Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Bioptron lámpa tényleg használ? fórum

Bioptron lámpa tényleg használ? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
12. Herika40 (válaszként erre: 10. - 021ff75d72)
2009. máj. 21. 22:39
Én de anyukám igen és mindenre használja, még az elrontott csípőprotézisén is segített neki. Ugy gondold el, hogy egyáltalán nem tudott menni a műtét után, mivel nem irtak neki fel gyógytornát, és a lámpa segítségével tudott ujra lábra állni, de valóban kérj szakembertől segítséget, aki tud segíteni neked. Én csak jót mondhatok róla. Lehet, hogy tul drága viszont nagyon megéri megvenni. Például rengeteg betegséget is megelőzhetsz vele.
2009. máj. 21. 22:30

A Bioptron lámpa nagyon jó, de tudni kell helyesen használni.

Egyébként több fórum is van itt a Hoxán erről.

Írd be a keresőbe: bioptron és ezekbe is olvassál bele.

A Bioptron lámpa működi elve: a polarizált fény a szervezet öngyógyító képességét segíti.

Ha van rá lehetőséged, vedd meg.

Ha a használatával kapcsolatban problémád van, kérdezd meg, szívesen segítek.

Pár évvel ezelőtt foglalkoztam az értékesítésével, most már nem.

Rendszeresen használom én is és a családom minden tagja különböző betegségekre, probémákra.

10. 021ff75d72 (válaszként erre: 9. - Herika40)
2009. máj. 21. 22:12
Te próbáltad reumára?Nekem kb.3 éve vannak görcsös izomfájdalmaim különbözö testrészeken.A röntgen és CT és MR semmi szervi eltérést nem mutat.A labor is jó."CSAK"állandóan ezek a görcsök,hát elég rossz.
9. Herika40 (válaszként erre: 6. - 021ff75d72)
2009. máj. 21. 21:59
A tüneteket enyhíti, de teljesen nem hozza rendbe, habár attól függ, hogy mennyire krónikus?S milyen rendszerességgel használod rá.
2009. máj. 21. 21:58
Nekem amire nagyon jó volt, azok a pattanások és a fülfájás...
7. zsófyc (válaszként erre: 6. - 021ff75d72)
2009. máj. 21. 21:58
Szerintem arra is yo...
2009. máj. 21. 21:56
Esetleg tudna valaki mondani véleményt,hogy javít-e krónikus reumás izomfájdalom esetén?Már sok mindent próbáltam,de biotron lámpát még nem.
2009. máj. 21. 21:55
Nekem 3 gyermek mellett van egy közepes. Nagyon hasznos. Aszthmás és allergiás kislányom van, a kicsi pedig ekcémás. De jó fejfájásra, náthára, torok gyulladásra...
2009. máj. 21. 21:53
Nyugodtan megveheted. Az én anyukám ennek a segítségével gyógyitotta meg a miómáját. De azt azért tudnod kell, hogy jo ha rendesen utánajársz a használatának, melyik szint mire kell és hogyan alkalmazni, mert nem mindegy. Hidd el érdemes. Mióta elköltöztem otthonról azota hogy nincs a lámpa sokkal több pénzem megy el a gyógyszerekre, s ennek az árán már vehettem volna én is egyet. A másik amit nem árt tudnod,hogy ha olyan betegség van, azt teljesen nem fogja meggyógyitani, de a tüneteket nagyon jól enyhiti.
2009. máj. 21. 21:52

Én szoktam használni a kozmetikusomnál, sajnos megvenni túl drága...Főleg tisztítás után nagyon yo, sokkal gyorsabban gyógyul!

Volt egy csapattársam, akinek 13évesen kiderült h pajzsmirigyproblémái vannak. Akkor a szülei nem akarták emiatt telenyomni hormontablettával, ezért mindennel próbálkoztak ami természetes. Nekik is bejött a bioptronlámpa.

Én a helyedben biztosan megvenném:)

2009. máj. 21. 21:51
Használni használ, minimum javít vagy szinten tart, csak az ember pénzének amit odaad 100% összeg, abból az eladója és az eladójának a manager-e kap kb. 45%-ot, a maradék a lámpa valódi ára. ha harmadáron szerzed be, akkor is kb. 12%-ot csak úgy fizetsz. De legalább tényleg jó.
1. MMea
2009. máj. 21. 21:47
Lehetőségünk lenne harmadáron egy Bioptron lámpát venni. Bőrgyulladásra kellene ami sajnos pár éve megvan és a bőrgyógyászok nem tudnak segíteni, eddig semmi nem használt, ez újabb reményt adott, de nem szeretnénk kidobni rá a pénzt. Ha tudnánk, hogy használ, biztosan megvennénk. Arra lennék kíváncsi akinek van és használta hasonló problémára, annak használt-e? Köszönöm!
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook