Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Békásmegyeri Kismamák és Kisbabák ide :-) fórum

Békásmegyeri Kismamák és Kisbabák ide :-) (beszélgetős fórum)


100. malkata
2012. jún. 9. 07:06

Sziasztok újak (bár én se vagyok túl régi)!

Mindjárt megyünk piacra, csak megvárom míg felébred Kisnyúl, a pocaknyuszi már vidáman kalimpál!

Szép napot Nektek!

99. Fodoros (válaszként erre: 98. - Trécsi)
2012. jún. 8. 21:32
Szia! Dunai oldal, közvetlen a piac mellett. Kevés ismerősöm van, és egy sem kismama sem pocakkak, sem pici lurkóval. Sokat vagyok itthon, egyedül még sétálni sem jó. Gondoltam szerencsét próbálok... :)
2012. jún. 8. 19:40
Sziasztok!)Most látom, h gyarapodtunk!))hurrá!))Merre laktok?Mit szoktatok csinálni?Tudom buta kérdések, csak nem olyan kicsi ez a Békásmegyer:)
97. Fodoros (válaszként erre: 95. - Mandy)
2012. jún. 8. 16:20
Igen tudom. Öreg csont vagyok már. Nekem is van kettő, de már a kicsi is nagykorú lesz a nyáron. Tehát az oviválasztás rég volt, és nem is ismerem az ittenieket, ezért foglak is kérdezni ha eljön az ideje. Tudom hogy pillanatok műve.
96. mandy (válaszként erre: 89. - Malkata)
2012. jún. 8. 16:01

Malkata!

A kis bölcsiben (ahol a játszócsoport is van itt Békáson) van olyan gyermekfelügyelet is, ahol otthagyhatod a gyereket.

Én a középsőt vittem ilyenre, mert itthon voltam a kicsivel, és néha levittem Bálintot, hogy közösségben legyen. Ilyenkor a 'rendes' bölcsisek közé teszik őket, egy sima csoportba.

95. mandy (válaszként erre: 94. - Fodoros)
2012. jún. 8. 15:59

Hát van egy nagyon nagy, 13 éves :)

A két kicsi pedig 5 és 3.


Majd bölcsi/oviválasztásnál tudok segíteni.

Bár úgy tünhet, ez még odébb van, de hidd el, mire kettőt pislogsz, már ballag az oviból. Tapasztalat :-/

94. Fodoros (válaszként erre: 93. - Mandy)
2012. jún. 8. 15:39
Szia! Köszönöm, ari vagy. Mekkorák a többiek? A megfogalmazásból ítélve nem kettő lurkód van.
93. mandy
2012. jún. 8. 15:16

Szia!


Én békási vagyok, de már rég nem kismama (sajnos), a legkisebb is 3 éves már, most megyünk majd oviba :)


Viszont itt van Neked egy másik fórum, ahol több békási is van:


[link]

2012. jún. 8. 15:10

Szia, Sziasztok!

Két éve lakom Békásmegyeren, nem igazán ismerek itt senkit. Jó lenne beszélgetni, találkozni itt lakó kismamákkal.

Szép napot, boldog babavárást mindenkinek.

2012. jún. 6. 13:25
ma én meg túl korán, álmos is vagyok:)))nem akart visszaaludni Noel:/mikor elment az apja...
90. malkata (válaszként erre: 88. - Trécsi)
2012. jún. 6. 09:30
Jó reggelt, kicsit későn kerültem ide:)))
89. malkata (válaszként erre: 84. - Trécsi)
2012. jún. 6. 09:29

Mi is voltunk 1x ilyen játszócsoportos bölcsiben, de ott nem lehetett szülő nélkül hagyni, mondjuk még szükség se volt rá, de lehet 1x jól jönne.


Találkozhatunk és vagyok facebookon, de elég tucat nevem van, ha a Tied kicsit bonyolultabb írd meg priviben és megkereslek:))

2012. jún. 6. 07:39
Jóreggelt Csajok!))
2012. jún. 5. 21:23
Pont elkerültük egymást:(nem vagy esetleg facebookon?
2012. jún. 5. 21:12
Egyszer talizhatnánk azon a játszón Budakalászon:)elvinném a középső rosszcsontot is:)) Itt nem nagyon tud kivel játszani és csak mindig unatkozik..Ezért is szereti az ovit:)
2012. jún. 5. 21:09
Mi leginkább a környéket járjuk:)..meg van egy barátnőm, itt ismerkedtünk meg:))Vele szoktunk még randizni:)Neki másfél éves a kislánya és nemsokára Ő is szül:)
2012. jún. 5. 21:08
Nem kell ott lenned, pont ezért van, ha dolgod akad és nincs kire hagyni vagy csak szeretnéd kicsit közösségbe vinni, így megteheted..
2012. jún. 5. 21:01
Mostanában legtöbbet kertészkedünk, de Budakalászra, a tóhoz is sokat járunk kacsákat etetni, meg csak mászkálni, van ott egy kis játszótér is aranyos gyerekekkel. A bölcsivel az a baj, hogy anyukának is ott kell lennie, de gondolom kistesó majd nem mehet. Az ófalui Waldorf oviban van kisovi, az pár óra délutánonként, oda mehet az egész család, szerintem szeptembertől azt nézzük meg. Ti mit szoktatok csinálni pindurkával?
82. Trécsi (válaszként erre: 81. - Malkata)
2012. jún. 5. 20:44
Ebben igazad van, sajnos van aki nincs tekintettel másokra..Amúgy mit szoktatok csinálni és merre egyébként?Ahova mi jártunk bölcsibe itt Békáson, ott volt olyan , h fizetős gyerkőc..8-12ig lehetett ott + ebéd és 2000 ft volt és nem kötelezően minden nap, csak amikor anyuka úgy gondolta...Talán ez is lehet egy alternatíva, hogy Rozi is tudjon kicsit játszani, ismerkedni, barátkozni..
81. malkata (válaszként erre: 80. - Trécsi)
2012. jún. 5. 14:56
Hát fél napra itt nem veszik be, játszóházba mentünk, de kicsit húzós az ára:( Nem tudom még hogy lesz ha itt lesz a tesó, gondolom kicsikével nem ajánlott menni ilyen helyre, sokan járnak félig gyógyult gyerkőcökkel játszóházazni unalmukban:(
2012. jún. 5. 10:15
Eljön az idő valóban, mikor bár még nagy a kötődés, de már kevesek vagyunk játszópajtásnak:)Esetleg félnapokra vagy játszóházba eljárhattok majd.Igényli is majd!!
2012. jún. 5. 10:12

Igen 3 fiú:))egy 13 hónapos, egy 5 éves aki a Kastély oviba jár a Bécsi útra..és egy most ballagó közel 15 éves..Mi a Duna felőli oldalon lakunk Békáson:)

A saját lakás még várat magára, de Nektek sok kitartást kívánok!Meglesz a gyümölcse és annál jobb nincs is!

2012. jún. 5. 08:50

Hát nekünk lányok jutottak, de 99%, hogy itt megállunk. Házikó jutott, anyumé, de ha minden jól megy a város másik felén újítgatunk egyet és még lehet az életünkben elkészül, csak nehéz így, egy fizetésből haladni, de nem baj, így is boldog vagyok, hogy ha lassan is de halad, van remény külön költözni!

Igen, Rozi (bánatára) marad itthon velünk, de valami elfoglaltságot kell neki keresni már, unja anyáját:)))

Ha jól láttam neked 3 fiad van? Nem semmi! Hova jár kisfiad oviba? És hol laktok?

77. Trécsi (válaszként erre: 76. - Malkata)
2012. jún. 5. 07:10

Oh gratulálok!!!!))Irigyellek!)minden szempontból:), hogy jutott csaj is Nektek:) 2 is!!))és hogy nem a panel rengetegben laktok:)

megy majd oviba a lánykád vagy otthon marad tesózni?

2012. jún. 4. 22:26
Mi nem a lakótelepen lakunk, hanem a hegyen. Kislányom 2,5 éves, másik kislány meg még a pocakban van, várhatólag szeptemberben érkezik:)
2012. jún. 4. 20:28

Szia)köszi mi jól vagyunk, mááár..Túl 2 bárányhimlőn:)mármint külön kölykön:)))

Az ovis hazahozta, így már mindjárt ketten lettek:)

Ti hogy vagytok?Melyik oldalon laktok?Mekkorák vagytok már?

2012. jún. 3. 12:39
Szia:) hogy vagytok?
73. Trécsi (válaszként erre: 72. - Malkata)
2012. jún. 3. 09:37
Szia)én a csend ellenére beszoktam kukkolni, hátha:))
2012. máj. 28. 14:48
sziasztok, van itt valaki?:)
71. Trécsi (válaszként erre: 70. - Zarka85)
2012. febr. 16. 15:12

Szia Zarka!

Én még járok ide:)mi 10 hónaposak leszünk, szívesen eszmecserélek Veletek:)))


Nektek is további szépeket!)remélem mihamarabb látunk!)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook