Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Beszélgessünk a szavazások témáiról fórum

Beszélgessünk a szavazások témáiról (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
184661. srcrss
ápr. 19. 12:52

Megvisel az időjárás?


NAGYON.

184660. srcrss
ápr. 19. 12:19

Hiszel az örök szerelemben?


Még mindig nem. 🙄

184659. Amaunet
ápr. 19. 12:17

"A megcsalásnak mindig van jele otthon?"


Mindig van jele, csak nem figyelsz oda, nem veszed észre. Vagy lehet, hogy kezdetektől így van.

184658. Epresturmix (válaszként erre: 184657. - Valak2024)
ápr. 18. 16:26

Mert ritkán hallják! 😉

Számomra is az imàdlak! A szeretlek nálunk megszokott egy hívás befejeztével is, ezért nem annyira mély, inkább megszokott!

184657. Valak2024
ápr. 18. 11:57
Melyik szebb mélyebb érzelmi vallomás? az Imádlak nem értem miért a Szeretlekre szavaztak többen.
184656. Shukran
ápr. 17. 20:52

Megvisel téged az időjárás?


Újabban minden hangulatingadozást ráfogok az időjárásra.

184655. srcrss
ápr. 15. 13:40

Ettél idén medvehagymát?


Soha. Nem tudom, milyen.

184654. bozsu55
ápr. 15. 12:02

Ettél idén....


Sem az idén,sem máskor nem ettem medvehagymát. Egyszer kóstoltam, nekem nem jött be.


A fokhagymát imádom.

184653. smaragdzöld 🐉 (válaszként erre: 184652. - Srcrss)
ápr. 9. 13:32

Neked úgy tűnt...

Másnak meg talán nem "úgy" tűnt. Nem vagyok sem megmondóember, sem olyan, akinek te vélsz engem, aki "mondja, mondja a véleményét" - kéretlenül. A szájhúzogatós emojidból az jön le, hogy teljesen félreértetted, amit írtam. Viszont tovább nem fűzöm a gondolatomat, mert az már magyarázkodásnak tűnne. Magyarázkodni pedig nem fogok. Sem fintorral, sem anélkül.

184652. srcrss (válaszként erre: 184649. - Smaragdzöld 🐉)
ápr. 9. 12:38
Ki dönti el? Erről van szó. Az előző hsz-edből úgy tűnt, hogy te nagyon tudod, kinek mire van szüksége, nem rossz szándékkal kritizálsz, hanem ki akarod rángatni az önsajnálatból. De mi van, ha többet ártasz a közléskényszereddel? Elnézést, de inkább annak tűnik, mint segíteni akarásnak. De nyugi, nem vagy egyedül. Az emberek többsége ilyen. Senki nem kérdezte, de ő mondja és mondja a véleményét, az "építő kritikát"... 🙄
184651. L’Engel
ápr. 9. 11:39

Őszinte embernek tartod magad?


Kihagytam. Nem tartom magam hazugnak, viszont megesik, hogy inkább nem közlöm a negatív véleményem és a nem túlzottan fontos negatív információkat valakivel, hogy ne rontsam el a kedvét.

ápr. 9. 11:08
...az kevésbé* jobb
184649. smaragdzöld 🐉 (válaszként erre: 184647. - Srcrss)
ápr. 9. 11:07

Azt ki dönti el, hogy jobb vagyok-e, többet tudok-e annál, akit kritizálok?


Kritizált engem már nálam gyengébb, "kevesebbet tudó" gyerek. És annyira, de annyira igaza volt! Ha így nézzük, egyáltalán nem törvényszerű, hogy aki kritizál mást/másokat - az jobb és "többet tud" annál, mint akit kritizál. Sőt, az sem biztos, ha én kritikát gyakorlok valaki felett, az jobb és nem tud többet nálam. Legfeljebb abban a dologban, amiben kritizálom, igazam lehet.


Persze elképzelhető, hogy te egész másként gondolod, amit írtál. Én így képzelem, ezért írtam azt, amit.

184648. Shukran
ápr. 8. 14:13

Nem szoktam hazudni.

A kényesebb dolgoknál azt mondom, erre nem akarok válaszolni.

184647. srcrss (válaszként erre: 184646. - Smaragdzöld 🐉)
ápr. 8. 10:05
Ahhoz, hogy építő jellegű kritikát fogalmazz meg, jobbnak kell lenned, többet kell tudnod, mint az, akit kritizálsz.
ápr. 8. 09:17

Gyűlölöm a hazugságot. Tehát ebben az értelemben - igen, őszinte embernek tartom magam.

Őszinte vagyok akkor is, amikor kertelés nélkül megmondom, hogy mit gondolok bizonyos dolgokról, emberekről. Még akkor is, ha néha keményebben kell fogalmaznom. A keményebb szavak időnként hatásosabbak, jobban célba érnek. Csak ehhez jó fogadóközeg kell.

Van olyan ember, aki képtelen elfogadni a bírálatot, az építő jellegű kritikát; ilyenekre nem fecsérlem tovább az energiámat. Aki képtelen elfogadni, hogy a keményebb szavak igazak, és csak simogató szavakra vágyik, előbb-utóbb belesüpped az önsajnálatba, és ott is marad.


Ha megsebzek valakit, az nem ártó szándékkal történik. Direkt módon, ártó szándékkal nem sebzek.


Nekem sem volt könnyű túllépni néha a sérelmeimen. De már régóta megtanultam azt, hogy kinek a szavára figyeljek. Ma már tudom, ki az, aki - ha "betalál"is, mert kemény velem szemben - igazat szól, és ez az építésemre szolgál.


Szóval - őszinte vagyok, és elvárom velem szemben is az őszinteséget.

184645. michelle.r
ápr. 7. 11:49

"Őszinte embernek tartod magad?"


Abban a formában, ahogy manapság ezt értelmezik, nem. Nem szokásom megmondani a magamét, megmondani kerek-perec, nem adok kéretlen tanácsot, még akkor sem, ha látom, hogy a másik orbitális baromságot csinál.


De hazudni nem szoktam.

184644. Amaunet
ápr. 7. 00:56

"Őszinte embernek tartod magad?"


Igen/Nem? Az élet nem fekete/fehér. Az őszinteségnek is meg van az ideje, helye és az, hogy kivel vagyunk őszinték, milyen témában.

A hazugság nem kenyerem, de meggondolom, hogy kivel mit közlök vagy osztok meg.

184643. srcrss
ápr. 6. 20:32

Őszinte embernek tartod magad?


Nagyjából... Nem hozom kellemetlen helyzetbe magam, vagy másokat az őszinteségemmel, ha nem muszáj. Nem bántok meg senkit feleslegesen. Akkor hazudok, ha szükséges. Ha valakit nem tudok lerázni... Ha tudom, hogy pletykás, megbízhatatlan az illető... Ha rossz szándékot érzek... De annak nem hazudok, akit szeretek, tisztelek. És az interneten sem szoktam hazudozni, hogy érdekesebbnek tűnjek. 😉

184642. Miss Angel (válaszként erre: 184641. - PöttyösPanka)
ápr. 4. 12:02
én azt se értettem,hogy szégyelli és takargatni akarja,vagy csak a napfénytől védeni a friss hegeket,amik esetleg idővel halványulhatnak....
ápr. 4. 09:19

Heges lábat (szőrtelenítés után maradt nyomok) jobb takarni nyáron?


Megéri leszőrteleníteni, ha olyan csúnya lesz tőle, hogy takargatni kell... Akkor már inkább azért takargatnám, mert szőrös.

184640. l.luiselotte (válaszként erre: 184639. - L.luiselotte)
ápr. 1. 16:09
Nem pfujjolok, csak egyszerűen nem az esetem. Más típus tetszik.
184639. l.luiselotte
ápr. 1. 16:07

Bejön neked C. Murphy mint ffi?

Most megy az RTL+én a.tenger szívében.

184638. Miss Angel
márc. 31. 20:06

Heges lábat (szőrtelenítés után maradt nyomok) jobb takarni nyáron?


nem tudok erre válaszolni...milyen heg? milyen módszerrel szőrtelenítettél,hogy heges lett? ez maradandó?

a hegek régiek? frissek?

184637. Shukran
márc. 30. 14:45

Várod a locsolókat?


Nem várom.

Csak az unokáimat engedem be húsvét másnapján.

184636. Epresturmix
márc. 28. 12:48

Meg szokta mondani a párod, ha egy ruha vagy frizura nem áll előnyösen neked?


Meg. Csak a stílusán kell még csiszolni ahogyan előadja. 😝

184635. Álomka (válaszként erre: 184634. - Álomka)
márc. 27. 18:58
Persze a pénzt is magam gyüjtöttem rá.
184634. Álomka (válaszként erre: 184633. - Timycat)
márc. 27. 18:57

Szerintem is.

Köszönöm!

Ez volt vágyam és örülök,hogy jó orvost találtam.Sokan nem merték vállalni.

184633. timycat (válaszként erre: 184632. - Álomka)
márc. 27. 18:52
Durván látványos a változás. Szerintem.
184632. Álomka (válaszként erre: 184631. - Channa*)
márc. 27. 18:24

Pedig centiben is kisebb már a harmadik képen.😊

59 kg vagyok 162 cm magas.Tehát még elhízva sem vagyok.Ez gyerekkorom óta genetikailag ilyen a lábam..Semmi nem segített,bokán meg pláne.A plasztikai sebészem ügyes nagyon.


Még 2 hónap a teljes vsgeredményig.Nagyon elégedett vagyok már most!

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook