Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Békásmegyeri Kismamák és Kisbabák ide :-) fórum

Békásmegyeri Kismamák és Kisbabák ide :-) (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2012. szept. 17. 15:26

Sziasztok!

Egy 26 hós leánygyermek édesnayja vagyok és örülök, hogy megtaláltam ezt a fórumot! Bő féléve lakunk Békáson (Hegyfelől).

Visszaolvasom majd a topikot, hogy naprakészebb legyek!

369. Fodoros
2012. szept. 16. 22:22
Nekem adott a hugi baldahin huzatot, olyat amit mondassz, ami nem haló szerű. Eszembe sem jutott volna venni, viszont úgy voltam vele, hogy úgyis egy szobában lesz velünk, legalább kicsit megfogja este a lámpafényt. Végül is ezért vettem meg. Èn is szeretem a pocakom, és örülök hogy ezt nekünk nőknek találták ki, és nem pasi feladat. :)
368. malkata (válaszként erre: 367. - Fodoros)
2012. szept. 16. 20:24

Olyan hagyományos baldachint nem szeretnék, ez olyan moszkító háló szerű, Rozi élvezi, hogy búkálhat alatta. A kiságyra való nálunk mivel kicsi a hely túl zsufis lenne, ezt meg ha nem kell feltekerem és nem zavar. Nincs külön pelenkázó, csak kiságyra rakható, így más megoldás nincs.


Én sose mértem a pocakom, de látom felülről is, meg persze a tükörben is, hogy bitangul kidomborodik már. Szeretem:))) Feszülget is persze, már kevés a helye Manka babának. Homeós bogyókat szedem, málnalevél teát iszom, de jóslófájások még nincsenek... remélem azért eljön az idejük, múltkor kellett oxytocin:S

367. Fodoros
2012. szept. 16. 18:47

Hű ez már nagyon izgi! Szeretnék én is már ott tartani bár ha kibírom, akkor 39+3 napnál széptkapnak. Ezt beszéltem meg dokibácsival, mert aznap leszek 40 éves. Én holnap kezdem a 32. hetet. Most sokat nőtt a pocakom három nap alatt 3 centit, ezzel szemben vagy 3 hétig semmit. Most ezt érzem is nagyon, olyan kitöltött lett a hasam. Feszül eléggé.

Én vettem kéz alatt a vaterán baldahint, 3500 forintért az állvány, huzat, meg körbe a szivacsos rész a kiságyba. Tök jókat lehet kifogni.

Nagyon vigyázz magadra, neked már nagyon "veszélyesek"

ezek a frontok.

366. malkata
2012. szept. 16. 14:45

Hát 38+4-nél járunk, "szerencsére" most anyum házában élünk, így a szülés alatt Rozinak nem lesz nagy változás, csak én nem leszek itt, ellesz mamával, este meg apával. Kaját kapnak majd mamától, ezzel nem lesz gond. Hasam nagy már, bár ma megkaptam a játszótéren egy rég nem látott anyukától, hogy nem is látszik:D Jó hogy dagadt vagyok, de nem ennyire:D:D Ma megvettem a gátmasszázs olajat, talán ez az utolsó, illetve baldachin a kiságyra, de az még ráér, vagy nem is fontos, ikeába kellene menni érte... Ma Corában, Aldiban harisnyákat vettem a csajoknak:) picur is kapott, annyira mini, Rozi is, neki meg már olyan csajos főleg így pelus nélkül:))

te hol jársz?

365. Fodoros (válaszként erre: 364. - Malkata)
2012. szept. 16. 10:33

Szia!!


Na ez aranyos! Igen, ez is egy verzió, és tulajdonképpen jogos is Rozi szempontjából nézve. Valóban lehet az is hogy eleinte visszafelé sül el a dolog, akkor tényleg nehezebb dolgod lesz. Én jól vagyok, köszönöm, bár kezd súlyosabb lenni a pocak, most 4 nap alatt nőtt három centit, és ezt erősen érzem is. A kérdés hogy Te hogy bírod még??? Mennyi is van még hátra? Gondolom már minden megszervezve, hogy mész be, kis vigyáz a lánykádra, ki segít addig a férjednek.... Izgalamas időszak ez a legvégén. Nagyon vigyázz magatokra, sokat szoktam gondolni rád :)

364. malkata
2012. szept. 14. 14:23

Rozika "kisbaba" legalábbois mindig ezt hangoztatja "kisbaba vagyok", ő nem nagy, szerintem ha lesz tesó szoptathatok kettőt, lesz újra két, cumis két pelusos, ha nem is élesben, lefogadom, hogy még a babakádba is bele fog menni újra:D Pedig mostanában próbáltam kicsit önállósítani, gondolva a jövőre is meg a lustaságom miatt is:D


Hogy vagytok?

363. Fodoros (válaszként erre: 362. - Malkata)
2012. szept. 13. 18:06

Szia! :)

Vissza fog jönni, hisz ez a normális. Még jó hogy fáradékony vagy, hisz mindjárt jön a baba. Szorítok én is hogy minden menjen mint a karikacsapás, pont ahogy szeretnéd. A kisbaba mellett hirtelen lesz egy nagy és komoly lányod! Így fogtok érezni mindketten.

Olyan furi és kellemes érzés, folyton fogod is mondani Rozinak hogy ő már milyen nagylány. Nagyon büszke lesz rá, és ez olyan aranyos dolog.

362. malkata (válaszként erre: 361. - Esallay)
2012. szept. 13. 14:28
Gratulálok nekik:) Szerintem is mindn rendben lesz, csak annyira nincs mostanában energiám, hogy katasztrófa, ez a legnagyobb baj. Ha ez visszajön sima lesz az egész:)
361. esallay
2012. szept. 13. 14:16

Jó lesz, meglátod. Sógornőméknél is most született babó, tegnap volt 1 hetes. Ő nagyon élvezi a két manót, a nagyfia 2,5 éves.

Drukkolunk, hogy minden úgy menjen, ahogy eltervezted! :)

360. malkata
2012. szept. 11. 16:35
Sziasztok, kicsit több az energiám, de úgy fáj a szeméremcsontom min den lépésnél, hogy most emiatt vagyok trotyli:D Szeptemberi fórumban potyognak a kisbabák, én még várok azért 1-2 hetet, de éjjel kezdett tudatosulni bennem, hogy hamarosan két prüntyőkém lesz:)) bitang!
359. Fodoros
2012. szept. 10. 14:45
Igen ezen én is szoktam parázni, hogy remélem nem ennyi napi energiával kell majd élnem szülés után, mert akkor nagy baj lesz. Egy rakás fostalicska tudok lenni időnként. Pl ma is.
358. malkata (válaszként erre: 357. - Fodoros)
2012. szept. 9. 14:51
Én annyira nem tudom, most TVzünk kicsit mert elaludtam ülve ő meg nem álmos:D:D Utálom a Tvt, de most muszáj. Remélem ha itt lesz a kistesóka lesz több energiám, mert ez így szupergáz:S
357. Fodoros (válaszként erre: 356. - Malkata)
2012. szept. 9. 13:49
Király, tehát skorpió . Ebből ugye látszik hogy èn is, Szaffi is az lesz, sőt az uram is skorpió. És zseniálisan tud kezelni engem. :))) ezért külön hálás vagyok neki.
356. malkata (válaszként erre: 355. - Fodoros)
2012. szept. 8. 22:10
Rozinovember 13.n lesz 3 éves!
355. Fodoros (válaszként erre: 350. - Malkata)
2012. szept. 8. 21:40
Nekem még 8 és fèl hetem van, ha kihúzom nov 15 ig. Aznap iszom a lányommal az első pertut. Nagyon várom màr. :)
354. Fodoros (válaszként erre: 353. - Malkata)
2012. szept. 8. 21:38
Hali :). ! Az jó hely!!! Szeretem a vonatokat. Most hetvégén Szegeden anyóséknál vagyunk, de a következő 5 évben a megyèbe sem teszem be a lábam az tuti. Csak érjünk holnap haza!!!!!! 5 kor indulunk, világosban haza akarok érni. Ha túlélem, holnap este jövök. Pusz. :)))
353. malkata (válaszként erre: 352. - Esallay)
2012. szept. 8. 15:19
Na, az is jó hely, mi már rég voltunk, vagyis kb. 3 éve, mert akkor Rozi volt a pocakomban:))) Vele még nem, de szerintem hamarosan ennek is eljön az ideje:)
352. esallay (válaszként erre: 351. - Malkata)
2012. szept. 8. 13:17

Sziasztok!


Mi holnap a vasúttörténeti parkba megyünk, gyerekbuli lesz, ill van ma is ott.

351. malkata
2012. szept. 7. 20:33
hahó csajok merre tekeregtek?
350. malkata (válaszként erre: 349. - Fodoros)
2012. szept. 5. 12:40
Szia:) a pihenés elég fárasztó volt,az utzástól bedagadt a bokám, ráadásul most már elegem is van a melegből:D különben jól vgyunk, simán bírjuk szerintem a végéig majd. sajos a streptococcus leletem pozitív lett, kicsit izglok is miatta, de nem lehet baj! a jókívánságokat köszönjük, ilyenre hajtok:) de te se vgy ám messze már:)
349. Fodoros (válaszként erre: 348. - Malkata)
2012. szept. 5. 08:19
Szia! Na akkor okés. :). Már nincs sok hátra..... Hogy bírod? Még mindig vannak dög meleg napok, de ha pihizni voltatok,akkor az a jó. Kicsit irigykedem, Te már nem soká babázol. :). Vigyazz magadra, és ha mégis úgy alakul hogy jön a baba, akkor gyorsat, könnyűt, egyszerűt kivanok mindenből a szülőszobán egy nagy halom egèszséggel párosítva. :))))
348. malkata
2012. szept. 2. 15:51

Nálam nincs, elmentünk a héten pár napra Orfűre, aztán nem volt net, 3 napig szerelték, mert a központjukat benőtte a gaz:D halál komolyan emiatt nem volt net és telefon, sőt emiatt akadozott az elmúlt hetekben:D

Hogy vagytok? Mi jól, Rozi élvezte a nyaralást, én 36+4-nél járok, eddigi ctg mind jó volt, holnap UH és újabb ctg, doki is megnéz, délután elmesélem:)))

347. Gabes7 (válaszként erre: 346. - Fodoros)
2012. aug. 27. 20:12
na? Csak nincs valami gond???
346. Fodoros (válaszként erre: 345. - Gabes7)
2012. aug. 27. 19:57
Na azt èn nem néztem. Az agykapacitásom le lett kötve màssal. :(
345. Gabes7 (válaszként erre: 344. - Fodoros)
2012. aug. 27. 17:46
Megnéztem az adatlapját, volt ma fent, csak ide nem kukkantott be.. szerintem nincs gond.. :)
344. Fodoros
2012. aug. 27. 17:43

malkata drága merre vagy? Nem szép dolog minket ijesztgetni.

Nagyon remélem hogy minden oké, nincs semmi baj. Jó lenne hallani már felőled!

343. Fodoros
2012. aug. 23. 08:52

Sziasztok Lányok!


Elég nagy a csend, remélem mindenki Bora bora-n nyaral, és nincs net az óceánon. Én is csak a palackpostával tudok üzenni.

Hogy bírjátok ezt a dög meleget? Remélem ez az utolsó hullám ezen a nyáron. Most már jöhet az ősz és a babázás.

malkata egyben vagy ugye? még egy kicsit jó lenne kitartani ám!!!

Puszi mindenkinek, kéretik előbújni :) :) :)

342. esallay (válaszként erre: 339. - Malkata)
2012. aug. 22. 10:18
Ügyesek voltatok!!:)
341. Fodoros (válaszként erre: 340. - Malkata)
2012. aug. 22. 08:56

Mi tavaly a szülés után két héttel már játszadoztunk amennyire bírtam, valószínű a történtek miatt is volt annyira igényünk rá.

Abban meg reménykedem hogy legalább 1 évig engem is fog "zavarni" a tej folyása. Sajna a fiúkkal nem tartott soká, most ezt is szeretném ha másképp lenne.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook