Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Barátom belépett egy pártba, most már képviselőjelölt. Amióta politizál, sokat változott a viselkedése. Mit tegyek? fórum

Barátom belépett egy pártba, most már képviselőjelölt. Amióta politizál, sokat változott a viselkedése. Mit tegyek? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2010. aug. 25. 18:47
apa 20 éve képviselő, keresztapám 8 éve. Megértelek, részvétem. Sosem fog megváltozni, ha el tudod fogadni az új helyzetet, megváltozott személyiségét, van közös jövőtök. Próbáld meg megérteni, ez az új "hobbija". Ha szereted, ezzel együtt kell élned.
2010. aug. 25. 18:46
Szia! A változás nehéz. Főleg ha esetleg te nem szimpatizálsz az ő nézeteivel. Ha megvan a kölcsönös szeretet akkor szerintem túl lehet lépni sok mindenen. Neked kell érezned, hogy mennyire szereted... mert minden későbbi kapcsolatodban lesznek problémák, talán még nagyobbak is és akkor mit fogsz csinálni? Nem lehet mindig elmenekülni a problémák elöl. De neked kell eldöntened,hogy megéri-e ez a fiú. Remélem jól döntesz majd.
5. mágnes74 (válaszként erre: 1. - Evawitch)
2010. aug. 25. 18:46
Ha nem azonos a politikai nézetetek és ő fanatikus lett, akkor nincs értelme folytatni a kapcsolatot, mert jobb nem lesz.
2010. aug. 25. 18:46

"Ha akkor így ismertem volna meg, szóba sem álltam volna vele. . . "

Ha te nem változtál,akkor ez most is így kell,hogy legyen....

A politika nagyon messzire tudja vinni a kapcsolatotokat...könnyű megszállottá válni,és ha nagyon nem értetek egyet,akkor azt sértésnek veszi,sőt támadásnak...

Szerintem már beszippantotta ez a dolog,ha csak nem éri valami nagy kudarc,nem fog visszaváltozni..:S

2010. aug. 25. 18:45
semmit
2010. aug. 25. 18:43
Ne állj szóba vele.
2010. aug. 25. 18:42
Semmi bajom nem lenne a politikával, csak már annyiszor hallom, hogy már kezdem megutálni. Barátom teljesen megváltozott és én vagyok a bunkó, ha más véleményen vagyunk. Ez lett az élete értelme, ennek él, ezt látom rajta. Régebben jól meg voltunk együtt, mostanában már alig találkozunk. Megemlítettem neki ezt a változást, de én vagyok a hülye. Mit lehet csinálni, hogy újra a régi legyen? Ha akkor így ismertem volna meg, szóba sem álltam volna vele...
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook