Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Beteges hazudozó? fórum

Beteges hazudozó? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
12. baumann (válaszként erre: 8. - 16b5d6ae34)
2013. júl. 21. 22:59

Mert ő volt a fönőke és azt a mesét adta be ne használja az autónkat inkább érte megy hisz minden reggel ott jár mert ő nyitja a nem létező autómosójukat .... Egy egyedülálló rokon ott él gyerekkel és mielött oda ment lakni mint albérlő a másik szobába kérte kértük mutassa meg a számláit ,hozta is megmutatta minden be volt fizetve igaz a mellék kis papírt nem hozta gondoltuk minden rendben és akkor szembesültünk a dolgokkal !

Na most ha valamit kikapcsolnak akkor az gyermekveszélyeztetésnek számít valamilyen szinten ,a rokon nem tudná rendezni a dolgot anyagiakba ennyit nem meg ennyiért már teljesen külön mehetne lakni ,na itt sem sokáig lakik mert megy a sajátjába hamarosan !

11. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 4. - Baumann)
2013. júl. 21. 22:57

Simán levágják a vezetéket, ha nem is engedik be őket, nem akadályozza meg őket abban, hogy kikössék.


Csak van pénze, lakása, ha az ő lakását bérlitek, csak nem annyira szerencsétlen.

Nem a Ti dolgotok, hogyan él. Mindenkit nem lehet megmenteni, főleg akkor nem , ha betegesen hazudozik, ezért még nem kell kezeltetni, rengeteg ember van aki az életét áthazudja....akár még magának is.

10. baumann (válaszként erre: 7. - Fcd94cc8c4)
2013. júl. 21. 22:54
Többnek igen .... De akik mellette vannak azoknak miért kell szemrebbenés nélkül ?
2013. júl. 21. 22:54

Minek egy ilyen energiavampir ismeros?

Mindenki maga alatt vagja a fat.

Fajjon a sajat feje a hulyesegek miatt, ne a tietek. En ugyan nem foglalkoznek ilyen dolgokkal.

8. 16b5d6ae34 (válaszként erre: 1. - Baumann)
2013. júl. 21. 22:53

Na, én ezt nem értem kristánytisztán:)

Miért ment minden reggel anyukádért? ....aztán "kiszerették" volna kapcsolni az áramot...Nem hiszem, hogy csak "kiszerették volna", hanem, ha tartozik, akkor ki is kapcsolják. Ez nem szeretet kérdése:)


Nagyon sánta ez az egész....

Ha ennyire megbízhatatlan, elviselhetetlen, miért nem mondjátok meg, hogy ennyi volt...ne menjen többet Hozzátok:)

Ilyen egyszerű.

2013. júl. 21. 22:53
Nem feltétlenül. Vannak,akik azért hazudoznak, mert másnak akarnak látszani mint aki.
6. baumann (válaszként erre: 5. - Andi6020)
2013. júl. 21. 22:53
Ja nem tudtam sokan élnek így :D ?
5. andi6020 (válaszként erre: 1. - Baumann)
2013. júl. 21. 22:49
És?
4. baumann (válaszként erre: 3. - 9b10f3d7ff)
2013. júl. 21. 22:48

Azt szerettem volna belőle kihozni ,hogy víz folyást hazudik ! Igen kikapcsolták volna ha beengedi őket ..... Felhívtuk az áramszolgáltatót mint "albérlők" hogy mi a valós és mondta a hölgy hogy sürgősen beszéljünk a föbérlővel mert bizony nagy gondok vannak !

Mert szeretnénk neki segíteni de így nem megy ...

3. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Baumann)
2013. júl. 21. 22:44

Hú, számomra rettenetesen zavaros a történet, fogalmam sincs mit akarsz ebből kihozni.


" és már töbszőr kiszerették volna kapcsolni az áramot " ----ha az áramszolgáltató kiakarja kapcsolni az áramot, hidd el ki is kapcsolja.


Miért érdekel Titeket ennyire, mennyi a tartozása?...Nem mindegy?

2013. júl. 21. 22:38
Monduk neki hogy beteg és mennyen el orvoshoz pzsichológushoz erre a válasza lehet az de most nem megy el :( Se családja egy barátnője sincsen talán nem is volt az elmúlt 10 -évbe tuti nem !!!
2013. júl. 21. 22:36

Van egy ismerős férfi ,már több éve ragaszkodik a családunkhoz sajnáljuk de állandóan hazudozik !

Pl : Van egy háza a másik utcába ,kiderült hogy nincs !

Kijött a villanyszámla mutatta észre vettük ,hogy ott van egy eléggé magas összeg tartozás erre ő azt felelte ,hogy az már rég rendezve van közben nincs és már töbszőr kiszerették volna kapcsolni az áramot !Azóta ha kérdezzük a számlákról semmit nem mond inkább bedugja a kocsijába nehogy észre vegyük mert a többi közüzemi számlájába is nagyon sok az elmaradás kb összesen mindennel 500.000 ft !!!

Van bent a bankba pénze de nem nyúl hozzá ,na ha lenne bent pénze akkor rég kifizette volna a tartózásait és nem került volna minuszba a hó végén !

Kérdeztem mert említette mondom xy ismerős megadta a 20.000 ft os tartozást neked ? Válasza igen közben megint hazudott mert nem, és nem is tartozik neki az az ismerős !!!

Évekkel ezelött meg jött minden hajnalban plusz 20 km ert jelszóval ő nyitja a család autómosóját ,miközben ő a munkahelyétől dolgozott 5 km re :D De minden reggel kijött Anyukámért és ezt a storyt adta be hogy ő ezért jön !

Semmi önbizalma nincs és olyan sötét hogy ilyet még nem láttam :O dolgozik de mint Édesanyám volt a fönőke évekig ismeri hogy milyen ,kb meg kell neki mondani hogy mennyen át A-ból B-be ....

Sajnáljuk nagyon van ennél több is de most hirtelen amik eszembe juttotak azokat írtam le ,és miközben ezt teszi nem néz a másik szemébe és mindíg ásítozik fel áll inkább elmegy miután szembesítve van a dologgal ! Ja és egy volt ismerőse annak idejéna cégnek írt személyesen a nagy fönőknek hogy micsoda gaz ember mert a 200 E ft os tartozását nem hajlandó megadni !

1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook