Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Bütyökmütét fórum

Bütyökmütét (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
9. 64feff43a0 (válaszként erre: 4. - Kefekötőke)
2010. jan. 14. 09:11
Fú.....ez biztatóan hangzik......külömben mások is mondták,jobb hagyni a fenébe,több baj van vele mint haszon.Minden esetre olyan zavaró és nem esztétikus.
8. kefekötőke (válaszként erre: 7. - Cullinan)
2010. jan. 14. 07:45

Dehogyis!!

Nehogy megijedj!Én leírtam nálunk,pontosabban a feleségemnél hogy zajlottoak a dolgok.

Neki mindkét lábán volt nagyon fájó bütyök.Nekem is van az egyiken ,én is tudom hogy tud az ember szenvedni egy nyári melegben egy ritkábban viselt ,mondjuk "alkalmi cipőben".Csakhogy én egy gyáva,félős alak vagyok,a feleségem tudatosan készült a műtétekre,határozottan,semmi félelemmel.Amikor az egyik műtét és a vele járó már leírt dolgok elmúltak,kezdte a másikat.

A fél év amit leírtam kb így telt el és nagyon örül,hogy megcsináltatta,semmi fájdalom,semmi gyötrődés egy "kötelezőcipőviseletes" alkalomkor.Az első 2 hét nehézkes ,ha senki segítség nincs körülötted,mert a bekötözött lábadra egy vastag zoknit,naaagy papucsot vagy ilyen müanyag tasakot kell húzni amit a cipőre szoktak higiéniás célból.

Bár én lennék olyan bátor,hogy megcsináltassam!

Nyugodtan kezd el szerintem! Jól hangzik ilyen gyávától ?

2010. jan. 13. 21:35

Háát most egy kicsit lelombozódtam(

Nem valami biztató amit irtatok((

akkor nincs is sok értelme megcsináltatni??

Mit jelent a 7.pontban a 4-5 hónap?

annyi idő alatt gyógyul meg?

Ésmég utána is fáj??

6. kefekötőke (válaszként erre: 5. - C8772e855b)
2010. jan. 13. 17:26

Nem azt akartam mondani ,hogy nem lett jobb.Egyébként a feleségem lábairól írtam ő csináltatta meg mindkettőt egymás után ,mert egyszerre nem csinálják.Nagyon jó , mert többé nem fáj neki ,de én vettem észre a 7. pontot nála

Mondom neki miért ezt a túracipőt húztad fel? (a boltba mentünk)Mert ez olyan kényelmes,megszoktam-,mondta-

5. c8772e855b (válaszként erre: 4. - Kefekötőke)
2010. jan. 13. 17:13
A 7. pontban van a lényeg.Van pár ismerősöm aki műttetett,de nem lett sokkal jobb,sőőőt egyáltalán nem lett jobb.Én még várok.Még tudok "körömcipőzni".:)
2010. jan. 13. 16:08

1.háziorvontól beutaló az ortopédiára

2.időpont a műtétre,időpont az aneszteziológushoz

3.befekvés,kikérdeznek ,mire vagy allergiás,miket szedsz stb,2.nap érzéstelenítés (általában gerincbe),műtét 50 perc

4. 3-4.nap elengednek,2hét múlva varratszedés,utána kihúznak egy 6 cm es drótot az újjad mellől.

5.időpontkérések röngenekre akár többször.

6. otthon naponta fertőtlenítő átkötözések

7.4-5 hónap múlva örülsz hogy kinőtt a lábad és nehezedre esik körömcipőt felvenni mert olyan jó volt az régi edzőcipős viselet a fájós lábadra.

3. cullinan (válaszként erre: 2. - 64feff43a0)
2010. jan. 13. 15:57

Igen, nekem is elegem van, hogy ez miatt nem vehetek fel csinos cipőket, és zavar, állandóan dugdosom nyáron((

Most költöztwm Pestre, nem vagyok itt ismerős a dokik terén, de bizom abban, lesz itt valaki, aki esetleg már sikeresen átesett egy ilyen mütéten!

2010. jan. 13. 15:55
Ez a téma engem is érdekel.Nem túl esztétikus,és megnehezíti a cipőválasztást,hordást állandóan.
2010. jan. 13. 15:51

Tavasszal szeretném végre rászánni magam egy bütyökmütétre, de tanácstalan vagyok, hol, kivel mütessem meg.

Tudnátok ebben segiteni, és esetleg saját tapasztalattal ötleteket adni, hogy induljak el, mi vár rám?

1 2 3 4 5 6 7 8

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook