Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Borzasztóak az esték fórum

Borzasztóak az esték (beszélgetős fórum)


1 2
2013. nov. 21. 19:17
Nem szégyen igazad van,de én belehaltam volna ha azt kellett volna adnom neki,alig volt tejem,csillagokat láttam,még is 8 hónapos koráig szopott,mert mindig újra és újra beindult,ittam a sok rossz ízű teát,nem szabad erős illatú tusfürdőt,dezodort testápolót használni,anyaszag KELL!Sokan erre nem is gondolnak,persze ezer ok lehet még,de először ezt kell megnézni...
3. EsztyMorgan (válaszként erre: 2. - 342402de6d)
2013. nov. 21. 19:13
Én sem tudtam szoptatni pedig próbáltam homeós bogyókat, szoptatós teákat, rostos üdítőket sok folyadék, stb.. de semmi nem jött be. Nem szégyen a tápszer, csak nem mindegy,h milyen fajtát adsz a gyereknek. Nekünk a Fermentált jött be, előtte az összestől hasfájós volt és ilyen éjszakáink voltak nekünk is.
2013. nov. 21. 19:09
Miért nem szopizik?Ezt kellene megfejteni és szoptatós teát inni,hogy beinduljon a tejtermelés.
2013. nov. 21. 19:01
Két hetes a babám. Nap közben semmi gond, kb 4 óránként eszik, és alszik. Sajni nagyon kevés tejem van, fejni szoktam mert nem szopizik. Napi 80-100 ml jön le ez neki egy kajálás, a többi tápszer. Nem is ez a baj, hanem az esték. Eljön az esti fürdés, etetés és onnantól borzalom. Fáj szegénykém hasa, infacolt használunk most már a dupla adagot, de este ez sem segít. Aludna szegény, de jön egy újabb görcs és az ordítás. Ilyenkor végigsírja a következő etetésig az időt, akkor megint eszik, kicsit javul a hasa, akkor meg azért sír mert iszonyú fáradt. Próbálom elaltatni mindenhogy, néha a mellkasomon, néha az ölemben a szopi párnán alszik el, de amint beteszem a kiságyba kinyílik a szeme és jön a sírás. Nem tudom ilyenkor mi a baj, nap közben ha elaludt és lerakom akkor nem ébred fel. Legalább egy órát kell az ölemben aludnia, hogy le tudjam tenni az ágyba és ne ébredjen föl. Így viszont végeláthatatlanok az éjszakák legutóbb is hajnali 5-kor kerültem ágyba, már az ájulás kerülgetett. Van valakinek ötletehogyan segíthetnék neki a hasfájásban és utána elaludni?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook