Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Báziskeverék-Tapasztalatok! (Lúgosítás-olcsón) fórum

Báziskeverék-Tapasztalatok! (Lúgosítás-olcsón) (beszélgetős fórum)


1 2
2010. dec. 25. 20:14
A férjem a Lúgosítás című könyvben talált egy bázispor receptet, amit itt az egyik gyógyszertárban megcsináltatott, kb. 600 Ft volt, sztem januárban újra csináltatunk egyet! :)
2010. dec. 25. 19:01

sziasztok!

én pár hónapja minden reggel iszom a báziskeveréket.

nem fogytam tőle semmit, bár nem ártana, Én azért kezdtem el, mert sok a savam, és minden reggel fájt a gyomrom.

nagy változást nem tudok mondani, talán segít az emésztésben.

5. emagdi (válaszként erre: 3. - Tempest)
2010. dec. 25. 18:54

bármelyik patikában kérheted, úgy hogy bázisport v báziskeveréket szeretnél.

a nagyobb forgalmú helyeken már van készen, a kisebb patikákban meg tudod rendelni, és összekeverik neked (kicsit később vissza kell menni érte).

4. rékaság (válaszként erre: 1. - Moncsika1985)
2010. dec. 25. 18:36
Szia! Nekem is van ,csak valahogy mindig elmarad hogy igyam, így sajnos eredményét nem tudom, de az biztos, hogy a szervezet a savakat zsírban raktározza el, és minél inkább el van savasodva annál több zsirt termel, így az ha lugositunk semmiképp nem árt, csak használ. Én is majd januáértól azt tervezem, hogy újra ráállok és elkezdem inni rendszeresen. De ha van valakinek több tapasztalata azt én is szívesen olvasnám :)
3. Tempest (válaszként erre: 1. - Moncsika1985)
2010. dec. 25. 18:33

Ilyet már én is kerestem de csak néztek rám a patikában. Valami dobozos több ezer forintos cuccot akartak rám sózni, ott helyben nem csinálnak.

Melyik gyógyszertárban vetted?? és hogy kell pontosan kérni??

2010. dec. 25. 18:19
Én nem fogyasztottam, sőt még nem is hallottam róla, de örülnék, ha a kipróbálás után megosztanád velem a tapasztalataidat!
2010. dec. 25. 17:54

Sziasztok!


Érdeklődni szeretnék fogyaszt e valaki közületek báziskeveréket.

Én a gyógyszertárban kapható recept nélküli bázis keverékre gondolok, ami 500-600ft ba kerül. Vízzel keverve kell meginni.

Én fogyókúra céljából vásároltam,de nem tudom valóban fogyaszt e. Minden tapasztalat érdekel! Előre is köszönöm!


Üdv.: Moncsika

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook