Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Bosszút álltam rajta. Hónapok óta velem csalja a... fórum

Bosszút álltam rajta. Hónapok óta velem csalja a... (beszélgetős fórum)

Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2
2023. júl. 10. 22:45
Vajon mikor nyílik a fórum, hogy "mégis engem szeret"? :D
41. Regin_a (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 10. 19:00
Dehát a barátnő végig tudott rólad, így az ő "románcuk" ment tovább, te meg csak nézel ki a fejedböl
40. PöttyösPanka (válaszként erre: 36. - Michelle.r)
2023. júl. 10. 18:54
Persze. Elég nagy a különbség. De azért nem akkora, hogy csak emiatt inkább ne akarnám tudni az igazat.
39. PöttyösPanka (válaszként erre: 27. - Főnix3)
2023. júl. 10. 18:50
Hát pedig hiába magyarázza az igazát, mert az itt nincs. Csak sértett emberek vannak.
38. Főnix3 (válaszként erre: 33. - New(l))
2023. júl. 10. 17:31
Egyetértek!
2023. júl. 10. 12:08

Néma kutya legyek , ha értem??!!

Van az ill. hölgy, aki elmondása szerint évek óta folytat szeretői viszonyt , egy olyan "URIEMBERREL", aki foglalt, már az mellékes, hogy házas vagy csak alkalmi kapcsolatai vannak mellette.

MI ezzel a baj, ha ő vállalta, ezt a megalázó szerepet, akkor viselje is el.

Vagy szakítson végleg!!!

Ennyire egyszerű szerintem.

36. michelle.r (válaszként erre: 25. - PöttyösPanka)
2023. júl. 10. 11:34

Van egy apró különbség a között, hogy:

Figyi, tudom hogy ez most nem fog jól esni, de megkértél, hogy szóljak, ha..... mondat és a között, hogy egy vadidege n nőci felhív, és közli, hogy a pasim vele kufircol, miközben én azt hiszem, hogy az edzőteremben.

2023. júl. 10. 11:01
És mit szóltak?
34. New(l) (válaszként erre: 32. - K-né Zsóka)
2023. júl. 10. 10:34
Hiába mondja, hogy hallani sem akar a kaniról többet, ha kopogtatna az ajtaján, némi nyefegés után visszafogadná. Hiszen az egészet bődületet az indította el benne, hogy nem őt vállalta föl a csodakuki.
33. New(l)
2023. júl. 10. 10:33

Ócska egy palival kezdtél, de te sem vagy különb.

A barátnő felhomályosítása számomra azért nem védhető, mert nem jóindulatból tette, hogy az a másik szerencsétlen tisztán lásson, pusztán bosszúból, ahogy vallotta is.

Én speciel sajnálom a másik csajt, mindig car megtudni, hogy szénné csalnak, de hogy egy magából kivetkőzött primitív fúriától...

32. K-né Zsóka (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 10. 10:31
Ne haragudj, de ebben partner voltál. Kár, hogy nem a legelején horgadt fel benned ez a nagy őszinteségi cunami. De most biztosan boldog vagy mert bosszút álltál. Vagy mégsem?
2023. júl. 10. 10:07

"Most fognak megkövezni, de én nem ítélkezem."


Nem üti ez a két dolog egymást?

A mondat első része másokról ítélkezik - szerintem.

2023. júl. 10. 08:19
Most fognak megkövezni, de én nem ítélkezem. Pacsi neked.
29. ba5dd41df3 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 10. 06:27
Bele se kellett volna menni, ha amúgy tudod hogy párja van, de nem tudtad. Ennek ellenére tiszta vizet öntöttél a pohárba és borítottál mindent, bosszú ide vagy oda. Néha jó felforgatni a dolgokat, mert amúgy csak a sz@rt kavargatjuk hónapokig. Legalább észhez térnek.
2023. júl. 9. 23:15

"Hónapok óta velem csalja a barátnőjét."


Szerintem anonim ezzel a mondatával mindent elmondott magáról.

27. Főnix3 (válaszként erre: 25. - PöttyösPanka)
2023. júl. 9. 21:46
Én is szeretném tudni, persze! Nekem a lány előadásmódjával van gondom. Összevissza hablatyol, magyarázza az igazát.
26. Bichi (válaszként erre: 16. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 9. 21:39
Hát nem kicsit vagy szánalmas ezzel a felgogással...
25. PöttyösPanka (válaszként erre: 23. - Főnix3)
2023. júl. 9. 21:37
Ha én véletlenül megtudnám, hogy a pasid csal téged (tudom, tudom, ő sosem tenne ilyet, de a vita kedvéért tegyük fel), inkább ne mondjam el? Ha az én férjem járna félre, én inkább szeretném tudni, sem hogy évekig éljek megvezetve.
2023. júl. 9. 21:33
Sajnálom, hogy így félrevezetett. Alapvetően nem szoktam a szeretők partját fogni, de ha jól értem, itt nem arról van szó, hogy egy házas férfi szeretője lettél. Hanem arról, hogy van egy pasi, aki párhuzamosan szédít több csajt. Lehet, hogy más lányokkal is kavar. Kissé gyerekes húzás volt kitálalni, de biztosan nagyon feldúlt voltál. Abban egyetértek, hogy senki sem köteles egy csalfa hapsi viselt dolgait titokban tartani. Az ő sara. Ha kiderül, viselje a tettei következményét. Azzal nem értek egyet, hogy te bántottad a másik lányt. A pasi bántotta azzal, hogy átverte, és eljárt máshoz. Tulajdonképpen ezzel lehetővé tetted az ő számára is, hogy keressen egy olyan férfit, aki megbecsüli, és ne pazaroljon el több időt egy olyan kapcsolatban, ahol hülyére veszik.
23. Főnix3 (válaszként erre: 16. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 9. 21:12

A lány nem ártott neked! Te másztál bele, te maradtál benne a kapcsolatba még úgy is, hogy te tudtál a lányról.

Téged nem vállalt fel, őt felvállalta,ennyire egyszerű az, hogy miért nem vette észre, hogy beszálltál közéjük!

22. Főnix3 (válaszként erre: 15. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 9. 21:06

Gratulálok! Szép munka! :D

Nem tudtad, hogy foglalt? Hogy lehetséges ez? Évekig jóban voltatok!?

Te hagytad magad hülyíteni, kihasználni,te engedted, hogy ez tegye veled!A fickó, persze hogy kihasználta, hogy lophat egy kis pásztorórát.

Miért van benne egy olyan kapcsolatban, amiben van? Te miért voltál hónapokig benne? Ha szakít és veled marad, akkor ott lebeghetett a feje felett, hogy te nem gondolkodsz benne hosszútávon. Mit is vártál?


"Ha a csajnak ilyen férfi kell.."


Miért neheztelsz ezért? Neked is kellett ez a srác.


CSAK egy szerető voltál, akivel jól érezte magát, nem több.

Ahogy elnézem a viselkedésed, lesznek még neked kapcsolati gondjaid!

Nőj fel!

21. ab443a467a (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 9. 19:39
Mik vannak!
20. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 19. - 9b10f3d7ff)
2023. júl. 9. 19:38
Nincs felesége. Tagadja le. De hogy is tartja a mondás. Nem zörög a haraszt, ha nem fújja a szél.
19. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 16. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 9. 19:34

Te vagy az a kedves szerető, akinek a pasijának van felesége, és tudomásod szerint van, vagy már volt egy másik szerető is?

Ha ügyes a pasi, mindent letagad és ketten röhögnek rajtad, hogy nem tudtad megszerezni és így akartál bosszút állni.

18. 45e71ccc79 (válaszként erre: 17. - Michelle.r)
2023. júl. 9. 19:26
😂
2023. júl. 9. 19:25

"Először is ártott, mivel ha ő nem lett volna, akkor nem is alakult volna ki ez a helyzet."


Értelek. Kiszálltam.

16. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 14. - Michelle.r)
2023. júl. 9. 19:23
Igen, az vagyok. Egy olyan nőt bántottam, aki nem ártott nekem? Először is ártott, mivel ha ő nem lett volna, akkor nem is alakult volna ki ez a helyzet. Másodszor, én tudtam róla, ő hogy nem tudott rólam? Nekem se a pasi mondta el, hogy van valakije, hanem én jöttem rá. Ő hogy nem vette észre, hogy van egy harmadik személy is a képben?
15. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 13. - Globus)
2023. júl. 9. 19:21
Az elején nem tudtam, hogy foglalt. Csak pár hónapra rá, de akkor már mindegy volt, mert részemről megvolt a ragaszkodás. És nem volt ő mindig foglalt.
14. michelle.r (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 9. 19:19

Az értem, hogy egyik nap veled volt, a másik nap a barátnőjével. Azt nem, hogy a harmadikon hogy lehetett ismét veled. És ezt hosszú hónapokon keresztül.


Beáraztad magad, aztán csodálkozol, hogy azt az árat adják érted. Egy olyan nőt bántottál, aki semmit nem ártott neked. Remélem, most büszke vagy magadra.

13. globus (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 9. 19:16
Mire számítottál, ha tudtad, hogy foglalt?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook