Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Cordia Young City vélemények fórum

Cordia Young City vélemények (beszélgetős fórum)


2022. febr. 21. 16:50
Köszi szépen.
8. esforsada (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 21. 08:48
UI: a garazsban all ket autonk is egymastol teljesen fuggetlen parkolohelyen - azokra sem hullott sem vakolat, sem meszes viz sosem
7. esforsada (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 21. 08:45
Kivancsisagbol tegnap megkerestem a gyakorin az emlitett topicot..nos nem tudom, hogy a 3x is bekommentelo szemely valoban itt lakik-e, en azonban igen, a II. utemben, fel ev alatt semmilyen problema nem merult fol, amiket pedig az illeto irt, nos a haz face csoportjaban kerdezoskodtem, senki sem tud ezekrol, pedig mindharom utem lakoi egyben ott vannak, mintegy 300-an..az atadas csuszott, az valoban bosszanto volt, de beazas, etelfestekes viz, zajok stb..nos egyszer sem tapasztaltam, tapasztaltunk hasonlot. Nem kell az egekig magasztalni, elheto es normalis lakopark ez, el kell jonni megnezni, nincs semmi meglepetes benne. A magam reszerol nem bantam meg, hogy itt vettem lakast. :)
6. birebora (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 20. 14:33
Hát ha az új penészesedik és trükközni kell vele, az már régen rossz.
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Birebora)
2022. jan. 20. 14:28
Jaj... Az durva. Egy hirdetésben láttam képen páramentesítőt. Lehet, akkor az is beázás miatt van, vagy penészedés miatt. :/
2022. jan. 20. 14:27
Téglában gondolkodok. Nekem is vannak fenntartásaim az újakkal. Csak a régi meg hamarabb szorulhat újításra. De köszönöm a hozzászólásod. Jó, hogy van építész ismerősötök. :)
2022. jan. 20. 14:25
Ja és olyan is van, hogy a szigetelés nulla volt, beázott és a csatornát utólag "gyártották" a ház falához és a szélső szobákban, ahogy esik az eső hallani a zubogást, csobogást. Hát nem tudom. De tény és való nőnek ki a földből az új épitésű lakások. Biztos van rá kereslet.
2022. jan. 20. 14:21

Az új épitésűekről én sem hallok sok jót. Gyorsan felhúzzák, méregdrágán árulják (peremkerületben, agglomerációban már kertes házat lehet ezen az áron venni) és jönnek a műszaki és garanciális problémák. És csak azért mert felhúznak egy keritést mert, hogy "lakópark", az is megdobja az árat több millával.

Egy épitész ismerősünk mondta, hogy 20-30 éves akár tégla, akár panel jobb mint egy új épitésű.

2022. jan. 20. 14:09
A Cordia Young City társasházakat ismeri valaki? Mit tudtok róla? Gyakorin olvastam 1-2 negatív véleményt, de semmi mást nem találtam. Milyen minőségű házak lehetnek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook