Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Borsodban tudnátok ajánlani jó villanyszerelőt, tetőfedőt (ács is kell) és kp.fűtés szerelőt? fórum

Borsodban tudnátok ajánlani jó villanyszerelőt, tetőfedőt (ács is kell) és kp.fűtés szerelőt? (tudásbázis kérdés)


9. áram (válaszként erre: 5. - BollerKrisz)
2010. márc. 28. 17:15

Szia Bollerkrisz!


A villanyszerelésre tudnék valakit,például magamat.Egyéni vállalkozó vagyok és éppen villanyszereléssel foglalkozom.Megkeresésedet várom bizalommal.

2010. febr. 21. 11:04
írtam privit
7. BollerKrisz (válaszként erre: 6. - Szitaszivárvány)
2010. febr. 20. 22:16
Április elején megyünk haza végleg. Addig sajna senki nem tud bemenni, riasztva van a ház, de ha nem tolakodás, akkor amint hazaérek egyből keresnélek, mert kéne a segítségük. Előre is köszi
2010. febr. 20. 10:34

Néztem, hogy külföldön éltek, van valaki a háznál, aki be tudja engedni és át tudja nézni a rendszert? Minden héten legalább 1x megy Szakáld fele. Megnézné és utána beszélnétek meg a többit. Sok szempontot figyelembe fog venni, de eddig még nem volt olyan, ami számára lehetetlen lett volna. pl.: a helyi plébánián is ő tervezte és kivitelezte a fűtést.

A másik dolog, hogy valószínű péntektől vasárnapig tud csak szerelni, mert mint mondtam energiaellenőr is, így napi 400-500 km-t megy.

Ácsot egyet ismerek, de nem tudom,hogy ő a szakmájában dolgozik-e most. Aki a mi tetőnket csinálta azt nem ajánlanám 2x ázott be miatta úgy a házunk, úgy hogy a nappaliban leszakadt a plafon. :-(

5. BollerKrisz (válaszként erre: 4. - Szitaszivárvány)
2010. febr. 19. 20:46

Szia!


Konkrétan arról lenne szó, hogy van egy kertes házunk, ahol kombi gázkazán van(átfolyós vízmelegítős) és szeretnénk egy hagyományos kazánt is beépíttetni hozzá, hogy ne csak gázzal lehessen fűteni, hanem néha fával és egyébbel is. Aki beszerelte a gázt, az csinálta a vizet is a házban és sajna nem voltunk vele megelégedve, ezért keresünk valakit, aki tényleg tudja, hogy mit kell csinálni és mi a menete a bekötésnek.


Tetőcsere is lenne a házon valamint komplett villany átvezetékelés, mert nem tartom biztonságosnak a 40 évvel ezelőttit.


Ezekre keresem a szakembereket.

Ha tudsz segíteni, nagyon megköszönöm!!!

2010. febr. 19. 18:39
Szia! Mi is Borsodiak vagyunk. A férjem és az apja is gázszerelő mesterek és megyei szinten energiaellenőrök. Ha tudunk segíteni írj!
3. BollerKrisz (válaszként erre: 2. - 2514b163b6)
2010. febr. 19. 16:28
Szakáldon Miskolctól 20 km, Tiszaújvárostól 10 km.
2010. febr. 19. 16:26
Attól függ merre laksz?
2010. febr. 19. 16:24
Borsodban tudnátok ajánlani jó villanyszerelőt, tetőfedőt (ács is kell) és kp.fűtés szerelőt?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook