Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Bátyám és köztem tényleg túl szoros a kapcsolat, vagy ez normális és semmi beteges nincs benne? fórum

Bátyám és köztem tényleg túl szoros a kapcsolat, vagy ez normális és semmi beteges nincs benne? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
85. Derya (válaszként erre: 66. - A56fa55821)
2011. aug. 30. 09:43
igen, az volt, csak azt nem értem, hogy ennek mi értelme van....
2011. aug. 30. 09:23
Nekem csak ez a féltékenykedés fura,szerintem hagyj fel vele,mert igy egyiken se lesztek boldogok.
2011. aug. 30. 09:09

Kedves fórumindító. Azt írtad, hogy komoly kapcsolatod még nem volt. Viszont azt nem, hogy szexuális kapcsolatod volt-e más férfiakkal vagy még szűz vagy?


Szerintem, ha neked vagy a bátyádnak komoly kapcsolatod lesz, akkor lazulni fog a kötelék és rendeződnek a dolgok.


Én akkor tartanám betegesnek, ha vonzódnál a bátyádhoz, de ilyet nem írtál...


Amit csináltok, az kb. 14 éves korig normális, de most már nem annyira, valószínűleg későn érő típusok vagytok.


...mondjuk nekem az is eszembe jutott, hogy előző életetekbe lehet, hogy egy pár voltatok és ezért a szoros kötelék...

2011. aug. 30. 03:08
ez a csaj szora sem erdemes ezek utan,hagyjatok is!!ugy kell neki,buta kis ostoba szerencsetlen lanyka,aki alig varja,h ravesse magat a batyja,ha ez igaz is!! vagy mar ki is probaltak,jo eg tudja!senki ne fecserelje ra itt az idejet,felesleges!!vagy kamu az egesz vagy alapjaraton ezek betegek ahogy vannak
81. 07c4794583 (válaszként erre: 76. - Desviolons)
2011. aug. 30. 00:02

nemtom mit akarsz itt hallani, nem csak bennem merült fel, hogy provokáció az egész


arra se vagy képes válaszolni, hogy téged zavar-e vagy csak az a bajod, h megszólnak


tudod így a 21. században ha az ember nem akar valamit, akkor nem csinálja. ha esetleg a bátyád odakötözne az ágyához, hívhatod nyugodtan a rendőrséget. remélem, segítettem. ;)

80. desviolons (válaszként erre: 79. - 07c4794583)
2011. aug. 29. 23:57
;))
79. 07c4794583 (válaszként erre: 76. - Desviolons)
2011. aug. 29. 23:51

Szán-lak.


:)

78. timycat (válaszként erre: 71. - Desviolons)
2011. aug. 29. 23:50

Én betegesnek tartom, bocs erre nem találok jobb szót. Más családoknál -nálunk is- az van, hogy a batyus azért tiltja a húgit a haveroktól, mert nem akarja hallani ki, mikor, hogyan, hol húzta a drága húgocskáját. De ennyi, ez nem féltékenység. Inkább nem akar "égni".

De nálatok egészen más a helyzet... nekem csak annyi jutott eszembe, hogy mi van ha egy jól sikerült, enyhén átivott, füvezett este után vérfertőztök? Ez már nem csak "nem normális" vagy "beteges" kategória

77. 07c4794583 (válaszként erre: 75. - 17dfdcec7d)
2011. aug. 29. 23:41

Ne merj ilyet írni, hogy gusztustalan! Hiszen ez cíííp dolog! Testvéri szeretet :)))


Van minálunk hajcihő, kitűnő hangulat

Olyan, mint a vadnyugat zenebona, ricsaj

Papa, mama, gyerekek csupa szív, szeretet

Egyse nyafog, kesereg tréfa csupán a baj


:DD

76. desviolons (válaszként erre: 74. - 07c4794583)
2011. aug. 29. 23:30
Na mi van, most meg az a baj, hogy reagáltam arra, amiben nem értek egyet? Az előbb még azt írtad, érzelemmentességet sugall az írásom, most meg nem tudom normálisan tudomásul venni, ha visszajelzést kapok?:) Vicc vagy, az egész szöveged nem ér semmit. Neked is jó szórakozást.
2011. aug. 29. 23:29
durva de nagyon is,soot gusztustalan,es apszurd!!!egy 20 eves es egy 19 eves fiatal az mar nem gyerek,tudnotok kene ,mi es hol a hatar,Ti ezt mar jocskan atleptetek!csak nehogy veletlen egyik reggel ugy ebredj,h uuur isten mekkora marha voltam,ossze fekudtem a batyammal,
74. 07c4794583 (válaszként erre: 71. - Desviolons)
2011. aug. 29. 23:08

Egyszerűen leírtam, hogy jössz át. Nem igaz, hogy nem tudod normálisan tudomásul venni, ha visszajelzést kapsz. Nem ez lesz az első és az utolsó az életben, hogy valamit nem tudsz bóknak venni (érdekes, amit annak tudtál, az simán ment).


Részemről ennyi a nagy topikod, majd beszélgetsz azzal, aki dicsér, hogy milyen okos meg szép vagy, és milyen édesek vagytok a tesóddal. Gondolom, mást nem tudsz elviselni. Csak tudnám, akkor minek nyitottál topikot.


Jó szórakozást :)

73. 2c43435d94 (válaszként erre: 71. - Desviolons)
2011. aug. 29. 23:05
azt mondod, hogy Te normális vagy és hogy Neked egészen eddig természetes volt az egész és nem undorító. azután meg azt, hogy nem tudod, átléptétek-e a határt. vagy az egyik vagy a másik. Neked kell eldöntened, idegenek nem tudnak beleszólni az életedbe. de ha Neked nincs ezzel problémád, akkor meg miért kérsz segítséget? persze, hogy támadnak, vagy nem hiszik el, mert ez durva.
72. EpresKrisz (válaszként erre: 71. - Desviolons)
2011. aug. 29. 23:05
Azt írtad az elején,hogy egy osztálytársad miatt kezdtél kételkedni magadban!Akkor meg ne foglalkozz senkivel,csak saját magaddal.Ha te kiegyensúlyozott vagy attól,hogy tudod,hogy mindent megbeszélhetsz a tesóddal,akkor érezd jól magad és ne foglalkozz azzal,hogy ki mit mond vagy gondol!Én nem hiszem,hogy ez beteges dolog lenne!Csak azért írtam a dokit,mert lehet,hogy megnyugtatna téged,ha az ő szájából hallod,hogy minden ok veletek!
71. desviolons (válaszként erre: 68. - 07c4794583)
2011. aug. 29. 22:58
Aha mert te aztán tudod, h nekem milyen érzelmeim vannak. Azért, mert nem kezdek el hisztizni azon, amiket írnak egyesek, hanem úgy veszem, hogy oké nem ismertek, attól még nem hiszem, hogy érzelemmentes lennék. Ha nekiállnék hülye hangulatjeleket írogatni, meg bmeg-elni, akkor az lenne a normális? Nem kötelező válaszolni, meg komolyan venni nem kért meg rá senki, nem hozzád fordultam, nem is ismerlek. Szíved joga azt gondolni, amit, de tájékoztatlak, hogy nem csak te vagy itt. És attól, mert neked ez furcsa, még nem azt jelenti, hogy más nem élheti át. Én nem fogok nekiállni tiltakozni, hogy nem, ti vagytok a hülyék, amiért azt gondoljátok, hogy ez nem normális, én igen is normális vagyok, de az tuti, hogy aki nincs a helyzetemben, az könnyen rávágja, h irány a doki. Tudod, leírtam, hogy én ezt természetesnek veszem, mert nem csináltunk semmi undorítót soha, mindössze nagyon kötődöm hozzá, de mivel nincsenek földöntúli képességeim és nem látom kívülről magamat, mert ebben élek, ezért nem tudom, hogy mi az a határ, amit átlépve már jobb lenne visszavenni a kötelékből. Írták, hogy ez nem normális, oké, hidd el, most már még több kétségem van. De bármennyire is hihetetlen, mivel így élünk évek óta, nem tudom hirtelen azt mondani a megszokásra, hogy ez undorító. Tudod miért nem? Mert én jól éreztem magam eddig, senki mást nem tartok olyan különlegesnek, mint a bátyámat és ő az egyetlen ember, akiről elhiszem, hogy valóban szeret.
70. a56fa55821 (válaszként erre: 69. - Desviolons)
2011. aug. 29. 22:55
Ennyi idősen már ilyen sok dolog nem megy egyszerre :-))))
69. desviolons (válaszként erre: 66. - A56fa55821)
2011. aug. 29. 22:42
Van saját szobám, írtam is de ne zavarjon. A meztelenkedésre meg épp az előbb tértem ki. Arról nem tehetek, ha nem tudsz szöveget értelmezni vagy csak azt veszed észre, amit akarsz. Sztem a te válaszod még mindig provokatívabb, mint az én hozzászólásaim.
68. 07c4794583 (válaszként erre: 65. - Desviolons)
2011. aug. 29. 22:41

A helyesírást igen, a fogalmazásod azonban nem 19 évesre vall egyáltlán, bár igaz, a problémáid sem, sem a furcsamód érzelemmentes reakcióid sem.


De ha ezt az egész problémakört komolyan vesszük, tudod, én azt nem értem, hogy most téged a viszonyotok jellege zavar, vagy az, hogy mit szólnak mások?


Mert ha az előbbi, akkor egyszerűen érzed, hogy nem oké, amit műveltek. Nekem tisztára a vonneguti Börleszk ugrott be, vagy az Enfants terrible, vagy nem is tudom.

67. EpresKrisz (válaszként erre: 53. - Desviolons)
2011. aug. 29. 22:37

Mivel mondtad,hogy az apukád sokat ivott az anyukád meg sokat dolgozott,nem lehet,hogy ti nagyon egymásra voltatok utalva egész eddigi életetekben?

Szerintem nincs semmi gond,ha közel álltok egymáshoz!Ezt mi kívülállók nem tudhatjuk,hogy beteges vagy sem.Szerintem nem árt,ha beszélsz egy pszichológussal,ő orvos lehet jobban megérti a dolgokat.Arról nem beszélve,hogy lehet,hogy valami lelki sérülésre is rámutat a beszélgetés kapcsán.Nem ítéllek el egyáltalán,nekem sajnos egyik testvéremmel sem szoros a kapcsolatom,pedig én vagyok a legkisebb.A nővérem 5 a bátyám 10 évvel idősebb nálam!

66. a56fa55821 (válaszként erre: 59. - Derya)
2011. aug. 29. 22:37

Emlékezz csak a magyar lány roma fiúsra. Ott is mint kiderült provokáció volt az egész.


Úgy gondolom ez is az.


Nem hiszem, hogy a szülők mikor kamaszodik a két gyerkőc valahogy ne tudnák megoldani, hogy külön helyiségbe biztosítsanak számukra alvási lehetőséget, illetve ne ülnének le velük beszélgetni, hogy egy idő után már nem természetes az egymás előtti meztelenkedés.

65. desviolons (válaszként erre: 57. - 07c4794583)
2011. aug. 29. 22:35
Akkor ezt most dicséretnek veszem, bár szerintem a fogalmazást meg helyesírást jobb esetben megtanulják az emberek 14 éves korukra, ha jó a magyartanáruk és sokat olvasnak.
64. globus (válaszként erre: 63. - Desviolons)
2011. aug. 29. 22:32
Eddig ok, de mit vársz tőlünk?
63. desviolons (válaszként erre: 55. - Jucka1984)
2011. aug. 29. 22:31
A szüleim alig vannak itthon, élik az életüket, nem szoktunk velük különösebben beszélgetni az életünkről, csak az átlagos dolgokról. Kb 14 éves korunk óta oda megyünk és akkor jövünk, amikor akarunk. Arról sem tudnak, hogy a bátyám füvezik. Elég régóta magunkra vagyunk utalva, én pedig már megszoktam, hogy magamban tartom a félelmeimet, meg kétségeimet, ha beszélgetni akarok, akkor meg ott a bátyám.
62. csilla80 (válaszként erre: 57. - 07c4794583)
2011. aug. 29. 22:29
Na ez nekem is feltunt...
2011. aug. 29. 22:23
szerintem Te nagyon naiv vagy és fogalmad sincs a való életről. az viszont elég fura, hogy egy srác is így gondolkodjon. vele beszéltél már erről? hogy zavar Téged?
60. globus (válaszként erre: 52. - Desviolons)
2011. aug. 29. 22:17

Mit jelent, hogy "a bátyám is mondta régebben, hogy nem járhatok ezzel, vagy azzal, mert csak felbomlana a jó kapcsolatunk", meg "ő nem nagyon enged magához közel senkit"?

Az az érzésem, hogy érzelmi zsarolás segítségével a játékszerének használ téged. Sürgősen mondj nemet, különben rámehet az életed.

59. Derya (válaszként erre: 56. - A56fa55821)
2011. aug. 29. 22:17
hát elég furcsa, de mi értelme van a kamu topikoknak?
2011. aug. 29. 22:16
izé felettébb
57. 07c4794583 (válaszként erre: 56. - A56fa55821)
2011. aug. 29. 22:16
Az iskolázott fogalmazás és helyesírás az, ami számomra feletébb különös ebben a topikban.
2011. aug. 29. 22:15

Tipikus nappal húgom éjjel dugom.


Bocsánat, de már annyi kamu fórum volt amibe beleszaladtam, hogy erről sem hiszem, hogy igazi lenne.

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook