Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Barátom másfél év után nem tudja, hány éves vagyok... fórum

Barátom másfél év után nem tudja, hány éves vagyok... (beszélgetős fórum)


1 2 3
2011. dec. 3. 12:17

eleinte nálunk is volt, hogy kiment a fejéből mikor van a névnapom, vagy a szülinapom! 6 éve vagyunk együtt! :) Mára már inkább a telefonjában van minden dátum! :DDD

Én azt mondom, ez legyen a legnagyobb baj köztetek! :)

21. XDiamondX (válaszként erre: 17. - Macskossz)
2011. dec. 3. 12:17

Bánt,mert én mindig mindent megpróbáltam miatta...

Soha nem utasítottam semmi miatt vissza,és úgyérzem visszaél...

20. michelle.r (válaszként erre: 15. - XDiamondX)
2011. dec. 3. 12:17

De ugye nem a bolhából csinált elefánton vesztetek így össze?

Fogadj el egy jó tanácsot öreganyádtól: :)))

soha semmi ne azért csinálj, mert bárki elvárja tőled, hanem azért, mert TE AKAROD. Különösen igaz ez a párkapcsolatra. Ha azért teszed, mert elvárja, előbb-utóbb tele lesz a hócipőd vele.


Éld a pillanatot, érezd jól magad. Vele vagy nélküle. Meglátod, változni fog irányodban, nem is keveset :))


Az én édesbogaram pl. percre pontosan tudja, hogy melyik napon születtem, még azt is, hogy az vasárnap volt. Csak következetesen egy évvel korábbat mond mindig. És mindig úgy csodálkozik, mintha akkor hallaná először.

19. 0836c05241 (válaszként erre: 1. - XDiamondX)
2011. dec. 3. 12:16

Szia!

Mi 11 éve vagyunk együtt, de még most is van hogy "elfelejti"...Nem olyan baj az,mert utána sokkal kedvesebb:)

2011. dec. 3. 12:15
Holnap van a névnapom,kiváncsi vagyok reagál rá valamit...vagy ha nem hívogatna mindenki,lehet még a szülinapomat is bepróbálnám,hogy eljut e az agyáig,hogy mikor van...
2011. dec. 3. 12:14

Az én párom sem tudta az enyémet évekig. Valójában akkor nem is voltam fontos neki. Kiakadtam, elkezdtem távolodni tőle, mire ő megijedt és igazán belém szeretett. Azóta imád és már tudja, hogy mikor van a születésnapom. Egyébként addig is jól megvoltunk, de mégsem voltam igazán fontos neki.

Most viszont minden kerek, nagyon szeretjük egymást és már van egy majdnem 1 éves kislányunk is :-)

16. 04fcdde522 (válaszként erre: 1. - XDiamondX)
2011. dec. 3. 12:14

Úramatyám,ez nagyon durva!!!!

Azért a nevedet mindig eltalálja???

Én két lábbal billenteném azt tudom!!

15. XDiamondX (válaszként erre: 10. - Michelle.r)
2011. dec. 3. 12:13

Na hát ez a baj...

Most is összevesztünk,és mint ha mi sem történt volna,megkérdezte,hogy nem megyünk el valahova?mondtam neki,hogy most te vagy az utolsó ember akivel bárhova mennék...De ő elvár mindent...

2011. dec. 3. 12:12

:) érdekes kérdés...

Az én férjem sem tudja (másfél éve vagyunk mi is együtt). mindíg rákérdez, h hányadikán is születtél? Én csak nevetek rajta, és mindíg más számot mondok, erre ő: Nem is... és egyből tudja.

:D

13. xido
2011. dec. 3. 12:11
Kortalan vagy neki..még 10 év múlva is azt fogja hinni,hogy annyi idős vagy,amennyi akkor voltál,mikor megismert:)))
12. michelle.r (válaszként erre: 6. - XDiamondX)
2011. dec. 3. 12:10
Talán mert addig hisztizett, amíg be nem magolta XD
2011. dec. 3. 12:10
Hát most biztos semmit nem kérdezek tőle....:/
10. michelle.r (válaszként erre: 1. - XDiamondX)
2011. dec. 3. 12:10

Ha tudja, hogy milyen zenét hallgatsz, időről-időre meglep valami kis értéktelen csacskasággal, ha csinál reggelente kávét, reggelit, órákat bénázik, hogy megfőzze a kedvenc kajádat, akkor nincs baj.

Valószínűleg az anyja szülinapját sem tudja, pedig őt régebben ismeri.


Ha másban is ilyen figyelmetlen, nem sok jóra számíthatsz.

2011. dec. 3. 12:10
én szeretném ha a párom elfelejtené a koromat :)))írd ki neki poénból a tükrére a fontos adataidat amit szeretnél hogy tudja...probléma kilőve
2011. dec. 3. 12:09

Kérdezd meg tőle: szerintem a szüleiét, testvéréét sem tudja rávágni kapásból...

Fogadjunk!

7. 9f98008a3b (válaszként erre: 6. - XDiamondX)
2011. dec. 3. 12:09

Uhh!


Na ez aztán extra gáz! :S

2011. dec. 3. 12:08
a volt felesége dátumait tudja...
2011. dec. 3. 12:08

ha csak ennyi az összes probléma a kapcsolatotokban akkor ne hisztizz miatta :)

nálunk én vagyok aki képtelen az ilyesmit megjegyezni.ha hiszed ha nem,most pl meg nem tudnám mondani mikor van a fiam névnapja...én nem azért mert nem szeretem őt végtelenül,egyszerűen kiesik...

2011. dec. 3. 12:07
Ne is törődj vele, pasi.....neki az ilyen dolgok nem számítanak.....kérdezd meg ki nyerte a forma 1 et:)
2011. dec. 3. 12:07

Hát, az gáz:(

De a férfiak ilyenek (a legtöbb)-a dátumokat nem tudják megjegyezni. Kivéve a foci döntőkét:)

2011. dec. 3. 12:07

Jogos!

Meg hiszti is valahol. ;)

A nagy könyv nem ajánlja az ilyen hapsikat! :o)

2011. dec. 3. 12:05

Másfél éve vagyunk együtt,és élünk is együtt,saját fodrászatom van,ott is ketten dolgozunk,de mindig belebukik valamibe...

Múltkor a szülinapom dátumát nem tudta,ma azt nem találta el ,hogy hány éves vagyok...Hiszti,hogy kiborulok,vagy jogos?

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook