Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Beszélgessünk a fogyókúráról kötöttségek és megkötések nélkül! fórum

Beszélgessünk a fogyókúráról kötöttségek és megkötések nélkül! (beszélgetős fórum)


1 2 3
32. dus (válaszként erre: 30. - Fiametta)
2012. máj. 30. 22:23

Köszi a tanácsot. Már 1 hónap alatt hozzá szoktam, hogy nem nagyon eszek édességet. Persze, ha nagyon rá vagyok éhezve, megeszek egy kocka(max 2) 76% kakaótartalmú igazi étcsokit.

Ünnepek alkalmával fél szelet torta ebéd után közvetlen. Este 6 után már nem eszek semmit.

Viszont azt olvastam: diétázóknak javasolt reggelire tojást enni, mert megtölti a gyomrot és eltelítődsz vele. Nekem ez is bevált. Hétvégén, mikor itthon vagyok, tojás a reggelim paprikával, paradicsommal, uborkával, salátával.

Vízivással nincs gond, bár arra még nem gondoltam, hogy evés előtt igyak. Köszi a tippet. :).

31. dus (válaszként erre: 21. - AlBundy)
2012. máj. 30. 22:19

Igyekszem tartani a diétát. Persze, a szárnyas mellett halat is eszek, mogyorót, mandulát, tökmagot, szezámmagot használok.

A gyümölcs nem csinál gondot és mivel sokféle van, gyakran salátás készítek (alma, eper, kivi, narancs, ritkán banán).

A fogyi mellé tornáznom kellene, de lusta vagyok. Fogytam már ugyanezzel a szénhidrát megvonós diétával 18 kilót. Akkor lettem terhes. :) Most -miután elértem a 76 kilót -döbbentem rá: kövér vagyok! :(

30. Fiametta (válaszként erre: 29. - Dus)
2012. máj. 30. 22:16
Próbáld meg, hogy eszel, amit megkívánsz, csak feleannyit, amennyit szoktál! Sütis tányérra rakd, sütis villával edd, rágj meg minden falatot alaposan, evés előtt igyál meg 3 dl vizet! Az agy később jelez, mint ahogy jóllaktunk, ha akkor fejezzűk be az evést, már késő!
29. dus (válaszként erre: 20. - Fiametta)
2012. máj. 30. 22:08

Nem megy a 90 napos, pont az egyhangúság miatt.

És a család mellett nehéz tartani, minden nap másfélét főzni magamnak és mást nekik. Mert mindig azt ennék, amit én, viszont nekem tilos enni az övékből. Így nem megy a 90 napos sorrend tartása.

28. Icuska538 (válaszként erre: 5. - Cirrmosh)
2012. máj. 30. 17:47
Szia ! Megnéztem a naplód is ügyi vagy , rögtön hogyan fogytál majd 10 kg-ot ? Január eleje óta minusz 20 kg ? Nem semmi !!!!!
2012. máj. 30. 16:24
Ti hogy jutottatok el arra a pontra, hogy: "Vége, nem akarok tovább hízni, így vagy úgy, de lefogyok!"? Szerintem a lelki bajok és a stressz nagyon rossz irányba tudják vinni az embert!
2012. máj. 30. 16:21
Férjhez mentem, elkezdtem dolgozni. 2,5 év múlva megszületett Attila fiam. Sajnos, csak 3 hónapos koráig tudtam szoptatni, nem volt elég tejem. Addigra vissza is fogytam 53 kilóra, minden régi ruhám rámjött. Két év múlva megérkezett Alex. Féltem, hogy őt sem tudom sokáig szoptatni, ettem-ittam rendesen. Meg is lett az eredménye: 6 hónapos korában a fiam szopizás közben elmászott, otthagyott, utána megevett fél üveg bébiételt. Tejci volt, de nem kellett. Én viszont 79 kiló lettem, 29 évesen. Azóta a mostani a 3. fogyókúrám. Mindig sikerült lemennem 60 közelébe, de alattomosan felkúsztak a kilók.
25. Fiametta (válaszként erre: 22. - Spinneli)
2012. máj. 30. 15:00
Nem, ott nem jártam...
2012. máj. 30. 14:59
Aki stagnált már, az hogy érte el, hogy újra elkezdjen fogyni? Én kb. 4 hete így vagyok, szerencsére nem is híztam. Gyanítom,hogy többet kellene mozognom, de még egy hétig erre nem lesz módom, mert éjjel-nappal dolgozom.
23. spinneli (válaszként erre: 21. - AlBundy)
2012. máj. 30. 14:56
Én tízóraira szoktam gyümölcsöt enni, pont a sav, és az érzékeny gyomrom miatt, nekem úgy jó, ha megfelelő rostot, szénhidrátot eszek reggelire...
22. spinneli (válaszként erre: 15. - Fiametta)
2012. máj. 30. 14:54

lehet a kalóriaszámolósról

:)

21. AlBundy (válaszként erre: 13. - Dus)
2012. máj. 30. 14:49

"második héten lazító diéta(reggelire csak gyümölcs, napközben sok zöldség és csak szárnyas hús)"

Kis túlzással ennél jobb diétás étrend nincs. A mennyiségek belővése időben, és gyakorlatilag tökéletes. Max még jó (telítetlen) zsírok (hal, magvak, olíva olaj).

Mondjuk van aki nem tudja megcsinálni, hogy éhgyomorra csak gyümölcsöt eszik. Sok gyümölcs savasít és van akinek kikezdi a gyomrát..

20. Fiametta (válaszként erre: 13. - Dus)
2012. máj. 30. 14:48
A 90 napos nagyon kemény, és számomra túl egyhangú. Én csak úgy tudok fogyózni, ha változatosan étkezhetek. De aki bírja, szép sikereket érhet el! A párom többször is fogyott így, legutóbb 10 kg-ot.
19. Fiametta (válaszként erre: 18. - Fiametta)
2012. máj. 30. 14:46
Bocsi, a "kezdd" így helyes, elgépeltem- hiszen felszólító módban van!
18. Fiametta (válaszként erre: 6. - Zsikerika)
2012. máj. 30. 14:44

Egyelőre néhány tanács (később hosszabban is írok): igyál meg naponta 2-3 l. vizet, gyógyteát (olyat ne, ami élénkít, pl. zöld és fekete tea)! Ez nagyon fontos, enélkül nem hat a "kis zöldség"!

Ne igyál kávét, a kettő együtt veszélyes lehet!

Ne koplalj, egyél naponta 5-ször keveset, akkor is, ha nem kívánod! Ha koplalsz, a szervezeted mindent visszatart!

Próbálj meg legalább heti 3-szor fél órát mozogni! Ha sok a túlsúly, kezd tempós sétával!

Kérdezz nyugodtan, ha tudok, válaszolok! Jó lenne, ha leírnád, hány kg vagy, nagyjából mit eszel, mennyit iszol!

17. 9c8432d068 (válaszként erre: 13. - Dus)
2012. máj. 30. 14:41
Sok sikert és kitartást kívánok. Köszi a választ.
2012. máj. 30. 14:25

Nekem 24 éves koromig nem voltak súlyproblémáim, gimiben és az egyetenen 48 és 53 kg között mozogtam.

Abban az időben versenytáncoltam, heti 3 edzés, ami aerobiccal kezdődött, + hétvégéken versenyek... No meg a tesiórák, amelyek elég kemények voltak! Régi szép idők!

15. Fiametta (válaszként erre: 2. - Spinneli)
2012. máj. 30. 14:18
Valamelyik fórumról olyan ismerős a neved!
14. dus (válaszként erre: 10. - Fiametta)
2012. máj. 30. 14:17
Köszönöm szépen.
13. dus (válaszként erre: 8. - 9c8432d068)
2012. máj. 30. 14:17
Első héten káposztaleves kínzás kiegészítő diétával, második héten lazító diéta(reggelire csak gyümölcs, napközben sok zöldség és csak szárnyas hús) Harmadik héten bele vágtam a 90 naposba, de nincs hozzá elég kitartásom. Jelenleg csak "diétázom", semmi cukros, semmi lisztes témában nyomom. És sok vizet iszok. Jelenleg lúgosító vizet.
12. Fiametta (válaszként erre: 6. - Zsikerika)
2012. máj. 30. 14:16
Privi ment, olvasd el, légy szíves!
11. cirrmosh (válaszként erre: 9. - Fiametta)
2012. máj. 30. 14:13
Köszönöm. Amúgy mindenkinek saját magának kell megismernie a testét ami persze idő, de csak így működhet. És az ilyen léböjt kúrák meg kapszulák fogyi tabletták szerintem önmagukban semmit sem érnek. A mozgás nagy szerepet játszik. Naponta szerintem félóra nem sok de annyi mindenképpen kell :)
10. Fiametta (válaszként erre: 7. - Dus)
2012. máj. 30. 14:13
Hogyne, gyere csak! Szerintem elég sok módszert megismerhetsz itt!
9. Fiametta (válaszként erre: 5. - Cirrmosh)
2012. máj. 30. 14:11
Hűha! Gratulálok, ez nem semmi! Olyan jó, hogy itt kiderülhet, hogy nincs egyetlen üdvözítő módszer, sokféleképpen lehet fogyni- persze vmilyen diéta és mozgás azért szükséges!
8. 9c8432d068 (válaszként erre: 7. - Dus)
2012. máj. 30. 14:10
Milyen fogyókúrát csinálsz,hogy egy hónap alatt ennyi lement?
7. dus
2012. máj. 30. 14:08
Szia. Én épp egy fogyókúra közepén tartok. Lassan 1 hónapja vagyok benne, -6 kilónál tartok. Csatlakozhatok?
2012. máj. 30. 14:08
Én kb. 1 hete kezdtem el a P57 Hoodia tablettát szedni. Kb. 5-6 kg-tól szeretnék megszabadulni - főleg a hasamról -, de eddig nem veszek észre eredményt. Igyekszem sokat inni, talán az étvágyam is kisebb, de az esti nasizást nehezen tudom megállni. Tudom, kicsit mozognom is kellene mellette, de valahogy mindig kimarad :-(
2012. máj. 30. 14:08
Én most csinálom életem első fogyókúráját. Kicsit paleo féle alapokra hogy semmi lisztes cukros , feldolgozott dolog. Tejtermékek igen. 82. napomon értem el a - 20 kg-t persze hetente minimum 4 szer másfél óra edzéssel. :)
2012. máj. 30. 14:05

Üdvözöllek, Idegen:)

Én sem vagyok már kezdő! Először egyetemista koromban fogyóztam, az államvizsgára készülve feljött 10 kg, és Úristen!!! 63 kg lettem!!!! (Ha ügyes leszek, nemsokára annyi leszek most is!) 2 hónapig odafigyeltem az evésre és aerobicoztam (akkor az volt a divat), és a kilók hipp-hopp elillantak! Szinte észre sem vettem!

2012. máj. 30. 14:04

szia

én annak a híve vagyok és úgy fogytam már közel 15kilót, hogy semmit nem vonok meg a szervezetemtől...kap cukrot és lisztet is...csak a mennyiségre figyelek...

mellette mozgok jó sokat....

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook