Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Budapest-Bamako Rally fórum

Budapest-Bamako Rally (beszélgetős fórum)


22. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 20. - Globus)
jan. 11. 16:00
Köszönöm!
21. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 19. - Michelle.r)
jan. 11. 15:40

Sajnálom, ha így jött le,hogy arrogáns lennék. De nem szeretem ha támadnak,ok nélkül pedig pláne nem. Semmiféle elvárásom nem volt senki felé, de megköszönöm, ha valaki érdemben válaszol.:) Igen,név nélkül vagyok, mert így is elég kellemetlenül érzem magam itt.


Kóbor ötletként indult el a fejemben ez az egész, jó "bulinek" tűnik. Sok országon keresztül, szép helyeken fordulhat meg az ember,miközben egy óriási kaland a történet. Pl. erre is kíváncsi lettemvolna, hogy ez egy romantikus elgondolás-e a részemről?

Ahogy olvasgattam, vannak könnyebb kategóriák, amiket egyszerűbb teljesíteni.


Köszönöm a válaszodat.:)

20. globus
jan. 11. 15:39

Semmit nem tudok a témához hozzátenni, csak most kicsit utánéztem, színes élménybeszámolót találtam. Érdekes.

[link]

19. michelle.r (válaszként erre: 16. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 11. 15:27

Na tessék, itt a következő arrogáns pi.csa 😛

Azon azért elgondolkodhatnál, hogy elvárod valakitől, hogy egy csomó időt eltöltsön azzal, amibe te még annyit sem fektettél bele, hogy tudd, hogy mikor rendezik. Sőt, még az is titok, hogy ki vagy.


De hogy érdemben is mondjak valamit, úgy volt, hogy az idén elindulunk. Végül kitáncoltam belőle, mert eszembe sem volt egy Lada Nivával zötykölődni, egy barátnőm barátnőjével, akit nem is túl jól ismerek. Az autó felkészítését, szervizelését is két olyan ember vállalta volna, akit nem is ismerek. A barátnőm, barátnőjének a pasija viszont komolyan vette, ő indul, de motorral.

Elvileg csinált egy youtube csatornát, ahol követhető a felkészülése. Ha akarod, megkérdezem tőle, mi a neve.


Valamikor nagyon régen vagy Párizsban, vagy Kölnben az autószalonon lődörögtem, amikor megláttam Jutta Kleinschmidtet (ha megkérdezed ki ő, nem állok szóba veled többé. 😉

Felismertem, megszólítottam, kedvesen beszélgetett velem. Megkérdeztem tőle, milyen volt, hogy érezte magát, röhögve annyit mondott, nem embernek, főleg nem nőnek való.

18. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 17. - Unom)
jan. 11. 12:37
Nem kérdeztem tőle, hogy miért nem írja le. :) Nem érdekel. Igen elég lett volna, csak nem értem azokat az embereket, akik így állnak másokhoz. Ha nincs közöm ahhoz,hogy ő mit csinál vagy nem csinál,akkor ezen az alapon neki sincs köze ahhoz,hogy én miért itt érdeklődöm. :)És szerencsésebb, ha ilyen esetben inkább hallgat. :)
17. unom (válaszként erre: 16. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 11. 12:30

Elég lett volna, ha annyit ír, nem segít, mert nem akar. Semmi közöd hozzá, hogy miért.

Lehet, hogy fél a konkurenciától 😁

16. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 15. - Bichi)
jan. 11. 12:26
Na! Látod milyen hülye vagyok! Még szerencse,hogy van itt egy arrogáns megmondóember, mint te,aki időt fecsérelt egy ilyen idiótára mint én. ;)A kifogásaidat persze fel tudod sorolni több mondaton keresztül is, amikben hasznosabb lett volna 1-2 tapasztalatodat leírni. ;) Ha nincs kedved leírni egy idegen kedvéért, akkor minek írtál bármit is?
15. Bichi (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 11. 11:32

Azért nem, mert órákon át gépelhetném, és ehhez semmi kedvem egy idegen kedvéért. Gondoltad, hogy 1-2 mondatban ezt meg lehet osztani? Ha igen, akkor méginkább el vagy tévedve...

A pontosság kedvéért 2 éved van, hiszen 2 évenete van, ez mondjuk egy alap info, amihez még fórum sem kell...

14. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 13. - Bichi)
jan. 11. 09:39
Gondoltam, van egy évem felkészülni rá. Vagy mindenki úgy születik, hogy mindenről mindent tud? Megpróbálok több fórumon is utánajárni ennek, de úgy látszik, ez itt egy zsákutca. :( Te isinkább leírod azt,hogy nem segítesz és ezt ki is fejted, hogy miért nem, minthogy ne írtál volna semmit....
13. Bichi (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 10. 20:39

Ez szóban is órák lenne, ne haragudj, de itt nem fogom ezeket leírni. A youtube-on sokan töltenek fel videókat, és ha rákeresel google-ben, akkor is találsz rengeteg infot. De persze legjobb találni valakit, akivel erről beszélni tudsz, és lehetőleg nő, mert hát ők egy másik arcát is látják a dolognak, de én nem vagyok ennyire jólelkű, hogy ez én legyek :D. Nem olyan régen hála a férjemnek behúzott egy ilyen beszélgetésbe, de azt sem kívántam a hátam közepére sem....

Egy biztos, hogy indulnál versenyben, ha még csak tudni sem tudsz az egészről semmit?

12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 11. - Andi6020)
jan. 10. 18:42
Miért? Itt nem lehet ilyesféle tapasztalatokat megkérdezni??
11. andi6020 (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 10. 18:00
A legjobb helyen érdeklődsz.
10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Bichi)
jan. 10. 16:24
SZia! Tudnál írni pár szóban arról, hogy mennyire veszélyes? Mi az, amire figyelni kell? Milyen buktatók lehetnek? Az oltásokkal kapcsolatban mire kell figyelnI? Mennyivel előtte kell felvenni az oltásokat? És amit még fontosnak tartasz :) Hogyan lehet megoldani a kajálást, fürdést, alvást?
9. Bichi (válaszként erre: 6. - Enissa)
jan. 10. 16:23
Nem kell szponzor, ha van pár millád, amit elkölts, meg egy autód, amivel el tudsz indulni. Ja versenyben egy kicsit felkészítettebb autó. De hiszem, hogy aki itt keres infót, annak ez egyelőre még csak egy "hallottam-ki kéne próbálni" állapot...
8. Bichi (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 10. 16:15
Jelen, többször voltam, most is megyünk :)
jan. 10. 15:46
Persze
6. Enissa (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 10. 15:43
Gondolom akkor szponzorra is szükséged lesz, ha komolyan gondolod és 2025-ben indulni szeretnél, érdeklődj utána, ahol a legpontosabb választ kapod.
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Enissa)
jan. 10. 15:39
Versenyzőként szeretnék indulni. Csak reménykedtem, hogy van itt olyan, akik személyes tapasztalat alapján tudna segíteni. :)
4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Enissa)
jan. 10. 15:38
Nekem az is elég, ha egy résztvevő ír. ;)
3. Enissa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 10. 14:43

Azt tanácsolom, aztán teszel, amit jónak látsz, hogy a szervezőket kérdezd meg.

Ők elmondják neked milyen veszélyek leselkedhetnek rád.

Te, mint néző, vagy versenyző szeretnél részt venni?

2. Enissa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 10. 14:21
Hemzseghetnek itt a résztvevők.
jan. 10. 14:03
Sziasztok!Érdekelne a véleményetek a Budapest- Bamakorol, főleg azoké, akik részt vettek rajta. Nőként mennyi veszélyt rejt?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook