Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Beszélgessünk a Hoxa portál receptjeiről fórum

Beszélgessünk a Hoxa portál receptjeiről (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
2006. szept. 6. 08:52
Én már kiírtam több receptet, de még csak egyet próbáltam ki - Túrótorta liszt nélkül - Sonjától. Nagyon finom és light-os, ajánlani tudom.
2006. szept. 6. 07:56

Én csak felteszek recepteket, persze olyanokat, amiket már előtte kipróbáltam.

De azt hiszem, hogyha hazamegyek, akkor meg is csinálok legalább egy valamit. (úgyis hétvégén eltolva bár, de ünnepeljük a szülinapomat.)

2006. szept. 5. 22:28

Jo' a receptta'r, me'g u'j vagyok...de egy receptet kiproba'ltam e's jol bejott a csala'dnak :)( Hoxa csokitorta'ja )

Tova'bbra is haszna'lni fogom

2006. szept. 5. 22:10
Én is észrevettem, majd Mia kijavítja, szerintem észreveszi,h. hibát vétett.
2006. szept. 5. 19:56
Nekem az tűnt fel múltkor, h az a szilveszteri bólérecept kissé túl sok kategóriát kapott, véletlen elnyomhatta, aki feltette.
2006. szept. 5. 16:30

Eddig még én sem készítettem egy kaját sem innen, de pont ma kezdtem el kiírni pár, nekem tetsző receptet.

Van egy pár jó kis receptem nekem is, szép lassan megosztom majd veletek.

2006. szept. 5. 16:18

Mik a tapasztalatok róluk?

Volt amelyiket megcsináltátok?

Melyiket ajánljátok?


Én még nem csináltam meg egyiket sem, amiket mások felraktak, most szeretnék 1-2-t elkészíteni.

Amúgy nagyon jó ötletnek találom,h. van ilyen "menü" is a portálon. Legalább tudunk recepteket váltani egymástól.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook