Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Bölcsis lett a kisfiam.... fórum

Bölcsis lett a kisfiam.... (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
2009. aug. 28. 21:59

ahhoz képest, hogy amennyire sirt és nem akart elengadni 1,5 hét alatt beszokott.

Volt 1 visszaesés de csak 1 napra.Anyakamat majd meg folytotta annyira szorított.ÉS üvöltötte, ana ne ana ne.De ott kell hagyni mert akkor legközelebb is követeli, hogy vidd el haza.

9. Szabokisandi (válaszként erre: 6. - Pmjudit)
2009. aug. 28. 21:58
Az újdonság ereje, ami miatt a kisfiad ilyen lelkes. Akkor lesz a nehéz, amikor rájön, hogy ez végleges és nincs választási lehetősége. Menni kell, mert anya és apa dolgoznak. De el tudod neki mondani, hogy a nővére is oviban/suliban van, mindenki megy a dolgára és délután találkoztok. Az én lányom nagyon sokáig sírt minden reggel, majd megszakadt a szívem és kiderült, hogy amint kiteszem a lábam, abbahagyja. Egyetlen dolog szól a mentségére, nagyon korán kellett mennünk, mert 7re jártam dolgozni. Utána már nagyon szerette.
8. d0b7178f40 (válaszként erre: 5. - Naildi81)
2009. aug. 28. 21:57

az első 3 nap bennt voltam vele.Nem volt gond.De amikor 4. nap ki kellett mennem, mert ebéd volt alig akart elnyugodni.(Hozzáteszem nagyon anyás)De ebédelt.Aztán 5 nap nem volt semmi más csak kicsi pityergés de evett.Ekkor már elmentem haza 9 körül.

Aztán hétfőn még mindíg semmi mert keddre beszéltük meg az első ottalvást.Addigra már megszokta a bandát és valamennyire a menetrendet.

De nem sikerült.Üvöltött telitorokból.A dadusnak mondtam, hogy hagyjuk, majd szerdán.

Szerdán már nem keresett ebédnél.Annyit mondtak neki, hogy aludni kell és anya jön érte alvás után.Így is volt.12:30-15 óráig az öltözőben ültem és olvasgattam.Felkelt és jöttek ki a dadussal.

Csütörtökön reggel otthagytam és az ebéd után szó nélkül ment az ágyába és megvárta amíg a cipőjét lehúzzák és lefeküdt.Annyi kedvezményt kaptunk, hogy van egy plüsskutyája meg a cumisüvegébe vizet kaphat.De csak alváskor.Hoztam vittem.Azt 1 hónap után elhagyta.A kutya maradt.

Szóval ennyi.Meg kell neki mondani mi történik.Én legalább is ezt tettem.

7. naildi81 (válaszként erre: 6. - Pmjudit)
2009. aug. 28. 21:56

Lehet, hogy ez a kellemes csalódások egyikke lesz:)

Az én lányom is a beszoktatás után kezdte a sírdogálós időszakát, de szerencsére csak nagyon rövid ideig tartott.

Szerencsére nekünk is nagyon aranyos, kedves gondozónénieink lesznek, ők voltak a lányomnak is.

Egy dolgot szeretnék velük megbeszélni, hogy az altatásnál ha nem muszáj ne kelljen bent lennem, mert itthon cicivel alszik el, és ott úgysem fogom tudni megciciztetni. Próbálják meg ők elaltatni.

2009. aug. 28. 21:51

Eddig nagyon jól vettük az akadályt, még nem sírt egyszer sem, pedig már szerda óta nem volt bent vele apa.

Én tanítok, hétfőn kezdtünk dolgozni, a bölcsi a nyári szünet után hétfőn nyitott, ezért szoktatja apa.


A gondozónők nagyon szupinak tűnnek. Kedden már volt családlátogatás, eljött hozzánk, játszani a kisfiammal. Azóta a Szabolcs reggel pillanatok alatt felöltözik és rohan a bölcsibe az Edit nénihez. Ma mát ott is ebédelt, hétfőn már ott is fog aludni.

Csak én attól félek, hogy mi lesz, ha később kezd sírni, hogyan fogjuk akkor megoldani.

Most a legszuperebb hely számára a bölcsi.


Anno a lányom sírt, mikor ott hagytuk, de kb. 1 hó után nem.


Most azért csodálkozom és kételkedek, mert túl simán megy.

5. naildi81 (válaszként erre: 4. - D0b7178f40)
2009. aug. 28. 21:45
Meddig tartott ez a sírdogálós időszak?
4. d0b7178f40 (válaszként erre: 1. - Pmjudit)
2009. aug. 28. 21:44

Szia Judit


a naplómban eléggé részletesen írtam.Ha érdekel olvass bele.

Nálunk 05.04-én volt a beszoktatás kezdete.És azt hittem a világ fenekestől felfordul.1 jó tanács.Ha azt mondja a dadus, hogy menj ki és menj el mert próbállnak a gyerkőcödtől elválasztani, akkor menj ki és menj haza.Mert ha ottmaradsz és hallgatod a sírását, már ha sír, mert az enyém telitorokból ordított, az neked is fájni fog.Én a gyerekemmel együtt bőgtem.

2009. aug. 28. 21:44

Sziasztok!


A kisfiam októberben lesz 2 éves. Október 12-én kezdi a bölcsit. Most már egyre jobban félek, hogy milyen lesz.

Amíg nem tudok tapasztalatokat írni szívesen olvasom a tiéteket!

2009. aug. 28. 21:42

Szia!


Az én kisfiam jövőhéten lesz 2 éves, és jövö hónapban kezdjük a bölcsit. Én fogom beszoktatni, de egy kicsit félek tőle. Szopik még így biztos lesznek nehézségek. Anno a lányom nagyon könnyen beszokott.

2009. aug. 28. 21:39

Kisfiam márciusban múlt 2 éves, a héten kezdte a bölcsit. Apa szoktatja.

Beszélgessünk, írjatok akik hasonló cipőben jártok.

1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook