Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Callanetics tapasztalatok. fórum

Callanetics tapasztalatok. (beszélgetős fórum)


29. nagyreni (válaszként erre: 25. - 2dfcd669cb)
2010. jún. 8. 17:14
Bp melyik felén laksz? Én Leányfalun, de az oktatónk átjár Szentendrére is, ott is tart órákat.
28. ariadna (válaszként erre: 27. - 2dfcd669cb)
2010. jún. 7. 19:51
Váó, ez jól hangzik. De hol lehet ilyen DVD-t venni? A hipermarketekben nem láttam. :(
27. 2dfcd669cb (válaszként erre: 22. - Hóka93)
2010. jún. 7. 19:35

Valóban vékonyít. Nem a kilók mennek le, hanem a centik. Elég gyorsan...

Egy óra alatt olyan eredményt lehet elérni, mint a kondi gépekkel 7 óra alatt, vagy az aerobic-kal 20 óra alatt.

26. 2dfcd669cb (válaszként erre: 21. - Ariadna)
2010. jún. 7. 19:31
A Ditrói féle van nekem is... Szerintem bárhol lehet kapni, ahol DVD-ket forgalmaznak... Nagyobb áruházakban pl.
25. 2dfcd669cb (válaszként erre: 18. - Nagyreni)
2010. jún. 7. 19:28
Valóban...nagy önfegyelem kell az otthoni tornához, a csoport nagyon jó, én sajna nem találtam mostanában jó helyet...
2010. jún. 5. 20:54
:)és kb mennyi idő alatt sikerült neki?csak mert jó lenne minél hamarabb formába jönni:)itt a nyár.strandszezon
2010. jún. 5. 19:28
Előttem nagyon jó példa van. A callanetics oktatónk mutatott magáról egy képet, ami a harmadik gyereke születése után készült pár hónappal. 80 kg-os husimusi, szinte meg sem ismertem. Most pedig... hajj, csak ott tartnék már én is:-)
2010. jún. 5. 18:26
nekem Ditrói Máriától vna kazim igazábl eddig másra tornáztam de sok helyről hallottam hogy ez a torna vékonyít?mit tudtok erről?
2010. jún. 5. 16:24
Hol lehet ilyen Dvd-t venni?
2010. jún. 5. 15:18

[link]


Szia van már hasonló topic

2010. jún. 5. 15:12

sziasztok!

a kérdésem hogy tényleg lehet-e ezzel a tornával karcsúsodni?elsősorban nem izmososdni haenm karcsúsodni:)

18. nagyreni (válaszként erre: 17. - 2dfcd669cb)
2010. jún. 3. 20:24
Én is próbáltam itthon dvd-re, de másodszorra már képtelen voltam végigcsinálni. Az órát meg kifejezetten élvezem:-)
2010. jún. 2. 21:03
Én is elkezdtem újra... Örülök a tapasztalatoknak, remélem, most kitartóbb leszek. A kék könyv is megvan régóta, s megkaptam karira a lányomtól a dvd-t is. Így könnyebb. Bár először életemben csoportban találkoztam a callanetics-szel, tény és való, hogy sokkal könnyebb, mint itthon egyedül...
16. laszlozsu (válaszként erre: 15. - Vecy)
2010. jún. 2. 18:08

Hát akkor megvan az átmozgatás.

Ettől függetlenül tényleg eszméletlen jó a teljes callanetics program. Érdemes csinálni. Engem kikapcsol, megnyugtat, megmozgat. Nem mellesleg formál is.

15. Vecy (válaszként erre: 11. - Laszlozsu)
2010. jún. 2. 14:02
Én mellette futok és kerékpározok, csak hasra alkalmazom ezt a haspréses technikát. A többire már nem nagyon van energiám, bár ha ennyire hatékony, lehet szánok erre is időt.
14. klenca (válaszként erre: 13. - Klenca)
2010. jún. 2. 10:01
Hja, és ha súlyzókkal csinálod, hamarabb érsz el eredményeket: Bokasúly, csuklósúly, vagy hasonlók.
13. klenca
2010. jún. 2. 10:00

Sziasztok!

15 éve a második lurkó szülése után 3 hónap alatt 16 kg-ot adtam le. Mivel naponta reggel 1 órát szántam rá, így 46-os méretről 36-osra fogytam. Mivel nekem az is fontos volt, hogy izmaim legyenek. Szerintem nagyon hatékony. Hamarosan újra kezdem, ha átköltöztem az új lakásba.

A hatékonyságot fokozta, hogy nem ettem cukros vagy lisztes dolgokat a "kúra" alatt. Kb 100 cm db-ről 65 cm db.re fogytam. S ami fontos volt nekem: a combom. Sajnos a harmadik terhességgel megint feljött sok kiló, amiből csak 15 ment eddig le. Szeretném visszanyerni az alakom.

Segített még, hogy a hűtőre 2 fényképet tettem ki: Egyet a menyasszonyi ruha előtti időkből, s egyet nagyon kövéren. Így a nasizást újragondoltam.


Egyébként nagyon hatékony egy gyümölcsprés/gyümölcscentrifuga is.


Sose legyél éhes miközben nekilátsz!

12. veszti
2010. jún. 2. 09:51
Sziasztok. Pont tegnap kezdtem újra a Callanetics tornát, olvasgatva a hozzászólásokat remélem kitartó leszek. Kb. 10 éve nagyon bejött, tényleg eszméletlenül hatékony volt. Csak elég unalmas.....
11. laszlozsu (válaszként erre: 10. - Vecy)
2010. jún. 2. 09:19

Valamennyire biztosan.

Általában a teljes testet átmozgató mozgásformák a legjobbak. A célzott területre szólókról azt olvastam, hogy nem túl hasznosak.

10. Vecy
2010. jún. 1. 21:06
Szerintetek, ha én csak a hasprést csinálom, az hatásos azért?
2010. jún. 1. 20:41
Na, én is kedvet kaptam:) Nekem is a kék könyv van meg, csak annyira nehéz itthon a 90 kilómat bordásfal nélkül megtartani...na, nem nyavalygok, szakítok rá időt, mert nagyon-nagyon hatásos!
2010. jún. 1. 10:25

Régen én is csináltam, de sajna csak könyvből. Olyan jókat írtok, hogy újra kedvet kaptam :)


A hátfájásomnak nagyon jót tett az biztos. Emlékszem két elektrolízises kúra után álltam neki tornázni, hogy ettől rosszabb már nem lehet a fájdalom. Nem is lett. Egy hónap alatt elmúlt.

2010. jún. 1. 10:11

Nagyon szeretem.

Nekem még a legelső kék könyvem van meg, abból csinálom a gyakorlatokat. Tavaly nyáron fogytam a callanetics és a szűztea segítségével 8 kg-ot, s ezt azóta is tartom. Ma már csak heti két tornát tartok, s tökéletesen szinten tart, sőt ahogy az előttem szóló írta, tényleg átrajzolódott a testem.

2010. jún. 1. 09:54

Nekem anyukám csinálta, hogy le tudjon fogyni egy esküvőre, ahol násznagyasszony volt. Olyan jól sikerült neki, hogy 1 hónap alatt több ruhamérettel lett vékonyabb! Szépen kirajzolódtak az izmai is, teljesen átrendeződött a teste (jó értelemben). :)

Néha én is csinálom, bár én nem vagyok kitartó, hamar feladom a monoton dolgokat...de ha egy ideig csinálom ,nekem is kirajzolódik halványan a hasamon egy halvány "hasizomcsík", ami jót jelent...lehet újra csinálom kéne...ezzel tutira formálódik az ember!

2010. jún. 1. 09:41
Nekem csak jó tapasztalataim vannak róla, erősít, formáz, ellazít.
2010. máj. 29. 23:21

A barátnőmmel kb. 3-4 hete kezdtük el, kissé fenntartással; halk zene, lassú mozdulatok, miközben aerobichoz vagyunk szokva. Sok tapasztalatot ezért még nem tudok mondani, de nagyon megszerettük ezt a mozgásformát, tök jól kikapcsol.

Viszont az edzőnk mutatott egy képet magáról a harmadik szülése utánról. Ha nem tudom, hogy ő van rajta, talán meg sem ismerem, és a callanetics segített neki, hogy leadjon - szerintem - 20 kg-ot.

3. Szilvita (válaszként erre: 2. - Vfruzsi)
2010. máj. 29. 22:56
Szia, én régen jártam, arról tudom mesélni, elég vékony voltam, de így is a derekamból 10 centi lement egy hónap alatt, heti kétszeri tornával. Mondjuk úgy emlékszem, hogy nem vacsiztam akkor. De az egy nagyon jó torna, ha az eredetit csinálod.
2010. máj. 29. 22:00
Kinek, mennyi idő alatt hány cm ment le? Milyen sűrűn csináljátok a gyakorlatokat?
2010. máj. 29. 22:00
Callanetics tapasztalatok.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook