Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Cicám története fórum

Cicám története (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Cicám története

1 2
2011. nov. 23. 14:33
Nagyon szép történet, jó ilyet olvasni. Örülök, hogy nem adtad fel a célod és sikerült egy kiscicát örökbefogadnod.
10. punka (válaszként erre: 8. - Ami.)
2011. nov. 23. 14:29

Magyarországon sajátlakás-mánia van :S

Máshol az életüket leélik az emberek albérletben.

Nem beszélve a mostani lakáshitel-helyzetrôl...

Sajnálom a kutyust, és titeket is, mert biztos örömötöket leltétek volna vele.

9. Sly7105 (válaszként erre: 8. - Ami.)
2011. nov. 23. 14:25
Jogos a felháborodás. Valóban sok család albérletben él évekig akár több gyerekkel is. Ez vicces, tényleg. Akkor meg ne panaszkodjanak a menhelyek, hogy tele vannak, meg nincs hely. Kicsit rugalmasabbnak kellene lenni.
8. Ami.
2011. nov. 23. 14:18

Sajna van ilyen.Én egy kutyát néztem ki egy menhelyet,teljesen bezsongtunk a férjemmel.

Minket azért utasítottak vissza,mert albérletbe lakunk,nincs saját lakásunk.Hiába mondtuk,h nem mondanak fel nekünk egyik napról a másikra,és mindig lesz pénzünk kifizetni a lakbért,nem érdekelte őket,nem saját és kész.Hát tudatom h most saját lesz 2 hónap múlva,mert megvesszük.A kutya azóta is ott van,senki nem vitte el,biztos jobb helyen van,mint egy szerető családba,akiknek "csak" albérletük van...Felháborítónak tartottam,minden lelkesedésem oda lett.Emberek gyereket szülnek albérletbe,valaki az egész életét abba éli le,és ez miatt nem lehet kutyánk menhelyről?Inkább vegyek 50ezerért,ne segítsek egy otthon nélküli kis állatnak?Érdekes dolgok ezek...

7. punka (válaszként erre: 6. - Sly7105)
2011. nov. 23. 14:14

Ráadásul szuper helyre került volna...

Mindegy, aki helyette lett (ózdi kis árva), ô napi 3x sétál :)

6. Sly7105 (válaszként erre: 5. - Punka)
2011. nov. 23. 14:11
Azért ez érdekes, mit gondoltak, hogy soha nem viszitek majd le? Nem is értem? Nem az lenne a cél, hogy gazdihoz kerüljenek....
2011. nov. 23. 14:10

Sokszor úgy "hirdetik" az AIDS-es cicákat, hogy csak egyedülinek adják oda, mert sérülés útján is terjedhet a betegség.

Gondolom, az elsô menhelyen is ebben hisznek.

Ennek ellenére örülök, hogy nem adtad fel, és menhelyes cicád lett :)

(Nekünk egyszer nem adtak oda egy kb. yorki méretû kutyát, mert nincs kert, csak egy halom park a lakás körül...)

2011. nov. 23. 13:53

Örülök, hogy végül sikerült cicát kapnod. A másik cica tényleg "rosszul járt". Sajnálatos dolog, hogy úgy gondolták, hogy Nálad nem lesz jó helyen. Nekem is van cicám és én is azt vallom, hogy amig a macska "fán terem", és amíg annyi kóbor cica éhezik, ne adjunk sok pénzt a szaporítóknak, mert nagy szükségük van a gazdira azoknak az állatoknak is, akik csak egy ketrecben várnak a jobb életre. Az én cicám egy fajtatiszta Brit (kék színű) kandúr. Nagyon nagy szerencsém volt vele, mert egy ajándék-cica elnevezésű hirdetésben találtam rá. Egy fiatal család fajtiszta cicájának kölyke, akit a nyaralás előtt álló család már nem tudott értékesíteni, így meghirdették ajándékba. Mivel a munkahelyemtől 5 percre voltak, én azonnal "lecsaptam" a lehetőségre és még aznap hazavittem. De ez tényleg csak mázli, hogy ilyen módon jutottam egy ilyen szép és értékes cicához. Ő előtte pedig házi cicánk volt, de sajnos ő egyik-napról a másikra eltűnt. Családi házban lakunk, és egyik nap egyszer csak nem jött haza. Azóta is sokat emlegetjük őt.

Jó cicatartást és sok örömet kívánok Neked a cicushoz!

2011. nov. 23. 13:15
Hát lehet,hogy tényleg nem kellett volna említened az aids-es cicát....De hidd el,hogy nekik tényleg sokat számít hová kerül tőlük az állat!!
2011. nov. 23. 13:11
Szia!Szép történet,igazán sajnálom a másik cicát,igazságtalanok voltak.
2011. nov. 23. 13:08
Szeretném megosztani Veletek, hogy az egyik menhely hogy utasította el örökbefogadási kérelmem és végül hogy került hozzám Szofi, a 2 hónapos cica. A menhelyek közti különbséget és hogy tudják rombolni a fiatalok lelkesedését. Kampányolni azért, hogy örökbe fogadjunk állatot, és utána ennek ellentétesen cselekedjenek. Nem én vagyok az egyetlen, aki hasonlóan járt a lent említett menhellyel.

Ugrás a teljes írásra: Cicám története
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook