Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Barnás folyás, megrövidült méhszáj 27 hetesen fórum

Barnás folyás, megrövidült méhszáj 27 hetesen (beszélgetős fórum)


2022. máj. 12. 13:17

Örülök hogy egészséges gyerekeid születtek mindennek ellenére is :) sajnos sehol sem találkozok ilyennel hogy folyás is társult volna mellé csak hogy görcs volt és keményedett a has...

A dokim azt mondja hogy a megrovidülésből származhat ez a folyás... Figyeljem magam és a folyás színét ha változik hívjam azonnal addig is elég délelőtt másfél órát vizszintben lennem és ugyanúgy délután is másfél órát lényeg h ezt tartsam be...

2022. máj. 12. 10:08
Szia! Nekem igen, ugyan semmilyen folyásom nem volt, teljesen jól voltam, így kissé "hidegzuhanyként" ért, mikor szintén 27 hetesen azt mondta az orvos, hogy megrövidült a méhnyak, és elkezdett nyílni a méhszáj. Nekem onnantól kórházban kellett szigorúan feküdnöm, megemelt ágyvéggel. 34. hétig sikerült húzni, akkor születtek meg a lányaim, teljesen egészségesen. Hallgass az orvosodra, feküdj sokat.
2022. máj. 12. 09:55
Sziasztok! Valakinek van erről tapasztalata? Voltam orvosnál sok pihenést javasolt...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook