Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Barátokat keresek! fórum

Barátokat keresek! (beszélgetős fórum)

❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
804. Dorkuci
2015. jan. 6. 20:48

Sziasztok!


Társaságot keresek a 30-as korosztályból Kalocsán és környékén, beülni beszélgetni valahova, elmenni bulizni. Nyugodtan írhat mindkét nem. Szép estét!

803. b111
2015. jan. 1. 19:12
Sziasztok!Keresem legjobb barátnőmet,36 éves budapesti nő vagyok,fiatalos,kedves,sportos!Szeretek minden csajos programot,igazi lelkitársat keresek!Szépségiparban dolgozom,számomra fontos a külső megjelenés!Aki hasonlo beállitottságú irjon!
802. b111
2014. dec. 21. 21:19
Sziasztok!36 éves egyedülálló,(jelenleg nics kapcsolatom),szépség szakmában dolgozó,igényes,nő vagyok(160 cm magas,hosszu hajú).Barátnőt keresek akivel progmramozatnánk,mozi,beülni kajálni stb..de egyben igazi lelki társak is lehetnénk..Horoszkopom:nyilas.Hasonlú gondolkodásuak irjanak!
801. pipacs 81. (válaszként erre: 796. - Ruby)
2014. dec. 14. 12:15

Szia !

Én is budapesti vagyok,hasonló korú,s ugyanúgy mint neked,kevés szabadidőm van,de örülnék egy jó barátságnak - hátha sikerül.

2014. dec. 9. 14:23

Halihó! Szegedre költöztem a barátomhoz és nem ismerek itt senkit. Szívesen

barátkoznék! Szeretek kirándulni,mozizni,nőcis programokkal elütni az

időt,grillezni-főzni-sütni,megbeszélni az élet nagy dolgait. Jó lenne összebarátkozni valakivel. 21 éves vagyok .Akár levelezésben is benne vagyok!Ha van kedvetek barátkozni,akkor írjatok a vivus1515@freemail.hu e-mail címre.:)

2014. dec. 7. 16:24

Sziasztok!

34 éves vagyok ,Tatán lakom, boldog házasságban élek, van egy 8 éves lányunk is. Sokat vagyok egyedül és jó volna valakivel néha találkozni, jót beszélgetni, színesebbé tenni a szürke hétköznapokat. Ismerőseim, barátok messzebb laknak, távolság és munkájuk miatt a találkozások ritkán megoldhatóak. Bárkivel szívesen ismerkednék, beszélgetnék, aki szintén hasonló helyzetben van. Állatbarát vagyok, érdekelnek az ezoterikus, spirituális dolgok, szeretem a természetet, de bármiről szívesen beszélgetek.

2014. nov. 14. 05:33

Sziasztok :)

Én is barátnőt keresnék :) 24 éves nő vagyok Monoron lakom de sokat vagyok Pesten mert ott dolgozom. Van párom 1,5 éve .Szeretnék találni egy barátnőt akivel lehet ide oda mászkálni programokat kitalálni ,bulizni ,jókat beszélgetni stb. Remélem itt majd sikerül találni egyet :)

797. AleXaa
2014. nov. 13. 13:37

Sziasztok


Mozi, séta , jó beszélgetés, vagy esetleg egy buli?? valaki Komárom-Esztergom megyéből?? :)

796. ruby
2014. nov. 5. 22:13

Sziasztok!


32 éves lány vagyok. Komoly kapcsolatban élek a párommal Budapesten, a 18. kerületben. Nagyon szeretnék egy olyan barátnőt, lehetőleg a közelben, akivel mindent meg tudnánk beszélni, összeülni kávézni, néha csavarogni, mozizni. Sajnos a munkámból adódóan nincs sok szabadidőm, de úgy gondolom ha kialakul egy jó barátság, ez nem lehet akadály!!!!

795. ber82 (válaszként erre: 787. - Caty40)
2014. nov. 3. 22:32

Szia Caty40,


én 32 éves ugyancsak Budapesten élő lány vagyok, ha még mindig keresel barátnőt, akkor jó lenne felvenni a kapcsolatot. Én alapvetően nem vagyok bulizós típus, inkább más jellegű programokat szeretek.

Üdvözlettel, Bernadette

2014. okt. 30. 14:59
Sziasztok én egy 27 éves budapesti lány vagyok keresek új ismerősöket főlleg buliba szeretnék járni es ahoz nem ártana egykét ismerős mert sajnos anélkül az nem megy szóval bulizós prögős fiúk lányok jelentkezését várok.Puszka írj priviben
2014. okt. 28. 22:28

Sziasztok :)


22 éves lány vagyok. Barátokat keresek Szolnok és környékéről elsősorban lány személyében, akivel lehet jókat beszélgetni, akár egy séta vagy esetleg együtt beülni valahova:) Remélem sikerrel járunk :)

2014. okt. 20. 15:32

Sziasztok!

Dunakanyarban keresek 25-30 év körüli egyéneket, beszélgetésre, kirándulásra stb.

Írjatok, biztos megtaláljuk a közös hangot! :)

2014. okt. 17. 17:48

Sziasztok!

Győrben keresek barátokat a 30-40-es korosztályból. Lehetsz fiatalabb vagy öregebb is, nyitott vagyok rá, ha te is bevállalod a korosztályi különbségeket. A csajos bulikban alapvetően nem hiszek, és talán jobban is vonz a fiútársaság, ezért mindkét nem részéről szívesen fogadok érdeklődést. A lényeg a jó hangulatú együttlétek, legyen ez egy tartalmas beszélgetés, ha épp erre vágysz, vagy csak együtt eltölteni a szabadidőnket, amikor nem akarsz egyedül punnyadni otthon, egy sörözés/borozás/bográcsozás, netán egy buli. Ha gyerekkel vagy, az is szuper (nekem is van, kisiskolás), de alapvetően nem gyereknevelési problémákat vitatnék meg veled (bocs, nem én vagyok a nagybetűs anyuka). Egyszóval, ha nálad is van némi hiány emberi kapcsolatokban, de azért még nem mondtál le róla, hogy tartalmasan éljed az életed, itt megtalálsz: gyoribaratok@freemail.hu.

790. hajni48 (válaszként erre: 787. - Caty40)
2014. okt. 15. 10:49

Szia!

Szívesen megismernélek, ha nem zavar, hogy egy picivel idősebb vagyok (47), de szintén fiatalos.

Szeretem a humort a nevetést és tartalmas beszélgetéseket, sétákat a természetbe, de a mozi/színház, sport is nagyon érdekel.

Ha gondolod, hogy elképzelésedbe belefér a személyem kérlek írj a hajni460@gmail.com

Üdv.:

Hajni

789. pipacs 81. (válaszként erre: 783. - Maraja30)
2014. okt. 15. 09:56

Szia Maraja!

Írtam neked privátba,remélem megkapod.Hasonló koru vagyok én is Budapesten élek.

2014. okt. 15. 09:42

Sziasztok.


Székesfehérváron keresek barátokat! Fiúkat, lányokat egyaránt! 27 éves vagyok, szeretek sportolni, bulizni, összejárni! Ha van kedved írj(-B

Rita

787. caty40
2014. okt. 10. 20:32
40 éves Budapesti nő vagyok,szabadidős programokhoz keresek ''barátosnőt''. Mozi,beülős beszélgetések,néha 1 buli is belefér..Felfogásom fiatalos.Fontos számomra az értelem,humor,s hasonló korosztály.
2014. okt. 7. 16:53
Sziasztok.Székesfehérváron élek párommal már 2 éve.Sajnos barátnőt még nem sikerült találnom,akivel beülhetnék egy kávéra valahova, akivel beszélgethetnék csajos dolgokról,akivel vásárolgathatnék,stb. Ha Te is unatkozol és beszélgetnél,írj nyugodtan.
2014. okt. 4. 21:05
Fiatal 30-as házaspár barátokat keres közös programokhoz,minden hátsó szándék nélkül.Budapesten élünk.A párom terhes kisbabát vár,úgyhogy kismamákat is szóba jöhetnek a páromnak közös programokhoz.várjuk leveleitek a következő e-mail cimre:enyvesi84@freemail.hu
2014. szept. 21. 12:54

Halihó! Szegedre fogok költözni a barátomhoz és nem ismerek itt senkit. Szívesen

barátkoznék! Szeretek kirándulni,mozizni,nőcis programokkal elütni az

időt,grillezni-főzni-sütni,megbeszélni az élet nagy dolgait. Jó lenne összebarátkozni valakivel. 21 éves vagyok .Akár levelezésben is benne vagyok!Ha van kedvetek barátkozni,akkor írjatok a vivus1515@freemail.hu e-mail címre.:)

2014. szept. 19. 19:43

Sziasztok!

Budapesti 34 èves, egyedülàlló nő vagyok ès baràtokat, baràtnőket keresnèk programokhoz.

782. pipacs 81. (válaszként erre: 781. - Drazsé32)
2014. szept. 17. 18:56

Szia !

Budapesti lány vagyok,32 éves,barátnőket keresek én is,itt a fórumon.Ha van kedved,válaszolj.Üdv:Pipacs 81

2014. szept. 16. 20:07

Sziasztok!


Én is barátnőket keresek, elsősorban Gödöllőn és környékén. 32 éves vagyok és nem olyan régen költöztem ide.

780. Meli89
2014. szept. 14. 14:35

Sziasztok!

Én is barátokat keresek Székesfehérvárról, akikkel közös programokat lehet szervezni, mozizni, színházazni, sportolni, vagy amihez épp kedvünk van. Én 25 éves vagyok.

Várom, hogy írjatok!

2014. aug. 30. 10:12

Sziasztok :)


28 éves lány vok,boldog párkapcsolatban élek :)

Ezt azért hangsúlyozom,hogy senki ne érthesse félre ittlétem okát.Barátokat keresek(Budapesten elsősorban) lány személyében vagy olyan párokat,akik szintén szeretnek kirándulni,jókat beszélgetni, akár egy színház,séta vagy esetleg együtt beülni valahova:)

Nagyon szívesen fogadom az üzeneteiteket és remélem sikerrel járunk :)

778. Hope05
2014. aug. 29. 14:46

Sziasztok!

30-35 körüli lány barátokat keresnék, akivel lehetne beszélgetni, néha csavarogni,nem vagyok egy bulizós típus.Elsősorban Fejér megye Sárbogárd!

777. aomame
2014. aug. 18. 19:22

Sziasztok,


leginkább bulizáshoz szeretnék találni 25-35 év közötti lányokat, haverokat, barátokat :). Barátaim többsége nem szeret már bulizni, én viszont még mindig szívesen lejárnék havonta néhány alkalommal, de egyedül nem akkora élmény. Leginkább olyan emberek társaságát keresem, akik szeretik az undergroundosabb elektro műfajt : )

776. Vaness
2014. aug. 6. 11:29

Sziasztok!

Barátnőt keresek kisgyermekes programokhoz Pest megye keleti részéről. Ha van kedved írj!

2014. júl. 21. 11:40
Sziasztok! Budapesten lakom, 35éves, 165cm magas félvér lány vagyok. Szeretek utazni, táncolni és énekelni, az ezotéria is érdekel de csak egészségesen, szívesen járok moziba. Kettősség jellemző rám: pl. menni és maradni egyszerre érvényesül. Szívesen barátkoznék hasonló gondolkodású lányokkal barátság céljából. Ha van kedved írj privit. Szépeket: Morémi
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook