Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Boldog házasság - nyitott kapcsolattal fórum

Boldog házasság - nyitott kapcsolattal (beszélgetős fórum)


59. Baby-G (válaszként erre: 48. - 937a2a883a)
2013. febr. 1. 22:07
Azt a "ferfit " , aki mar evek ota hazas , de folyamatosan felrejar , a felesege egesz varandosaga alatt , elotte , utana ...Szerintetek ot mi motivalta csaladalapitasra ? Ha nem szereti , nem tiszteli a feleseget ( az emlitett tettek ezt bizonyitjak , nemde ?) akkor miert akar gyereket ? Mi a velemenyetek ? Tudom , senki se gondolatolvaso , de irjatok le mit gondoltok .
58. ittmost (válaszként erre: 49. - 4c1a787e8f)
2013. febr. 1. 19:35
Vannak olyan emberek,akik mindenáron maguk mellett akarják tartani a másikat,ezért házasodnak,és bármi is történik,ragaszkodnak a másikhoz.Igen,kisebbségi komplexus,meg függés.
57. kristo_f (válaszként erre: 56. - Cippora)
2013. febr. 1. 16:10

ők nehezebben tudják a szexet meg a szerelmet szétválasztani."


Azért mégis kommentelek még 1et

Igaz!

:)

56. Cippora (válaszként erre: 47. - Kristo_f)
2013. febr. 1. 16:02
Akkor válaszolok arra,szerintem ha valaki félre akar menni,akkor semmi nem fogja vissza tartani,hiszen a legtöbbje úgy van vele,hogy úgyse fog kiderülni.Viszont elhagyni az otthont,a családot...az már más tészta,és főleg a férfiak azok akik maradnak,inkább szórakoznak,szeretőt tartanak,de nehezen lépnek,nekik így megfelel.A nők már mások,ők nehezebben tudják a szexet meg a szerelmet szétválasztani.
55. -Délibáb- (válaszként erre: 49. - 4c1a787e8f)
2013. febr. 1. 15:54
Itt a pont! Mindenben tök igazad van!
54. CsillagTM (válaszként erre: 48. - 937a2a883a)
2013. febr. 1. 15:40

azért ez nem fekete, vagy fehér. amit írtál, az arra igaz, aki hidegvérrel, hideg fejjel, tartósan csalja a párját. az ember gyarló, és szinte mindenkivel előfordul előbb-utóbb, h egy kapcsolati hullámvölgyben/valami nagy stressz után/részegen/bármi okból egyszer botlik. ez szerintem hiba, bűn, de nem megbocsáthatatlan.

persze ha két ember még nem házas, akkor ez tényleg kibírható. azt nem tudom, h ha már házasok, ez mennyire viseli meg a kapcsolatot. de úgy gondolom, egy erős házasság túléli.

53. kristo_f (válaszként erre: 48. - 937a2a883a)
2013. febr. 1. 15:35
Nem értek egyet, de többet nem tudok róla írni, indokolni
52. csgybzs (válaszként erre: 49. - 4c1a787e8f)
2013. febr. 1. 15:30
Nagy mázli, hogy a férjed megbocsátott.
51. vica66 (válaszként erre: 49. - 4c1a787e8f)
2013. febr. 1. 15:22

Nagyon igaz, amit írtál.


S mit gondoltál volna a férjedről, ha azt mondta volna, hogy menj és érezd jól magad (szóval engedélyt ad, hogy lefeküdj a másikkal)?

50. 937a2a883a (válaszként erre: 49. - 4c1a787e8f)
2013. febr. 1. 15:07

"A házasság egész másról szól. Tényleg a hűségről. Attól érték."

Ez a mondatod nagyon tetszik és szerintem is így van! :)

49. 4c1a787e8f (válaszként erre: 1. - B8e4935c59)
2013. febr. 1. 15:02

Én is voltam szerelmes másba a férjem mellett. Egy pár hónap után (ami nem testi kapcsolat volt) rájöttem, hogy ez így nem mehet tovább, belenéztem a tükörbe, leköptem magam, iszonyat fájdalmak között a férjemet választottam. Közben ő is megtudta a dolgokat, és rettenetesen fájt neki. Erre én - mivel tényleg szerettem - nagyon összekaptam magam. Lassan, de helyreállt a kapcsolatunk, sőt egy magasabb szintre emelkedett..


Pont a "talpig nehéz hűség" által. Attól értékesebb a férjem, mert lemondtam érte másról. Ennek már vagy 5 éve, azóta még a látszatát is igyekszem elkerülni a pasizásnak.


A másik meg, hogy még ha nem is vele maradtam volna, akkor se aláztam volna meg ezzel a nyitott dolog dumával.. Ha meg egy férj erre rávehető, ott addig se stimmelt valami.


Ebben nekem csak az sántít, hogy ha nyitott, akkor minek a házasság? Akkor pont elég lenne egy laza összejárás. A házasság egész másról szól. Tényleg a hűségről. Attól érték. Máskülömben nem is létezik, jogi formula ide vagy oda. Nem beszélve a gyereknevelésről, az értékek továbbadásáról.


Szóval nyitott házasság nem létezik, az olyan mint a körte alakú és ízű alma. Maximum valami beteg mesterséges dolog lehet, aminek se értelme, se jó vége..

48. 937a2a883a (válaszként erre: 41. - Kristo_f)
2013. febr. 1. 14:58
Én minden fórumon leírtam és tartom is azt a véleményem,hogy aki képes megcsalni a párját (akár házas,akár nem),az nem szereti igazán.Esetleg elvan vele,meg kényelmes az élete...főleg,ha együtt teremtették meg az addig elért célokat,de igazán nem szereti.Aki feltétel nélkül elfogadja és mindenestül szereti a másikat,az nem dobja el ezt egy numeráért.Ha meg már viszonyt is kezd mással,akkor tényleg nem szereti.Jobban mondva barátként igen,de mint nő/férfi iránt már nem táplál komoly érzelmeket,az tuti.
47. kristo_f (válaszként erre: 46. - Cippora)
2013. febr. 1. 14:51

OK Lolvastam, nem arrol irtál amiröl én példálóztam,

de

tartom a véleményem

46. Cippora (válaszként erre: 45. - Kristo_f)
2013. febr. 1. 14:44
Én nem erről beszélek,olvasd el még egyszer!
45. kristo_f (válaszként erre: 42. - Cippora)
2013. febr. 1. 14:41

Ugyanmár!

Olyan nehéz elképzelni hogy egy kufirctol csak az tart vissza hogy mosnak rám?


És amikor nincs házasság csak kapcsolat, nem együtt élnek, akkor sem váltana másra a barátnőjéröl

2013. febr. 1. 14:32

Jaaa, hogy már töröltette is magát! :D

Igen, a kritikát bírni kell! :D :D

43. -Délibáb- (válaszként erre: 1. - B8e4935c59)
2013. febr. 1. 14:31

Annyira bírom az ilyen kamugépeket! :D Már bocs!

"A férjemet szeretem, szerelmes vagyok belé, testi-lelki kapcsolat szuper köztünk, és mégis olyan szinten vágyom arra, hogy újra együtt legyek azzal a másik férfival, hogy soha nem éreztem ilyet."

Csak én érzek benne kisebb fajta paradoxont? :)

Tudod kibe vagy te szerelmes? Mert a férjedbe biztos nem! Vagy te ezt, mert leírod, már elhiszed? Ha annyira szerelmes lennél belé, más pasi még csak eszedbe sem jutna, nem még, hogy újra és újra meg akard magad ... vele!

Ha a férjed meg mindezek után még ki is tart melletted, hát, őszintén sajnálom!

42. Cippora (válaszként erre: 41. - Kristo_f)
2013. febr. 1. 14:31

"Hány olyan sztorit olvasni, amikor a férfinek van szeretője, vagy alkalmi kapcsolata , de el nem válna és szereti a feleségét "



A többség azért nem válik mert hülye lenne,és nem azért mert szereti a feleségét,csak az mos,főz,takarít,neveli,rendezi a gyerekeket,a férj meg jól szórakozik...és kényelmes ez így.

2013. febr. 1. 14:29

Furcsa felállás, viszony

Én ugyanakkor elhiszem hogy szereti a férjét


Hány olyan sztorit olvasni, amikor a férfinek van szeretője, vagy alkalmi kapcsolata , de el nem válna és szereti a feleségét

Most ugyanez nőben.


A férfit kevésbé értem meg, mert ha négyes swinger lenne, az más

Így nem tudom mit gondoljak róla

40. Castellina (válaszként erre: 1. - B8e4935c59)
2013. febr. 1. 14:24
Mi zajlana? Pezseg a véred, az újdonság varázsa beinditott. Viszont lelkiismeret furdalásod van miatta, mert tudod, hogy nem helyes.
39. Kukacc (válaszként erre: 38. - 6b006fc769)
2013. febr. 1. 14:12
Inkább troll.
38. 6b006fc769 (válaszként erre: 36. - Vica66)
2013. febr. 1. 13:30

Mert valami (számomra érthetetlen) oknál fogva vállveregetést várt teljes magyarázattal az érzéseire.

Vagy troll.

37. Cippora (válaszként erre: 32. - Ebe5acb8e6)
2013. febr. 1. 12:49
Ott a pont :)
36. vica66
2013. febr. 1. 12:23

Agyam eldobom! :-O

Igen szánalmas az a férfi, aki azt mondja a párjának, ha az meglát egy másik kívánatos pasit, hogy menj, érezd jól magad. Nem csoda, hogy a topiknyitó nem marad nyugton mellette.

A cím eleve egy paradoxon, azt meg nem értem, hogy minek nyit topikot valaki, ha nem tetszenek a vélemények, amiket kap.

2013. febr. 1. 11:49

Ez asszem nem párkapcsolat. Az ugyanis párról szól, nem két emberről, meg a többiről, aki beletéved.

Ami zavar téged a szituációban, azt úgy hívják: lelkiismeret.

Ami meg a boldogságot illeti, én személy szerint nem lennék boldog, ha a párom fellángolna valaki iránt, úgy, hogy nem bír az alsónemüben maradni, majd beszámolna róla, rám hárítva a döntés terhét, s mosná kezeit...

34. TiffanyMary (válaszként erre: 1. - B8e4935c59)
2013. febr. 1. 11:21

A férjemet szeretem, szerelmes vagyok belé, testi-lelki kapcsolat szuper köztünk,



Na, ez így ahogy van nem igaz!


Nem mondom , szándékosan hazudsz, inkább azt hogy szerintem saját magadat is becsapod.


egy tökéletes kapcsolatba, ahol fülig szerelmesek vagyunk egymásba, nem fér bele egy harmadik.


nálatok nagy gond van.

döntsétek el hogy meg akarjátok -e oldani, vagy külön utakon folytatni.

33. c6973617d3 (válaszként erre: 32. - Ebe5acb8e6)
2013. febr. 1. 11:01
Egyet kell hogy értsek veled,... és apucinak még kényelmes is, van meleg kaja-pi.a , sőt vasalt ing is, amiben elmehet csajozni.
32. ebe5acb8e6 (válaszként erre: 31. - Johanna88)
2013. febr. 1. 10:55
Nyugi, a férje is ezt csinálja, csak ő nem dicsekszik vele, meg nem csinál belőle lelkiismereti kérdést. Viszont ezért megértő.
2013. febr. 1. 10:23
Úristen! Szegény férjed attól fél, hogy elveszíthet,(te írtad) ezért engedte meg ezt a dolgot. Szánalmas amit csinálsz, és ne gyere itt ezekkel a hülyeségekkel, hogy te igen is mennyire szereted... A férjed még nem tudja, hogy egy ilyen nő neki nem lehet az igazi, mert az nem tenne ilyet, de teljes szívből remélem, hogy rájön és elhagy téged. (bár az ilyeneknek mint te sokszor van szerencséjük, hisz, mint tudjuk, az élet sokszor nem igazságos) Ezt a példát láttad a szüleidtől?? Vagy komolyan, hogy van ennyi értéktelen nő?
2013. febr. 1. 10:18

Az a baj, hogy ebben tényleg nehéz így kívülállóként neked tanácsot adni, hogy te miért szeretnél újra együtt lenni a másik pasival. Talán kialakultak érzelmek? Vagy csak egy kis vérpezsdítés? Esetleg van egy kis plusz, ami nagyon izgat téged? Ezt tényleg csak te tudhatod...


Felháborodásodat viszont nem értem! Nem minden párkapcsolat egyforma... ha megtalálja a zsák a foltját, szeretitek egymást, köttök kompromisszumokat, és ez így nektek jó, akkor pont. Ezt nem kell másokkal kibeszélni, ez a ti "intim" dolgotok.

Mert ami nektek "természetes", vagy élvezetet nyújt akár, attól még másoknak szemet szúr.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook