Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Barnázásom van peteérés után, lehet a terhesség jele? fórum

Barnázásom van peteérés után, lehet a terhesség jele? (tudásbázis kérdés)


3. Alnisa (válaszként erre: 1. - 01e1538994)
febr. 12. 12:01
Sztem nem vagy terhes.
2. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - 01e1538994)
febr. 12. 00:17
Simán lehetett beágyazódási vérzés. Drukkolok. Pár nap és kiderül.
febr. 12. 00:14

Sziasztok! Egy kis segítségre lenne szükségem, hátha járt már valaki hasonló cipőben mint én, mivel eddig ilyet nem tapsztaltam. Jelenleg a 22. napomon járok, az átlag ciklushosszaim 26 naposak, szinte mindig pontosan jön meg. 3 nappal ezelőtt kezdődött, enyhe barnázásom volt, 2 napig (19.-20. Nap) tegnapra abbamaradt, viszont ma este zuhanyzásnál egy nagyon picike vér jött. A peteérésem valószínűleg a 12. nap környékén volt, mindig figyelem a nyák minőségét, akkor volt az erős, tojásfehérjeszerű, ami peteéréskor is szokott lenni. Illetve délután erős hányiger gyötört, az alhasam enyhén görcsöl, a melleim érzékenyebbek, bár az semmi különös, menstruáció előtt mindig szoktam érezni ezt.

Kisbabát szeretnénk a férjemmel, ez a 2. hónap, hogy próbálkozunk, tavaly nyáron volt egy vetélésem. Nőgyógyásznál 1 hónapja voltam, aki mindent rendben talált. Vérvételre a hónap végén megyek. Ezen kívül a Gal babaváró vitaminját szedem 2. hónapja. Szerintetek ez lehet terhesség nagyon korai tünete, vagy valami más, és érdemes labornál sokkal alaposabban, több mindennel kivizsgáltatni magam? Tesztet még nyilván nem csinálok, mert korai, de érdekelne, hogy valaki járt-e már hasonlóan. Köszi előre is! (31 éves vagyok)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook