Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Barnázás zárt méhszáj mellett, mitől lehet? fórum

Barnázás zárt méhszáj mellett, mitől lehet? (tudásbázis kérdés)


3. angyalmazsola (válaszként erre: 2. - Vandancsi)
2019. nov. 25. 08:20
Kedves Vandacsi! Éppen ez a problémám, hogy nem adnak progeszteront rá. Látszólag ok nélküli a folyás, legalábbis nem a méhemből jön, mivel mint említettem, megvizsgáltak az orvosok, és tiszta, fehér maradt a kesztyű. Próbálok nyugodt maradni, csak aggasztó, hogy ilyet az előző terhességemnél nem tapasztaltam.
2. vandancsi (válaszként erre: 1. - Angyalmazsola)
2019. nov. 24. 21:21

Szedsz valamit rá? Utrogestant vagy duphastont? Nekem anno ezeket írta fel a dokim, beágyazódás segítők.

Pihenj minél többet és a pozitív gondolkodás a legfontosabb.

2019. nov. 24. 19:15
Sziasztok! Van egy hét hetes élő terhességem. Amit eddig tudok róla, hogy a petezsákom sajnos duplája, mint kellene (ez a lányomnál is így volt, a későbbiekben vettek is magzatvizet emiatt), az embrió él, a méretei megfelelőek. Illetve sajnos látnak még egy "echodens képletnek" titulált valamit az uteruson belül az embrión kívül, amit egyelőre nem tudnak megmondani, hogy micsoda, valószínűleg ezt az idő fogja eldönteni, hogy esetleg a majdani méhlepénykezdemény tapadt-e meg "szerencsétlen" szögben, vagy valami más-e, ami esetleg a babát is veszélyezteti. Bő két múlva megyek vissza ultrahangra. Amit viszont tapasztalok magamon az elmúlt hétben, és nagyon az a nyúlós, gumis barna folyás, ami hol alábbhagy, hol nagyobb mennyiségben távozik belőlem. a héten a harmadik orvos vizsgált meg: zárt méhszáj, és a kesztyű és tiszta volt. most voltam bent ügyeleten, mert nagyon megijedtem, ugyanis ekkora mennyiséget, mint ami ma délután volt, még sosem láttam a betéten. a diagnózis ugyanez volt. fájdogál, többnyire szurkál a hasam. valaki tapasztalt már hasonlót? Köszönöm a válaszokat.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook