Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Cicaharc a munkahelyen? fórum

Cicaharc a munkahelyen? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
38. Napsugár8 (válaszként erre: 37. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 9. 16:20
Ez milyen óra? Kakukkos, vagy csak egy közönséges fali óra, amelyik hangosan lépkedi a perceket. Véletlenül nem eshet le úgy, hogy össze is törik?
2022. aug. 9. 16:19

Nem kértem túl csúnyán igen, mert vagyok annyira intelligens, hogy nem fogok ordenáré stílusba átmenni


Én most levettem az órát, kíváncsi vagyok visszateszi-e hétfőn reggel (legközelebb akkor megyünk be az irodába) és o előbb szokott beérni mert nyolc órás...


Fuldugo lesz és majd beszélek a fonoknommel.

2022. aug. 9. 16:15
Aha 😂
2022. aug. 9. 15:34

Akkor nem kérted elég csúnyán...

Ha nem lenne neked ellenfél, akkor már rég lerendezted volna.

Jelenleg viszont nyakid benne vagy a kis játszmájában.

Azért remélem, hogy a füldugó megoldja a problémádat.

34. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 33. - Imisz)
2022. aug. 9. 15:12
Igen, pont ilyemsit nem szeretnék:) a fuldugo azzal H nem szólok hozzá, tökéletes:) a néma gyilkos😁😃😃🤣
33. Imisz (válaszként erre: 32. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 9. 15:10

Maradj a rádiónál szerintem. Vagy ami esetleg még jobb, egy kis hangszóró, és telefonról / gépről / memoria kártyáról nyomatni azt a zenét, amit ő TUTI nek bír! Biztosan van az a műfaj amitől a falra mászik. (én pl. a mulatóstól :) ) Nem kell túl hangosan csak pont annyira, hogy zavarja.

Lehet, hogy ez alacsonyodás a szintjére amit pont nem akarsz?

2022. aug. 9. 14:59
Nem fenyegettem, nem süllyedek le a szintjére, csak kértem szépen és csúnyábban is, hogy vegyük le. De nem érdekli. Én meg nem fogok lealacsonyodni hozzá, nincs nekem se kedvem, se idegem, se energiám egy pitiáner nővel hőzöngeni. Ő nekem nem "ellenfél". Veszek egy füldugót azt helló. :D
2022. aug. 9. 14:55
Akkor most már tudja, hogy nem kell komolyan vennie a fenyegetésedet, mert retorzió nélkül hagytad, hogy visszatette.
2022. aug. 9. 14:23
Már mondtam neki elég csúnyán is. Ha elmegyek szabira, ő addig visszateszi :DDD De nem veszi le, mikor hazamegy, inkább ott hagyja, hogy ha majd bejövök megint kapjak idegbajt.
29. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 27. - Bichi)
2022. aug. 9. 14:20
Persze, én is egyből levettem most is, ne próbálgasson már. De amint nem vagyok bent, egyből visszateszi :DDD
2022. aug. 9. 13:11
Ne szólj hozzá, dögöljön meg, egyszer csak megunja.
27. Bichi (válaszként erre: 20. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 9. 12:45
Pedig vagy behódolsz, vagy belemész a játékába. Egyéb opció nincs. Én mondjuk sík ideg lennék egy kattogó órától, és igen, lehet pitiáner, de vagy tönkretenném, vagy ahogy belépnék levenném újra...
2022. aug. 9. 12:45
Az ilyen nem bírja a nyílt konfrontációt. Mondd meg neki szemtől szembe, hogy te már kérted szépen, hogy hanyagolja azt az órát, igényeli-e, hogy csúnyán is kérd?
2022. aug. 9. 12:26

Bluetooth fülhallgató, ha lehet, hallgathatsz zenét meló közben.


Mondjuk én személy szerint ugyanúgy nekiállnék aljaskodni, ha így, hát így, kihívás elfogadva és azt a hülye órát az első adandó alkalommal megbütykölném, h ne működjön. Olvastam valakinél, h azzal kergette idegbe a kollégáját, h tett egy bluetooth-os egérnek a stick-jét a másik gépébe, ahol nem látta hátul és a plusz egérrel mozgatta a kurzorját. Gyerekes, de hát úgy tűnik, ez a hölgy szintje...

24. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 16. - Imisz)
2022. aug. 8. 20:44

Nem, szerencsére nem dolgozunk együtt, csak nagyon ritkán kell munkával kapcsolatban kommunikálnunk egymással.


O két feladatkörrel foglalkozik csak, én a szervezeten belül rengeteg mindennel.


Neki sztem pont az a baja, hogy nekem 13 éves tapasztalatom van a területen, neki 3, de csakis szűk keretek között. O nyomás alatt nem tud teljesíteni, összeomlik, egy feladatot tud csinálni, azt is k.va lassan. Nekem fát lehet vágni a hátamon, dolgozok, mint az állat, nem vagyok jogász, de a "jogaszagyam" miatt nagyon sok érdemi feladatot kapok. (Jogászokkal dolgoztam 13 évig, meg hülye se vagyok)


És ezek őt frusztráljak. De én ebből semmit nem vettem észre, annyira a munkámra koncentrálok! Viszont ennél az óra szitunal már eldurrant az agyam tényleg.


A kisradio nekem is eszembe jutott, lehet ez lesz a megoldás...vagy beviszek egy olyan órát, ami nem kattog.........

2022. aug. 8. 20:40
Nekem is volt egy ilyen jó munkahelyem ugy visszamennék nosztalgiàzni :)
2022. aug. 8. 20:38
Mond neki Jó szorakozàst!vagy vegyél részt a játékba dugd el azt az órát hadd keresse :)
2022. aug. 8. 20:34
*visszarakja
20. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 15. - Bichi)
2022. aug. 8. 20:34

Eleinte utaltam rá finoman, nem értette, aztán már kőkeményen, H azonnal vegye le, mert már többször szóltam h zavar. Akkor ugyan levette, de mikor nem vagyok bent az irodában azonnal visszarakni. Ez a vicc kategória.


Nem akarok ilyen pitiáner játékokba belemenni. 😒

19. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 14. - *lime*)
2022. aug. 8. 20:22

A főnök tudta H ez lesz, ezért mindent megpróbált H osszecsiszoljon minket, próbált közös feladatokat is adni, dehat ez a no teljesen másik bolygón el... Persze próbáltam úgy ahogy ő akarta, mikor együtt kellett dolgozni, de abból soha nem sült jól el semmi... így a főnök belátta H ezt nem kéne erőltetni.


Nevetséges a nő, mást nem lehet rá mondani. Amúgy jólelkű, rendes, de ennyi... Főnök többször mondta már neki, hogy "Juditka, ez nem óvoda.." 😂😂😂😂

2022. aug. 8. 19:42
Vagy én is bevinnék egy nagyo idegesítő tárgyat, amihez épp úgy ragaszkodnék, mint ő az órához. :D Lehet ötletelni. :)
2022. aug. 8. 19:38
Kinevetném. Úgy viselkedik mind egy hároméves, amikor földhöz vágja magát. Hadd csinálja a cirkuszt. Előbb utobb ő is kikészül ebben. "hogy direkt piszkál olyan dolgokkal, amiktől falra mászok." Fogd fel úgy hogy az égiek megengedték, hogy a tanítod legyen. A határaidat megmutatja, amin túl kell lépned, és ezáltal fejlődj. Ha valamivel piszkál, nyugodtan köszönd meg neki mosolyogva. tuti falra megy, és majd jön a mégnagyobb támadása, és végül ő készül ki.
16. Imisz
2022. aug. 8. 19:35

Írod, hogy ketten vagytok igazából. HA valamelyikötök szabira megy vagy bármi miatt kiesik pár napra a munkából helyettesítitek is egymást? Belelát a te munkádba és fordítva? Nehogy az legyen, hogy bosszúból pl. valamit belerondít a munkádba. (ha szólsz a főnöknek) Persze ha csak vele beszélnél akkor is megteheti.

A zenehallgatás jó ötlet. Esetleg kis rádió halkan, hogy épp a kattogást nyomja el, de azért telefonálni is tudj mellette?

15. Bichi (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 8. 19:30

Én biztos nem mennék ilyennel a főnökömhöz.

Nyomatékosan közölném vele, hogy zavar az óra, vagyük le, mondanám, hogy vigye haza, ha neki annyira tetszik. Ha nem érek célt, tuti megoldanám, hogy másnap már ne működjön az az óra. Ha újat hoz, hát ilyen a karma, az is tönkremenne. Előbb-utóbb megunná, ha mégsem, akkor visszamondanám amit ő, hogy most próbára teszem, hogy kiváncsi vagyok meddig bírja, hogy mindig hoz egy újat. Szerintem ebből venné a lapot, senki sem a saját pénze ellensége

14. *lime*
2022. aug. 8. 17:57
Szeirntem is beszélj a főnököddel. Mondd neki, hogy ne haragudjon, hogy ilyen aprósággal zavarod de megpróbáltál mindent a nővel és képtelenség együtt dolgozni vele ..... és elmondod a szitut. Sajnos úgy tűnik, hogy más megoldás nem lesz ha azt mondod, hogy te már mindent megpróbáltál. Én is azt mondom, hogy kicsinyes dolog a főnökhoz rohangálni és én sem szeretném megtenni de ha már tényleg nincs más út ....
13. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 11. - Soufflet)
2022. aug. 8. 17:09
Gondoltam rá én is, H tanácsot kérek tole
12. Soufflet (válaszként erre: 11. - Soufflet)
2022. aug. 8. 17:04
Szolnek
11. Soufflet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 8. 17:04
Szol el a fonoknek, hogy tegye helyre, ha ekkora seggarc.
10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - Napsugár8)
2022. aug. 8. 15:24

😂😂😂😂😂😂



Nagyon jókat irtok, köszi 😂😂

9. Napsugár8 (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 8. 15:06
Ha eldugod az elemet, vesz másikat. Inkább az órában, pl. ha egy pici celluxot ragasztol, ahol az elem érintkezése van, és máris nem megy az óra. Azt igen-igen nehéz meglátni, látszólag minden rendben, mégsem működik. Vagy valami apróság, ami műszaki hibát okoz. :)
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook