Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ciki, ha nincs nálad cigi?! fórum

Ciki, ha nincs nálad cigi?! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Ciki, ha nincs nálad cigi?!

1 2 3 4 5 6 7
2011. febr. 24. 10:32

A cikk tényleg jó. Viszont Te egyszer szívtál egy slukkot, én lassan 20 éve dohányzom (nem vagyok rá büszke).

De ahogy az előttem szóló is írta, az elhatározás magunkban születik, egy-két elrettentő példa nem győz meg senkit.

A leszokás már csak akaraterő kérdése, ha fejben eldőlt. Én most gyűjtöm:)

2011. febr. 24. 10:24

Nagyon jó a cikk, de van egy kis baj. Nem a cikkel. A dohányosokkal. Vagy nem érdekli őket, vagy ha el is olvassák, azt gondolják, hogy "Jó, jó, de nem biztos, hogy én is belehalok".

Igazából nehéz ettől a szenvedélybetegségtől (is) megszabadulni, s először el kell határozni az embernek saját magától.

Utána ha elolvassák a cikket találnak jó tanácsokat arra, hogy hogyan lehet átvészelni az elvonási tüneteket.

Gratulálok, nekem tényleg nagyon tetszett!

2011. febr. 24. 10:08
Ezt a cikket azért írtam, hogy megpróbáljam a mai fiatalságot rávenni arra, hogy próbáljanak meg leszokni a dohányzásról. Nem akarom jobbá tenni a világot, csak egy picit szeretnék a korombeli fiatal lányokra és fiúkra hatni egyaránt.

Ugrás a teljes írásra: Ciki, ha nincs nálad cigi?!
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook