Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Beteg a cicám, mitévő legyek? fórum

Beteg a cicám, mitévő legyek? (tudásbázis kérdés)


1 2
6. Pepita Dalma (válaszként erre: 1. - Ollégabi)
2015. okt. 11. 00:35

A kiszáradásra ügyelj. Ha még holnap délelőtt sem látsz javulást, hívd fel telefonon az állatkórházat. Az állatorvos a beadott gyógyszerek és az eltelt idő függvényében tudni fogja, hogy szükséges-e bevinni.

Nőstény, vagy kandur?

2015. okt. 11. 00:29

Eszik a cica?

Ha nem, akkor nem gond. Egy napig simán elvan ő tiszta vizen. Tejet, kamilla teát véletlenül se adj neki.

Főzz a cicának rizst, sima vízben, egy pici sóval. Azt adhatsz neki egy kis kefirrel keverve (bár nem nagyon lehet semmi tejest adni ilyenkor, de a doki látta őt).

A rizst és a csirkemellet együtt is főzheted, de azt inkább csak akkor, ha nagyon kéri. Elég nehéz kaja a csirkemell egy ilyen beteg gyomornak.

Lényeg, hogy tiszta víz mindig legyen előtte!

Ha belázasodna, azonnal vidd orvoshoz!

4. macika1957 (válaszként erre: 1. - Ollégabi)
2015. okt. 11. 00:14
Szia!Próbálj megnyugodni- várd ki a hétfőt,de lehet hogy mire vinnéd megint az orvoshoz elkezd javúlni az állapota hiszen az embert is ha elkezdik kezelni nem azonnali és látványos a gyógyulás!Igaza van az előttem szólónak nagyon szívósak a cicusok...én már csak tapasztaltam( tapasztalom) 3 gyönyörű cicánk van..😃
2015. okt. 11. 00:14

Én is azt mondom, hogy várj.

Lehet, idő kell, amíg a szervezete meg a gyógyszerek leküzdik a gyulladást.

2. lanadelqueen27 (válaszként erre: 1. - Ollégabi)
2015. okt. 11. 00:02
Várd ki a hétfőt. Nyugodj meg, addig nem lesz baja, a macskáknak erős a szervezetük.
2015. okt. 11. 00:01
Egy hetes csavargásból hazatalált a cicám kiszáradva,bélgyulladással!Azonnal vittem állatorvoshoz,kapott szurit,kliont kell adnom neki,tojást,csirkemellet és kaukázusi kefirt ehet,a fenekét neogranormonnal kell kennem!!A doki csak hétfőn lesz,mert hosszú hétvégére ment,a cicám viszont nem javul!Ha van köztetek állatorvos,vagy akinek hasonló betegségen esett át macskája,adjon ötletet mit tegyek!Előre is köszi!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook