Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Bátyám és köztem tényleg túl szoros a kapcsolat, vagy ez normális és semmi beteges nincs benne? fórum

Bátyám és köztem tényleg túl szoros a kapcsolat, vagy ez normális és semmi beteges nincs benne? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
115. 17dfdcec7d (válaszként erre: 113. - Derya)
2011. aug. 30. 15:07
ugye-ugye?megnyugtat,h nem csak egyedul latom igy dolgokat,koszi az alatamasztast,h nem en vagyok a B.E.T.E.G
114. 00a194caf9 (válaszként erre: 108. - 17dfdcec7d)
2011. aug. 30. 15:06

Én elég szabadosan nőttem fel, a mi családunkban a meztelenség soha nem volt szégyenteljes dolog. Hiszen így születtünk, így jöttünk világra... Dó szó nem volt arról, hogy így nézegetnénk egymást, ezt olyan hülyén hangzik...

De ez mind csak felfogás és neveltetés kérdése.


A többihez nem tudok hozzá szólni, és nem is akarok...

113. Derya (válaszként erre: 112. - 17dfdcec7d)
2011. aug. 30. 15:05
nekem se. :-)
112. 17dfdcec7d (válaszként erre: 109. - Derya)
2011. aug. 30. 15:03
foleg az sem tetszene ha az en paromra a gyerekem apjara nyitna ra barmelyik rokonom a furdo,vagy a wc ajtot,es az sem tetszene ,h kopogas nelkul jonne be barmelyik rokonom a szobaba,akar hozzam,a paromhoz mikor meg fekszik akkor meg vegkepp,egyszeruen mindenkinek meg kell hagyni a szferajat es kesz,
111. 17dfdcec7d (válaszként erre: 109. - Derya)
2011. aug. 30. 15:00
igy ahogy mondod!!!!!!:) detto ez a velemenyem!!!max serdulokor,es vege,
2011. aug. 30. 14:58
parod elott mindig,de nekem pl anyu miota anya lettem,volt,h ram szolt,h nem igaz,h nem tudsz magadra dobni egy polot v barmit,mikor kijossz a furdobol,kicsit viselkedjek anyahoz meltoan,es a noverem sem szereti,h futkeraszunk mezitlenul a lakasban,es azt vegkepp nem tudnam elkepozelni,h a sogorom ram nyissa atoalettet,.mar elnezest!!szerintem a wc-n ules is ugy kenyelmes,ha nem zvarnak,vagy lehet en vagyok hulye,nem tudom,nekem a parom mindenhova beenged magahoz,de a wcre hozza ,mindig szol,pedig en is siman megengedem,h bejojjenek,ha barmi dolgomat vegzem ott,de ot zavarja,hidd el nem ok nelkul,igaza van,az az o dolga,had ugy vegezze ahogy az valo,egyedul,loholas nelkul.szerintem nem normalis,h a fiu testvernek ez bejon,es a lanynak is,es nem karnak maguknak magan szferat hanem elvannak a langyos szarba,nem nem jo,nem jo,nem jo,szerintem nem jo,megfulladnek,foleg kiakadnek ha feltekeny lenne a hugom ,ha tegyuk fel en lennek fiu,es part talaltam magamnak
109. Derya (válaszként erre: 108. - 17dfdcec7d)
2011. aug. 30. 14:53

ezzel egyetértek.

gyerekkorban lehet meztelenkedni, de legkésőbb serdülőkortól szerintem váltani kell.

108. 17dfdcec7d (válaszként erre: 106. - 937a2a883a)
2011. aug. 30. 14:50
ebbe is van igazsag!valoban.de ez a csaj teljesen mashogy inditott,mint most Te pl.persze persze,ezt en is alairom,h neveltetes fuggo is,lehet ez a mesztelenul valo joves menes egymas elott a csladban.haat nem tudom,bennem azert felmerulne az,h ha mar cicisedem,nemi szorzet,ne nezegessen mar apukam meg a fiu testvereim,nem tudom de hidd el,kell,h legyen az emberbe egy kis szemermesseg,onkritika,stb,magan szfera.parom,anyukam,noverem,ez oke,elottuk volt,h en is kijotttem kontos nelkul,de apam elott soha a budos eletbe ,es O sem elottunk,higyjetek el,van kontos ,kis nadrag ugy valo,es kesz
107. 937a2a883a (válaszként erre: 5. - Desviolons)
2011. aug. 30. 14:47
Szerintem valamilyen szinten normálisak a dolgok,de mondjuk az egymáshoz bújós részek szerintem nem.A meztelenkedés felfogás kérdése,nálunk is mindenki mászkál meztelenül.A féltékenység pedig annak tudható be,hogy félsz attól,hogy már nem foglalkozik veled senki,ha már lesz barátnője.De igaza van a többieknek,kicsit légy önállóbb.Szervezz barátokkal programokat.
106. 937a2a883a (válaszként erre: 37. - 2c43435d94)
2011. aug. 30. 14:44
Szerintem nem beteges,ha meztelenül mászkálnak egymás előtt.Ez felfogás kérdése is.Szerinted régen egy szoba-konyhás házban,ahol 9 gyerek volt és babakádban fürödtek és meztelenül látták egymást,az is beteges volt?Nem hiszem.Ahogy ma sem az.Nálunk senki nem szégyenlős,22 éves vagyok de máig végigmegyek meztelenül a házban mindenki előtt,úgy ahogy ezt megteszi tesóm és szüleim is.Nálunk nincs 8 lakatra zárás a fürdőben.Egyben van a wc és ha valaki be akar jönni,be jön,nem takargatom magam.Ez ugyan olyan,mint a koleszban,hogy valamelyik lány annyira szégyenlős,hogy csak a fürdőben vetkőzik le és magára zárja az ajtót,akkor is,ha a többi 20 menni akar.De vannak olyanok (pl én is),akik simán egy szál törölközőben végigmennek a folyosón,pedig fiúk is mászkálnak.Most minek legyek szégyenlős,a törölköző többet takar,mint egy bikini a strandon.Otthon meg ők a családom.Én meg azt a végletet nem szeretem,amikor a sógornőm sikonyál ha véletlenül a párom benyit,amikor fürdik.De mondom,ez felfogás kérdése.Valaki szégyenlős,valaki nem.
105. 0d968f6820 (válaszként erre: 104. - 17dfdcec7d)
2011. aug. 30. 14:40

No igen...


Kedves Topikindító,

Most, hogy megkaptad a válaszaidat, remélem jól használod fel az itt kapottakat, a jó is meg a rosszat is... mindkettőből tudsz profitálni ha ügyes vagy...

További szebbet, jobbat :-)

104. 17dfdcec7d (válaszként erre: 103. - 0d968f6820)
2011. aug. 30. 14:37
rendben,igazad van!(csak pindurit fura,h meginditotta ezta forumot,es egy szoval nem mondja,h na mai naptol kesz vege,mas eletet probalok,kezdek,es nezem meg,h milyen fuggetlenul a batyamtol,es tenyleg igazatok lehet,h tulzas a velemenyem,akkor minek lovagoltatja az embereket a topikindito,zarja le,szuntesse meg azt kesz,nem kell olvasnia senki irasait:)
103. 0d968f6820 (válaszként erre: 97. - 17dfdcec7d)
2011. aug. 30. 14:33

részben osztom a véleményed.

Őszintének kell lenni, és mindenkinek a szemébe mondani amit kell, vagy amit gondolunk.. márha a véleményünket kéri...

DE ezt lehet olyan formában is, hogy ne 'anyázzunk'...gyakran abban az esetben ha túl durván fogalmazott a vélemény, olyan ellenszenvet keltünk, hogy éppen gátolja az üzenet célba jutását...

Jelentem, ez abban az esetben érvényes ha az a 2 ember komolyabban ismeri egymást.

A barátnőmnek én is a szemébe mondom hogy ha hülyeséget csinál sztem, de nem lovagolok rajta napokon kersztül.. leülök vele elmondom sztem miért mit csinál szarul és én hogyan látom a dolgokat...aztán vagy megfogadja a tanácsot vagy nem.. onnantól már az ő dolga...

2011. aug. 30. 14:28
emberere talalt ez az elcsuszott valaki,aki ugye barki lehet,az internet mogul.de nem baj,szerencse,h mi akik ugy gondoljak,h ez a viselekdes nem normalis,mi nem elnenk igy meg a mindennapjainkat a testverunkkel!nem baj,inkabb legyek kemeny es oszinte mint igy viselkedjek a testveremmel,es feltekenykedjek ha netan part talal maganak a batyam.micsoda korcs emberek is elnek e foldon,atya isten,es mennyi lehet beloluk,a kutyak is kulombebbek mint nemelyik ember
101. desviolons (válaszként erre: 100. - 2c43435d94)
2011. aug. 30. 14:20
Ugye?:))
100. 2c43435d94 (válaszként erre: 99. - Desviolons)
2011. aug. 30. 14:18
azt mondták idősebbnek tűnsz...? csak nem? jaj, gratulálok, nagyon kis ügyes vagyxD
99. desviolons (válaszként erre: 87. - 2c43435d94)
2011. aug. 30. 14:16
Igen? Ó hát tegnap pedig megkaptam, hogy a fogalmazásmódom alapján idősebbnek tűnök, mint egy 19 éves:) És azok nem tűnnek 12 évesnek, akik elmondanak minden hülyének és szerencsétlenek, miközben én az elején senkit nem sértegettem? Lehet, hogy csak én preferálom a kulturált viselkedést a trágárral szemben, de akárki akármit mond, én nem fogom tűrni, hogy ismeretlenek ilyen hangnemben beszéljenek velem. A támadásokra értelmesen feleltem, a tanácsokat pedig komolyan vettem, ennél többet nem kívánok itt tenni. Az értelmeseknek köszönöm, a primitívek meg emésszék magukat. További szép napot.
98. 17dfdcec7d (válaszként erre: 96. - 0d968f6820)
2011. aug. 30. 14:08
egyre jobban erzem,h igazad van!!!
97. 17dfdcec7d (válaszként erre: 95. - Globus)
2011. aug. 30. 14:06
ooorulet hallod!!azt ertekelni,h valaki szanalmasan ,meg hatveregetve ,simogasson,aljasan azt mondja,jajj hat ezt nem szabad,dada lesz belole???!!!!fujjj de gusztustalan,uuutalom,h nem vagyunk egymashoz oszintek,vagyis ha vagyunk meg mi vagyunk a szemetek,az aljasak,es letakarva a problema es nem beszelunk rola,kerdezem en ha nem tarjuk fel a problema okat es nem hatolunk melyre,h a budos fenebe fog napvilagot latni az ok,es okozat:( sehogyse,ezt a hulye gondolkodast ami uralkodik a fejekben(kepmutato) hogy nem mondhatod ki amit valoban gondolsz,mert az maardt a fejekben,h nem szabad szolni,mert figyelnek,csondbe kell lenni,mert jon a vasfuggony azt mindenkinek annyi,hol elunk mi emberek???:( :( az a szanalmas szerintem aki ilyen,es elvan a langyos szarba,es nem tesz erte semmit,h jobb legyen vagy megoldodjanak a probelmai.
96. 0d968f6820 (válaszként erre: 94. - 17dfdcec7d)
2011. aug. 30. 14:00

Sztem ebből sem jön le semmi, ha nem akarja hogy lejöjjön...

Látatlanban max lehülyéz és továbbáll...

Lehet nekünk is azt kéne...:-)

95. globus (válaszként erre: 94. - 17dfdcec7d)
2011. aug. 30. 13:59

Tény, hogy ugyanaz a mondanivaló nyálasan egészen másképp hat az emberekre, mint őszintén, tömören. Ezt az életben nap mint nap tapasztalom :) Ekkora igény a köntörfalazásra soha nem volt, mint napjainkban.

Kommunikációóóóó!

94. 17dfdcec7d (válaszként erre: 93. - B3dbbde2e9)
2011. aug. 30. 13:57
miert szerinted is ez termeszetes viselekdes???hat erdekes:(nem mindjart a rosszindulatot kell erzekelni,hanem azt,h valakik legalabb oszintek,nem entyem pentyemkedni kell,mert akkor sose jon ra ez a szerencsetlen lany,nincs nem normalis ez a tulzott rgaszkodasa,es viselkedesuk,feltekenykedesuk egymas irant!!!
2011. aug. 30. 13:54
hát, lányok, én szégyenlem magam helyettetek... ennyi rosszindulatot, gyanakvó fürkészést, álnok kutakodást és primitív megnyilvánulást még nem láttam egy helyen... tényleg szégyenlem magam, a nevetekben is
2011. aug. 30. 13:52

Ha megerősítést kérsz arra, hogy szerintünk ez normális-e vagy sem... szerintünk NEM...Nem normális.. innentől rajtad áll vagy bukik, hogy akarsz-e változtatni rajta, vagy jól érzed-e így magad.

Mivel teljesen látatlanban vagyunk nekünk sztem édesmind1...

Véleményt kértél, kaptál.. néhol kissé erősebbet, de a lényeg megvan...

91. 17dfdcec7d (válaszként erre: 86. - Desviolons)
2011. aug. 30. 13:35
masreszt meg Te vagy sajnos szerencsetlen,h ilyen elet jutott,de nagyban felelosek ezert a szuleid,szerintem!!!nem ertem,h ha igaz is ez a tortenet,akkor a kedves edes draga jo anyukad,es a szuper Apad ilyenkor hol van,vagy nyitott szemmel jarnak a sajat hazukban,vagy tesznek ra vastagon,h esetleg a szemuk elott a sajat gyerekeik elnek felig meddig parkapcsolatot,ill talan hazas eletet:(
90. 17dfdcec7d (válaszként erre: 86. - Desviolons)
2011. aug. 30. 13:31
koszonom a bokot ,dragam!De hala istennek nekem ilyen soha a budos eletembe nem fordulna meg a fejembe,h a batyammal egy agyban fekudjunk, csak puszta jo erzesbol is,meg az unoka batyammal,sem,es a 3x unokatestveremmel sem,pedig nem vagyunk csunya familia,es a himnemuek sem eldobni valok,lasd mindegyiknek sajat csaladja van,szep,kedves,intelligens felesegekkel.en kicsit nyersebb vagyok a kelletenel,de oszinte!elj akkor ilyen gorcsosen,betegesen,ha ez neked jo,de akkor ne nyiss ilyen topikot,mert teszunk rad vastagon,ha ilyen ertetlen nember vagy !!!
89. globus (válaszként erre: 88. - Globus)
2011. aug. 30. 13:28

Ha kicsit boncolgatjuk a címet, lehetett volna feltenni a kérdést így: Bátyám és köztem túl szoros a kapcsolat, ez nem normális, és beteges?

Jelen formában a kérdőjelnek csupán formális szerepe van, anélkül olvasva erősen enged asszociálni arra, hogy megerősítésre vársz abban, hogy minden OK így.

88. globus (válaszként erre: 71. - Desviolons)
2011. aug. 30. 13:25

Ne haragudj, nekem az egészből az jön le, hogy ugyan érzed a visszásságot, de nem igazán akarnál változtatni rajta, mert ez olyan jó.

Szóval ... innentől nem tudom, miről beszélünk :)

87. 2c43435d94 (válaszként erre: 86. - Desviolons)
2011. aug. 30. 13:16
azért aztán érdemes topikot nyitni, hogy lehülyézz benne mindenkit...aki segíteni próbált neked, azt leszarod, ha ne adj' Isten, negatívat írnak, azon meg besértődsz és hisztizel. a hozzászólásaid alapján kb 12, max 14-nek gondol téged az ember.
86. desviolons (válaszként erre: 82. - 17dfdcec7d)
2011. aug. 30. 10:24
Hát nálad hülyébb már csak kevés ember lehet, te szerencsétlen:)
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook