Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Beszélgessünk a fogyókúráról kötöttségek és megkötések nélkül! fórum

Beszélgessünk a fogyókúráról kötöttségek és megkötések nélkül! (beszélgetős fórum)


1 2 3
2012. máj. 30. 14:00

Jól hangzik.

:)


Én régi motoros vagyok fogyókúrában, egész nagy súlyokat vagyok képes leadni, és felhízni is.

Nem olyan régen kezdtem el a kalóriaszámolást, nekem a legideálisabb, másnak eddigi tapasztalataim alapján nem látom értelmét.

2012. máj. 30. 13:58

Azt szeretném, ha itt mindenki bátran elmondhatná fogyókúrás tapasztalatait úgy, hogy senki ne bántsa, kritizálja közben- legfeljebb tanácsokkal segítsük egymást, legyünk pozitívak, toleránsak, empatikusak! Semmi nem kötelező (pl. napló írása, az étrend részletes bemutatása stb. ), mindenki akkor jön és addig marad, amikor és ameddig akar!

Itt jó szót kaphatsz és adhatsz! Azokat várom, ide, akik képesek kulturáltan kommunikálni, és más emberek véleményét tiszteletben tartani!

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook