Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Bio -és natúrkometikumok fórum

Bio -és natúrkometikumok (beszélgetős fórum)


1 2
2015. márc. 30. 16:18
Most volt egy kis időm a neten böngészni és látom ezt az "őrületet", hogy a legtöbb kozmetikai szerben mennyi káros összetevő van. Aztán rákerestem a tisztítószerekre.......Aztán az élelmiszerekre......Elrettentem,hogy milyen dolgokkal vagyunk körülvéve és lassan már semmi sem lesz egészséges. Viszont azt is olvastam, hogy ma már sokan betegesen olvassák az INCI-t és tulajdonképpen ez a minden terméktől félek érzés sem normális, hiszen a bionak kikáltott termék sem mindig bio, illetve pl. ezek a bio kozmetikumok az átlag embereknek a megfizethetetlen kategóriába sorolhatók.Ezért én úgy döntöttem, hogy nem foglalkozom ezzel a témával. Élek úgy, ahogyan eddig, naponta tornázom, sok vizet iszom, sok zöldséget, gyümölcsöt eszem és mindennap meleg ételt főzök. Időm se lenne pl. natúr kencéket gyártani, kutyulni. Ti hogy vagytok ezzel? Senkit nem ítélek el, aki "biomániás", de baj, ha valaki a XXI. században nem foglalkozik azzal, hogy éppen, amit megevett mit tartalmaz, hanem élvezi az élet minden pillanatát, mindenféle "görcs" nélkül? :)
1 2

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook