Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Megváltozott a cicám viselkedése egyik napról a másikra. Nem jön be a szobába, nem a megszokott helyén alszik... Elbújik. Mitől van? fórum

Megváltozott a cicám viselkedése egyik napról a másikra. Nem jön be a szobába, nem a megszokott helyén alszik... Elbújik. Mitől van? (beszélgetős fórum)


19. 2104cc91e8 (válaszként erre: 17. - Marienka)
2018. máj. 11. 14:06

Hála Istennek, hogy nem komoly ♥


Ennél nagyobb baja sose legyen a cicádnak !

18. Imisz (válaszként erre: 17. - Marienka)
2018. máj. 9. 15:02

olvastam a gondodat és örülök, hogy megoldódni látszik.

Én porozom a macskáimat pont azért, mert az előző sprés változatot utálták. A port meg csak rájuk szóróm, a szőrükre, amit nem is éreznek utána meg jól megsimizem, "megabajgatom" őket, hogy mindenhová jól belesimogassam lehetőleg. Na ezt viszont élvezik, észre sem véve, hogy bolha elleni cuccot kaptak magukra :) Utána persze meg én megyek jól kezet mosni :) :)

17. marienka (válaszként erre: 15. - 2104cc91e8)
2018. máj. 9. 13:40
Nincs semmi szervi baja.. Megijedt valamitől..és már tudom is hogy mitől.. A bolhaírtó csepptől..Tegnap próbáltam csöppenteni rá és pánikszerűen kiugrott a kezemből és elbújt... Megint nem akart előjönni.. Mással kell bolha írtóznom..
16. cel
2018. máj. 8. 12:28
A mi cicánk akkor lett magába forduló, miután egy hatalmas stressz érte. Vidéken lakunk, a cica sokat volt kint a szabadban. Egy alkalommal úgy jött haza, hogy ránk sem nézett, beült a szobába a fal elé és csak a falat bámulta. Odamentem, simogatni akartam, felvenni, de ellenkezett, akkor tűnt fel, hogy a farka el van törve, az egyik foga hiányzik. Orvos vizsgálta, de ő sem tudta megállapítani, hogy elütötte e valami, vagy megkínozták. Hónapokba telt mikorra újból közeledhettünk hozzá és engedte, hogy felvegyül. Nagyon sok türelemre, szeretetre, figyelemre volt szüksége a gyógyulásig.
15. 2104cc91e8 (válaszként erre: 14. - Marienka)
2018. máj. 8. 12:16
Mi van a cicáddal, mit mondott az orvos?
14. marienka (válaszként erre: 13. - Ikebana3)
2018. máj. 6. 19:22
Az lesz mindenképpen.. Lehet semmi baj...de az is lehet hogy valami szervi.. Nem szeretném ha komolyabb lenne.. Nagyon szeretem a kis vackot..
13. Ikebana3 (válaszként erre: 1. - Marienka)
2018. máj. 6. 17:56
Nem tudom mitől lehet, de ha csak ennyi a baj, örülj neki. A lányom cicája egyik percről a másikra lett agresszív olyan szinten, hogy tetanusz, karantén lett a vége. Össze vissza marta, karmolta, harapta. A karanténban is agresszív maradt, állatorvos vizsgálta többször, rezervátumba került, de ott is támadta a többi cicát. De ami a lényeg, hogy soha nem derült ki mitől lett ilyen. Pedig kölyök korától fogva nagyon szerette, gondozta, ápolta, a kényeztetés szintjéig. Szóval azt javaslom nézesd meg dokival és kérjél tanácsot tőle.
12. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 2. - Marienka)
2018. máj. 6. 15:51

Nem utaztál el, és hagytad hosszabb időre el.


Nekem akkor változott meg a cicám. Fic nevű betegsége lett.


[link]

11. 2104cc91e8 (válaszként erre: 1. - Marienka)
2018. máj. 6. 14:57

Szerintem is orvos!

Az én cicám akkor fújt rám életében egyszer, amikor a foga fájt!

10. marienka (válaszként erre: 9. - Bözsi néni)
2018. máj. 6. 14:56
Köszönöm.... Az orvosra már gondoltam...Aggaszt, hogy nem játszik... csak néz ki a fejéből és elhúzódik..
9. Bözsi néni (válaszként erre: 1. - Marienka)
2018. máj. 6. 14:47

Vidd el dokihoz, mert lehet, hogy fáj a lába v. valamije.

Enyém akkor volt ilyen, amikor kificamodott a lába. Nem látszott rajta semmi, de fájt neki.Doki megtapogatta mindemhol, ő vette észre, mi a baj.

8. maila (válaszként erre: 1. - Marienka)
2018. máj. 6. 14:38
Nézz körül a szobába/lakásba, mert lehetséges, hogy valamitől fél. Egyik ismerősöm lakásába a nyitva hagyott ajtón becsúszott egy sikló! A macska viselkedése árulta el a betolakodót.
2018. máj. 6. 14:36
Erre gondoltam én is... Nálunk hűvös van szerencsére, de az ablak télen nyilván nem volt nyitva :) most viszont igen.. éS valóban ott van, ahol éri a levegő..Nekem az a furcsa, hogy a szobába egyáltalán nem akar bejönni.. pedig itt a kuckója...a plédje... a kaparófa..amit persze kivittem utána.. szóval nekem ez a furcsa, hogy miért van ez..Nem ugrik az ölembe, ha én nem megyek oda és nem veszem fel, akkor még szeri sincs...
2018. máj. 6. 14:32
Nem lehet, hogy hűvösebb helyet keres?
5. 12d083b51b (válaszként erre: 4. - Marienka)
2018. máj. 6. 14:12
Ezek szerint kiscicád nem lesz! :)) Szerelmes!😀
2018. máj. 6. 14:08
Ivartalanított fiúcska :) Júliusban lesz egy éves. December óta van nálam. Nem látok rajta betegség jeleit.. Azért dobtam fel a fórumba, hogy hátha valakiknél volt ilyen és ellátnak tanáccsal..
2018. máj. 6. 14:02

Nem lehet, hogy azért keresi az eldugott sarkokat, nyugis helyeket, mert esetleg szülni fog???

Persze, csak ha nőstény! Ha kisfiú, akkor viszont lehet, hogy beteg???

2018. máj. 6. 13:53
Rendesen eszik, iszik.. Azzal nincs gond.. de nagyon furcsa lett.. Eddig ha leültem, már ugrott is az ölembe, most ha hívom, akkor sem jön.. Mi lehet a baj?
2018. máj. 6. 13:51
Megváltozott a cicám viselkedése egyik napról a másikra. Nem jön be a szobába, nem a megszokott helyén alszik.. Elbújik. Mitől van?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook