Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Bölcsességfog lenne? fórum

Bölcsességfog lenne? (tudásbázis kérdés)


8. ab61752c45 (válaszként erre: 6. - 312b9aa1b9)
2019. jún. 26. 13:58
a lányomnak úgy vésték ki.nem volt egy fáklyásmenet.
7. fincsi5 (válaszként erre: 4. - Réka007)
2019. jún. 26. 13:22
"kis fog"?? Ha begyullad még az agyat is megtámadja, roppant nagy dolog a fog a szervezetben-nek.
6. 312b9aa1b9 (válaszként erre: 1. - Réka007)
2019. jún. 26. 10:17

Tudod mennyi gondot tud okozni egy ki nem húzott bölcsességfog? Rengeteget.

Nekem kint volt mind a 4, mégis a nyirokcsomóim bedurrantak és lázas lettem, azonnal ki is húzták rá egy napra.

5. Borian (válaszként erre: 4. - Réka007)
2019. jún. 26. 08:44
Az rtg szerint a fog biztos nincs ott jó helyen, tehát ess túl rajta, ki vele. De nem akarlak elkesseríteni, de én idestova 8-10 éve szenvedek vissza-visszatérő bal oldali torok- és fülfájással, épp ahogy írod, a nyelvem mozgatásával is összefügg. Cseréltek gyökértömést a két bal hátsó fogamban, jártam fül-orr-gégésznél (nincs baja a fülemnek, torkomnak, gégét is tükröztek pedig), neurológusnál. Volt arckoponya, agy és nyaki gerinc mri. A legtöbb, amit találtak egy enyhe kezdődő nyaki gerincsérv és asszimetria a C1 és C2 csigolyák találkozásánál, ami a doki szerint nem okozhatja ezeket a tüneteket. Bár amikor rendszeresen csinálom a gyógytornát, eltűnnek a tüneteim.
2019. jún. 26. 08:26
Csütörtökön megyek akkor van szabadnapom. Nem akarom felülírni amit doki mondott csak számomra hihetetlennek tűnik hogy egy kis fog hogy tud fül és torokfajdalmat okozni ha nyelek
3. 0adc8842b1 (válaszként erre: 1. - Réka007)
2019. jún. 26. 08:21
Ha a fogászati röntgenen látszik és az orvos mondja, akkor légy minél hamarabb túl rajta. Ha begennyesedik nem bírod ki a fájdalmat. Gyorsan gyógyul, ne izgulj.
2. fincsi5 (válaszként erre: 1. - Réka007)
2019. jún. 26. 08:17

Aranyos vagy, biztosan félsz kicsit. De őszintén; írjuk felül amit a panoráma rtg. mutat és amit a fogdoki mond?


Nyugi.:)))

2019. jún. 26. 08:07
Ez bölcsesség fog lenne vagy fül orr gégészeti dolog? 1 éve megállapították már panoráma rontgenen hogy sajnos nem fér el a bölcsesség fogam és amint tehetem ki kell húzni (bal felső ) de úgy voltam vele míg nem okoz panaszt húzom halasztom. Tegnap óta nagyon faj a bal fülem és a bal torkom ha nyelek. Létezne hogy ennyire erősen kisugárzik? A fogamnál egyébként jelentős fájdalmat Nem érzek. Elmentem tegnap fogaszatra ott megnézték azt mondtak egyértelműen gyulladt a területe csütörtökön ki is húzzák be utaltak. Létezhet hogy “csak” ennyi lenne és nem pl mandula gyulladás? Egyéb tunetem amugy nincs gondolok itt nathara megfázásra lazra. Csak a bal oldalon ezen pokoli fájdalmak fulnel és toroknal amik nyelv mozgatasra erősödnek.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook