Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Büszke vagyok arra, hogy a természetre való őszinte... fórum

Büszke vagyok arra, hogy a természetre való őszinte... (beszélgetős fórum)

Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2
7. Titkoskert (válaszként erre: 6. - 55Judit)
2023. nov. 5. 13:01

Ez vagy bullshit. Ez többek között a mai divat, a mindenben a legtökéletesebb a gyerekem, vagy jómagam. Like vadászat.

Tudja más is, hogy mi a tökéletes, nem kell azt mindenáron bizonygatni, ön tömjénezni.

Van egy mondás, az okos arról sem beszél amije van, az ostoba, azt is világgá kürtöli, amije nincs.

Az egy dolog, hogy az embert jóérzéssel tölti el, ha úgy érzi jó irányba halad, de tényleg felesleges ezzel kérkedni.

Ez nem FI indítónak szólt. Én sem adtam kukoricát neki.

Régebben kétségbeesettebb voltál, most valahogy nem sikerült megtalálnod az aranyközéputat, átestél a paci túloldalára.

6. 55Judit (válaszként erre: 2. - Fórumnyitó (anonim))
2023. nov. 5. 12:20
Nem kell foglalkozni vele. Van a fórumon 1-2 ember akik nehezen viselik azt ha valaki büszke valamire vagy valakire. Legyél büszke, és kiáltsd ki a világba bátran! Ezt a jóleső érzést én is ismerem.😀
5. Enissa (válaszként erre: 2. - Fórumnyitó (anonim))
2023. nov. 5. 12:10
Talán nekik eleve természetes, büszkeség nélkül is, hogy így nevelik a gyerekeiket. Nem én adtam a kukoricát isten bizony. :)
4. globus (válaszként erre: 2. - Fórumnyitó (anonim))
2023. nov. 5. 11:21
Az is természetes 😀
2023. nov. 5. 11:03

Van, aki csak azt tud adni. :D

A természet pedig csodaszép, becsülni kell és gyönyörködni benne!

2023. nov. 5. 11:00
A kukoricásoknak ugyan mi baja lehet? Hogy büszke vagyok valamire?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook