Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » CBD olajról vélemények? fórum

CBD olajról vélemények? (beszélgetős fórum)


2023. jan. 17. 09:34

"CBD olaj hatása az emberi szervezetre:

A testünkben működő endokannabinoid rendszer néven ismert receptorrendszer fontos szabályozó szerepet lát el a szervezetünkben, hatással van többek között az étvágyra, fájdalomérzetre, alvásra, általános közérzetre, valamint szabályozza a stressz és a szorongás szintjét. Az endokannabinoid rendszer két receptora a központi idegrendszerben található CB1 receptor és a testszerte megtalálható CB2 receptor.

A CBD és a többi kannabinoid ezekkel a receptorokkal lépnek kölcsönhatásba, és támogatja az endokanabinoid rendszer működését."


A rendkívül sokrétű információ mellett ezt találtam. Nagyon érdekelt hogyan hat. Amire hatással van, azok a problémák nálam mind megoldandó feladatok.

Még nem olvastam el mindent, de valószínű használni fogom.


Ürülnék több véleménynek.

7. 55Judit (válaszként erre: 6. - Timycat)
2023. jan. 16. 19:43
Én az álmatlanságomra szeretném használni. E miatt csak vonszolom magam, semmihez nincs kedvem, se energiám. Pont mint aki nem alszik.
2023. jan. 16. 19:19
USA Medicalt használtam, kb fél évig. Semmi javulás kb 2 hónapja nem használom. Azóta voltam vérvételen a vese- és májfunkciós értékeim jobbak lettek mióta nem használom. Míg szedtem sem volt vese- vagy májkárosodásra utaló érték a véremben, de most hogy abbahagytam még jobbak ezek az értékeim, ami lehet véletlen is, de érdekes.
5. 55Judit (válaszként erre: 4. - Oneday)
2023. jan. 16. 19:06
Én most a hemphealth.hu tájékoztatóját olvasom, én is szeretném használni.
4. Oneday (válaszként erre: 1. - Tomka1)
2021. márc. 3. 20:43

Szia. Nekem egy volt partnerem használja, illetve a férjének adja, aki idős és beteg, de nekik használt. Igaz, ő Angliából rendeli, nem kevés pénzért, bár relatív, mert szerintem hosszú időre elég. Amik itthon kaphatók, lehet, azért nem annyira hatásosak, mert nem elég erősek. Lehet, hogy itthon az igazán jók nincsenek engedélyezve, vagy nem tudom :(

Anno én is néztem apu betegsége miatt, de pont emiatt voltam elakadva, hogy honnan és milyet..

Face-en van cbd csoport, illetve van valami Magyar Orvosi kannabisz egyesület, esetleg ezeken a helyeken kéne tapasztalatokat nézni.

2021. márc. 3. 16:24

Apukám használ,🤷‍♀️ egyenlőre nem tudok semmi fantasztikus hatásról.


Apukám túl van 12 kemon, egy hátdófali szívinfarktuson, cukor beteg,magasvérnyomásos.

2. a32f396a94 (válaszként erre: 1. - Tomka1)
2021. márc. 3. 14:31
Szia! Én használtam egy időben, de nem sok mindent vettem észre.
2021. márc. 3. 14:11

Sziasztok!


Nektek mi a véleményetek a CBD olajról, használt már valaki? Ha igen melyik márka a jó, megbízható?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook