:19
Szia!Bár nem vagyok olyan helyzetben mint te,még nincs babám,de azt gondolom,hogy igazad van és kell az minden pár életében hogy időnként CSAK egymással foglalkozzon.Ez nem zárja ki azt hogy jó szülők legyetek,de ne felejtsük el,hogy nem csak szülők vagytok,hanem szerelmespár is,és nem szabad hogy elvesszen a kapcsolatból a varázs és a tűz.Szakítsatok egymásra időt esténként,vagy ha van rá lehetőség akár hétvégén is.Nem tudom mennyire megoldható hogy a picire nagyszülő vigyázzon,ha csak pár órára is.Romantikázzatok és szeressétek egymást!Remélem minden rendben lesz! :)
12. 06bfdda89d (válaszként erre: 8. - Kisj)
2011. jan. 2. 20:18
Hát piszok nagy munka összebújva dvd-zni,igazad van!
2011. jan. 2. 20:12
köszi a válaszokat véleményeket.
2011. jan. 2. 20:12

Szerintem nagyon fontos,hogy meg tudjátok érteni egymást,fontos,hogy megértse ő is,mennyire fontos az hogy egymással is törődjetek.Neki nem kell a kényeztetés? Nem örül ha te kényezteted,kedveskedsz neki? Szerinte neked nincs szükséged erre? Szerintem ezt mindenképp beszéljétek át.

Az rendben hogy a napi munka után szüksége van egy kis nyugtatóra,pihenésre,de ezt miért nem úgy intézi hogy az mindkettőtöknek jó legyen? pl bevonhatna téged is a játékba,megmutathatná mi az ami annyira tetszik neki abban hogy téged "hanyagol" miatta,hátha közös nevezőre tudtok jutni utána,hogy hogyan tudnátok egymás életét,a közös életeteket még szebbé,jobbá,harmonikusabbá tenni. Remélem hajlik rá,mert néha a férfiak elég morcik tudnak lenni.

2011. jan. 2. 20:07
Én felvennék valami szexi ruhát, egy kevéske kis parfümmel mögé lopóznék, és felhívnám magamra a figyelmet... :P
8. kisj
2011. jan. 2. 20:04

A férjed a napi munka után érthető módon fáradt. Majd ha te is visszamész dolgozni, akkor biztosan másképp fogod látni a világot.

(jártam én is hasonló cipőben, mint most te)

2011. jan. 2. 20:03
Igazad van abban ha nem változik valami akkor előbb utóbb baj lesz belőle, de ha neki ez megfelel és nem akar már most sem többet veled lenni(fontosabb neki egy játék a gépen mint hogy veled összebújjon)akkor a folyamat elkezdődött.
6. 23443e225c (válaszként erre: 2. - C42aaaac41)
2011. jan. 2. 20:03
Köszönöm...én is igy gondolom..Sokszor megfogadtam hogy nem szolok nem piszkálom....de az nem lenne semmire megoldás...sőt...tuti szakitás lenne a vége:(Ezt nem akarom mert szeretem.
5. 06bfdda89d (válaszként erre: 1. - 23443e225c)
2011. jan. 2. 20:03
Húha.Ez tényleg nem az igazi...Sajnálom.Remélem jobbra fordul!!!:(
2011. jan. 2. 20:02
Igazad van, kellene, hogy többet foglalkozzon veled. De: ő is szeretné kikapcsolni magát, és csak saját magával foglalkozni, őt is meg lehet érteni. Remélhetőleg hajlandó a kapsolat javítására, mert ennek csak egy vége lehet, ha így folytatódik: a válás. Tudom miő beszélek, éppen benne vagyok :( De nekünk közbeszólt egy harmadik is.
2011. jan. 2. 20:02
Igazad van, ha így érzel, az igaz érzés. és jobb megelőzni a bajt. próbálj meg kitalálni valamit, amit mindketten élveztek, lehet ez bármi, összebújós filmnézés, társasjáték stb. én is sokallom azt az időt, amit a párom itthon a számítógépes játékokkal tölt, én pl. online aknakeresőzök vele msn-en, és bármelyikőnk is nyer egy-egy alkalommal, mindig nagyokat nevetünk, ölelkezünk, összebújunk, hecceljük egymást. így számítógépezik is, meg velem is van :-) aztán már csak velem van :-)
2011. jan. 2. 20:02

Ha nem látja a férjed,hogy felnőtt ember vagy és igen is szükséged van a felnőtt társaságra,akkor egy f...kalap!És csinálja ő,ezt 22 hónapon át,hogy csak a gyerek és semmi más!


Igenis szükség van a kettesben eltöltött időre,mert meghal a kapcsolat!Én tapasztalatból tudom!

2011. jan. 2. 19:57

Sziasztok


A story:Itthon vagyok a 22hós hónapos kisfiunkkal,vidéken lakunk apa Pesten dolgozik szakács,ami ugye azt jelenti hogy reggel megy éjjel jön:(

Én nagyon sokat vagyok egyedül a babával,és most érzem azt hogy elég, kell a változás...Ezt felhoztam ma apának hogy kicsit foglalkozzon többet velem mert kikészülök..Eljárkálni nem nagyon tudunk kell másra a lové,de itthon mikor letettük a babát beszélgessünk,bujjunk össze dvd-zünk...


Ő játszik a számitogépen,wow-zik,ami interaktiv,közben skype-ol a többiekkel.Szóval elvan:(

A gyerekkel foglalkozik,minden ok:)


Az hiányzik hogy CSAK VELEM foglalkozzon,este.


JA és hogy igy elmondtam neki mit szeretnék,nem nagyon érti,hisztire fogja:(Pedig nem az csak szeretném megelőzni a bajt még mielőtt teljesen elhidegülünk egymástól,mert akkor már nincs vissza ut.


Szóval irjátok meg hogy igazam van vagy nincs,apának minden választ megmutatok:)


Köszi

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook