Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Bepisilés! fórum

Bepisilés! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
2012. máj. 24. 09:52
Szerintem a komlócsepp a legjobb megoldás, és kevesebb, mint 5000 ft-ből megvan. Sinorina a neve, gyógyszertárakban lehet rendelni.
102. HOT DOG (válaszként erre: 73. - Csikita)
2010. febr. 10. 15:38

Szia Csikita!

Írtam Neked Privit!

Olvasd el!

Ha gondolod , Válaszolj!!


Üdv:Hot Dog

101. HOT DOG (válaszként erre: 8. - Mótya)
2010. febr. 10. 15:17

Szia Mótya!

Mint a fórum bemutatkozó oldalából kitűnik,

én hasonló gondokkal küzdő,állami gondozott gyermekekkel foglalkozom.Közöttük is van a Te problémáddal küzdő.

Roppant egyszerűen kezelhetnéd ezen "rémálmaidat"

Szívesen segítek Neked is,Írj egy emailt a .....juliuscaesardamjan@citromail.hu-ra,válaszként elküldöm Neked a "módszert"

Üdv: Hot Dog

2009. dec. 10. 14:36

Sziasztok!

Saját történet: Kiskoromban hamar szobatiszta lettem, viszont éjszakánként szinte mindig bepisiltem, sőt még oviban a délutáni alvás alatt is. 7 éves koromig tartott a dolog. Szüleim elvittek egy-két vizsgálatra, de semmi testi okot nem tudtak mondani. Kaptam valami gyógyszert de nem használt. Aztán egyszer elvittek gyermekpszichológushoz. Ő azt javasolta, hogy 1 éven keresztül minden este lefekvés előtt olvassanak nekem egy-egy mesét és beszélgessünk róla. Plusz egy naplóba mindig rajzoltam, napocskát, vagy felhőcskét, attól függően, hogy mi történt éjszaka. Az első estétől kezdődően hatásos volt. Az egy év alatt kb 3-szor pisiltem be ezután. Állítólag féltem valamitől, de egyébként normális gyereknek tartottam magam, kitűnő tanuló is voltam. Remélem tudtam segíteni!

2009. aug. 2. 22:29

Sziasztok

A kisfiam októberben lesz 4 éves. Ovi előtt szoba és ágytiszta volt. Ovi óta sajnos többszőr bepisil a du-i alvásnál is, de este szinte mindig. Azt gondoltam, hogy nem adok rá pelust most nyáron, hátha segíti őt ez és újra ágytiszta lesz.

Szerintetek jó ötlet, használ?

Ha felébred nem csinál nagy ügyet belőle, szól és együtt húzzuk le a pisis ruhát, ágyneműt. Nincs szídás és vereés.

Újra kezdődik az ovi és egy kicsit félek is...

98. MKara
2009. júl. 1. 22:01
Sziasztok! Ha vkinek szüksége lenne pisiőrre hívhat.1 hónapot használtuk nekünk bevállt de mondanom sem kell előtte mi is mindenen keresztülmentünk.06303503760
97. Tné
2009. máj. 7. 09:27
Írnék egy oldal címét amit akinek bepisil a gyermeke érdemes megnézni www.gyermekinkontinencia.hu
96. kkmarcsi (válaszként erre: 92. - Szné Heni)
2009. márc. 13. 15:04

Szia!


Érdeklődnék, hogy megvan-e még ez a csepp-csengőd, és milyen árba adnád? Lehet, hogy érdekelne, ma este próbálkozok a a csuri királykisasszony mesével, és ha az sem válik be akkor megvenném.

Köszi

Marcsi

2009. márc. 6. 12:15
Te hülye vagy!!!!!!!!!
2009. febr. 25. 15:15
No comment!
93. szazala (válaszként erre: 91. - Tné)
2009. febr. 24. 21:35
Természetesen foglalkozni kell vele,de ha még mindig bepisil,akkor meg kellene próbálni a pisiőrt...Nem sokára táborba menne,nyaralni,stb.,és e miatt a gond miatt nem teheti meg.Én is elvittem mindenhova,voltunk vesefestésen a Heim Pál kórházban,pszichológusnál és még sorolhatnám...A megoldás mégis ez a kütyü lett
2009. febr. 5. 16:51
Sziasztok....már nagyon régóta olvasom soraitokat, most csak azért jelentkeztem be hogy köszönetet mondjak mindenkinek hogy ily módon segítetek egymásnak.Én is itt olvastam először a szeklicemag olajról nem vált be,előtte már használtunk orrsprét,azelőtt gyógyszert elvittem egy ilyen szakrendelésre és sírva jöttem haza a dr.úr kinevetett ne adjak neki inni 6-óra után, pedig megnéztem hova és melyik orvoshoz menjek hogy a gyereknek már jó legyen.A fiam ekkor 8-éves volt.Már olyan lelki betege volt ennek az egész bepisilésnek azt mondta vágjuk le a kakast,pedig mindíg mondtam neki semmi baj minden jó lesz.És egyik éjjel mikor újra e lap oldalait és a ti okos tanácsaitokat olvastam rátaláltam egy CSEPP-CSENGŐS vitára hittem is benne meg nem is,de mivel minden reggel úszott az ágyunk elhatároztam megrendelem.Sajnos nagyon soká találtam egy helyet ahol 25000ért de megvehettem-ma már a fiam 8és fél éves és a csengő 1-hónapos használatával abbahagyta a bepisilést és ezt azért szeretném leírni én is tanulságul mindenkinek hiába költöttem fel az nem volt ugyan ez első éjjel volt bepisilés de a 2.-naptól 10forintos nagyságú csepp és pár nap abbamaradt az egész EZÉRT VAGYOK MOST A LEGBOLDOGABB ANYUKA ÉS NEKEM VAN A LEGBOLDOGABB FIAM ÉS EZT NEKTEK KÖSZÖNÖM 100X ÉS 1000SZER ha valakinek szüksége lenne ilyen kütyüre én már eladom ha valakit érdekel megegyezünk köszönet mégegyszer Heni.Jó ez az oldal!
91. Tné
2009. jan. 26. 08:24
Most találtam rá erre a fórum témára. Az én lányom idén lesz kilenc éves és sajnos bepisil,elég hosszú történet.4 éves kora óta hordom orvoshoz.A bepisilés mellé mindig társult egy vizelet fertőzés amire mindig valamilyen antibiotikumot adtak.Többször feküdtünk kórházba ahonnan mindig azzal engedtek haza,hogy ne adjunk neki este inni és este küldjük pisilni na meg ébresszük éjjel.Ez kB.2 évet tartott akkor beleuntam a folyamatos gyógyszer szedésbe és nem vittem sehová egy jó darabig.Ja azt kifelejtettem én egy idöben hordtam két orvoshoz és így voltunk pszichológusnál aki nem talált szintén semmit.Közbe a környezettem azt hajtogatta ne vidd sehová majd kinövi de ezt én nem akartam elfogadni de azért egy kicsit belefáradtam megy féltem mi lesz a gyerekkel ettől a sok gyógyszertől.Tehát következett egy szünet míg beteg nem lett 2007 karácsonyára a lányom akit akkor elvittünk egy orvoshoz aki nagyon alaposan meg vizsgálta és szóba került az ,hogy még bepisil.Azt mondta ez 7 évesen már nem elfogadott és januárba keresem meg,hát így tettem újra vérvétel,vizelet ,ultrahang vizsgálat.Akkor is volt egy vizelet fertőzése de elküldött Szekszárdra egy doktornőhöz akinek sok ilyen betege van.Ott vese vizsgálattal kezdtük mert azt mondta ennek a sok fertőzésnek lehet a vese itt a kárát hál isten negatív lett a lelet.Majd másik vizsgálatok következtek ahol megállapítottak egy vissza felé áramló viteleztet a következőnél egy rendellenes izom működést.Tehát én azt akarom ezzel mondani,hogy kell vele foglalkozni mert nem tudni ,hogy mi a baj.
2008. okt. 19. 19:50
remélem itt is sokatok már javulást tapasztal...
2008. aug. 14. 00:59
olvasd el a 60. hozzászólást!Bárki bármit mond,ez TUTI!!!!!!
88. 3aeb86a367 (válaszként erre: 86. - Spinneli)
2008. aug. 13. 19:29

Igen, sajna előfordul, hogy elsumákolja a wc-re menést. Azért gondoltuk, hogy nem lehet szervi oka mert szinte csak téli időszakban fordul elő és csak éjszaka. Nyáron elég ritka ha előfordul(sumákolás esti wc-zés).

Egyébként a nővérem fia is bepisil éjszaka, de ő nyáron is. Elvitte orvoshoz, szervi bajt nem találtak nála, hanem azt mondták, ez azért lehet, mert koraszülött volt, 27 hétre 835 gr körül. Az én fiam is koraszülött 33 hétre 1310 gr-al született. A nővérem fia is kapott ezt az orrsprayt, de nem használ neki.

87. 754c7e07c3 (válaszként erre: 82. - 3aeb86a367)
2008. aug. 13. 19:24
Semmiképp ne bántsd a gyereket emiatt. Ne szidd, és semmi. Nem direkt csinálja. Azzal, hogy megszidod még nagyobb lelki teher hárul rá. Mindenképp vidd el dokihoz.
86. spinneli (válaszként erre: 85. - 3aeb86a367)
2008. aug. 13. 19:06

ha így szoktattad, akkor a wc-re nem menésre jogos.


egyébként nem.

lehet szervi okai vannak, ha hosszabb ideig fennáll érdemes elvinni orvoshoz.

85. 3aeb86a367 (válaszként erre: 83. - Spinneli)
2008. aug. 13. 19:01

Spinelli!


Nos mint ahogy írtam, eleinte büntettük, már nem! És persze nem mindennapos verés volt, csak egy kis fenékre csapás, vagy kicsit megszidtuk. Aztán rájöttünk, hogy ez nem vezet semmire, úgy hogy már nem büntetjük. Egy percig nem gondoltuk azt hogy ez rosszasságról szól, csak bizony volt olyan, hogy lefekvés előtt nem ment ki wc-re. Pedig nálunk arra lettek szoktatva(nem veréssel!), hogy lefekvés előtt el kell menni wc-re.

84. alfoldi13 (válaszként erre: 82. - 3aeb86a367)
2008. aug. 13. 17:41

talán ha felkelsz éjjel és kikiséred rendszereden nem fog gyogydzer kelleni a büntetés itt semmi eredményt nem hozhat...

ez több gyereknél előfordul de észrevétlenül tul léptük ezt a kort ma már az emlékekből is törlődött,hogy volt olyan gyerekünk akit nem mertünk osztálykirándulásra engedni ,nehogy kicsufolják... ma csak a mi emlékeinkben van erről valami...

83. spinneli (válaszként erre: 82. - 3aeb86a367)
2008. aug. 13. 17:32

büntetés ezért?

szerinted ez direkt rosszaságról szól?

talán lefekvés előtt vidd ki wc-re.

82. 3aeb86a367 (válaszként erre: 51. - D64ebd7307)
2008. aug. 13. 14:34

Ugyan régi már ez a fórum, de úgy gondoltam erre válaszolnom kell.

Az én fiam 7, 5 éves most és a mai napig előfordul, hogy bepisil éjszakánként. De csak éjszaka. Sajnos eleinte mi is rávertünk a fenekére és megbüntettük érte, ami abszolút nem használt. Rájöttünk arra, hogy a verés és büntetés nem megoldás erre. Orvosnál még nem voltunk vele. Pont azért, mert nem minden éjszaka fordul elő csak időközönként. Sőt nyáron szinte be sem pisil max. 1 hónapba 1-2×. Ellenben télen szinte minden napos.

2008. máj. 29. 11:12
Az én fiamnál szerencsére már megszünt a bepisilés. De úgy két éve mi is egészségügyi betétet használtunk, ugyanazt, amit én használok a mensimre. Ha hajlamos bepisilni többször is, akkor az éjszakai always vagy libress teljesen megfelelő. Az a jó, ha minél több cseppes!
80. szepvirag (válaszként erre: 76. - Czifi)
2008. ápr. 9. 11:02
Én már próbáltam, nálunk nem jött be. Sajnos. Nagyon késön jelzi, amikor már úgy is elengené.
79. czifi (válaszként erre: 19. - Szazala)
2008. ápr. 9. 10:52
örülök,h nektek megszünt ez a probléma.Esetleg meg lehet kérdezni,mi volt az amitől elmúlott?
78. czifi (válaszként erre: 39. - Móni73)
2008. ápr. 9. 10:45
mi az a " pisi-stopp " tréning?
77. czifi (válaszként erre: 49. - Móni73)
2008. ápr. 9. 10:40
Sok sikert
76. czifi (válaszként erre: 49. - Móni73)
2008. ápr. 9. 10:33
Hol lehet ilyen készüléket beszerezni? 6 éves fiamnál megpróbálnám.Szegénykém sokszor sír ,mikor reggel felkel,és látja ,h bepisilt.Nagyon sajnálom Előre is köszi
75. czifi (válaszként erre: 51. - D64ebd7307)
2008. ápr. 9. 10:29
Szerintem te nem vagy normális.Az én 6 éves fiam is bepisil éjszakánként,de soha nem jutna eszembe ,h ezért megüssem.
74. szepvirag (válaszként erre: 72. - 762fb1185b)
2008. ápr. 9. 08:28

Szia Kata! Az én kisfiam is ilyen cipőben jár, de megnyugtatlak, hogy nem ő az egyetlen az osztályban, aki bepisil. Csak a probléma az, hogy a kisfiam rendszeresen, hetente egyszer kétszer megtörténik a baj. Nem sok, de egy kicsi mindig bele csurog a bugyijába. Ez éppen elég, hogy átázzon a harisnyája, nadrágja és rögtön az osztály cikizi miatta. Ettől mégjobban feszült és ideges lesz. Ez egy ördögi kör. :(

Az orvos szerint idegi alapon van és nem morfológiai hiba miatt. Az orvosom javaslatára keztünk használni intimbetétet. Például az éjszakai négy vagy öt cseppes Libress vagy Always kíválóan alkalmas rá. Egy csomag elég egy hétre és nem is drága. Itthon ráteszem a bugyijára és így küldöm a suliba. Ha meg cserélnie kell, akkor már magának is ki tudja cserélni, mindig visz magával egy tartalékot. Az iskolában biztonságérzetet ad neki, nem kell félni attól, hogy kinevetik és az órán is sokkal jobban teljesít.

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook