Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Barátokat keresek! fórum

Barátokat keresek! (beszélgetős fórum)

2009. jan. 20. 16:24
1 db jóbarátom van nem nagyon tudok mit kezdeni az emberekkel, és talán túl negatívan állok hozzá a dolgokhoz...
2009. jan. 20. 16:23
És Ti honnan?:)
2009. jan. 20. 16:22
Hasonló cipőben...
2009. jan. 20. 16:16
Békéscsabáról.
2009. jan. 20. 16:14

Én is remélem. Jó lenne!

Te honnan írsz?

2009. jan. 20. 16:12
:) Remélem sikerül értelmes (vagy sem:D) és kedves embereket találnod!
2009. jan. 20. 16:11
A mostani barátaimmal is szoktam eljárni ide oda ,de ritkán ,mert mindegyik versenyszerűen sportol és sok edzésük van.
2009. jan. 20. 16:07

Sziasztok!


Nagyon kevés barátom van. De ők tényleg igaz barátok! Sokan azt mondják, azért mert csendes vagyok és nem merek megnyilni.

Pedig olyan jó lenne,ha lenne még néhány barátom,akikkel elmehetnék néha vásárolni, moziba, beülni valahova,....

2009. jan. 9. 15:07

Sziasztok! Olyan emberkékkel szeretnék ismerkedni, akikkel programokat lehetne szervezni. Egy közös nyaralás, síelés, egy hétvége, vagy csak egy jó kirándulás, bulizás.

Mindenkinek :) napot!

2008. okt. 29. 12:17
hahó!Van itt valaki???
2008. okt. 21. 18:44

Sziasztok!

Mérsékelten fogok káromkodni,hogy ezek az isten barmai a férfiak!MIt kébzelnek ezek.Nekik mindent lehet?Barmok bocsi!

12. csefi77 (válaszként erre: 10. - Csezi)
2008. okt. 21. 14:55

Szia!

Azt hiszem ennél jobban én sem tudtam volna megfogalmazni,hogy néha mit is érzek.Ez a társas magány sokszor nálam is jelentkezik.Ez annyira gáz!!!

Nekem van párom ugyan,de sokszor olyan,mintha nem lenne.Nem beszélgetünk,egyedül dönt az anyagi dolgokban,sokszor úgy beszél a társaságban,mintha ő lenne az,aki mindenben tökéletes.Csak azt felejti el,hogy én voltam otthon 4,5 évig mindig a gyerekünkkel,és biztosítottam neki mindent,hogy ő nyugodtan építse a karrierjét.Értem ezalatt:tiszta nyugodt otthon,meleg kaja,rend,vasalt ruha,szeretetteljes családi légkör...stb.De most besokalltam és nem hagyom magam!Most én dolgozom és ő van többet otthon.S persze végzi az összes háztartási munkát!Plusz hordja a gyereket az oviba és onnan haza.S a kis drágám őt sem kíméli a hisztijeivel.Azt hiszem,hamarosan át fogja értékelni a női munkabírásról alkotott véleményét!S végre tudni fogja ,milyen is az amikor az ember szinte mindent maga kell ,hogy csináljon.Persze én még így is besegítek amikor haza érek!!

11. 604fc9d2f5 (válaszként erre: 10. - Csezi)
2008. okt. 20. 14:48
Csak azt tudom,hogy nagy harag düh és elkeseredés van bennem.Én sem először vagyok egyedűl a gyerekekkel.
10. csezi
2008. okt. 20. 09:43
Sziasztok!4 gyerekes társas magányban élő anya vagyok.Tudom furcsa megfogalmazás,de sajnos így van.Én is éltem teljesen egyedűl a gyerekekkel és nem is tudom melyik volt jobb.Remélem mindenki pocaklakója szépen fejlődik és sok örömöt kívánok a várandósághoz.
9. 604fc9d2f5 (válaszként erre: 6. - A5e77950a3)
2008. okt. 13. 19:35
Nagyon aranyos vagy!ÉN 25hetes vagyok.ÉN is minden jót kívánok neked!Írj még ha van kedved!Remélem te nem egyedűl várod a harmadikat?
8. 604fc9d2f5 (válaszként erre: 7. - Csefi77)
2008. okt. 13. 19:34
Részemről semmi akadálya!Ha írsz magadról pár sort priviben szivesen írok neked bővebben.
2008. okt. 13. 11:40

Szia Didra!

Nagyon sok erőt és kitartást kívánok neked!!!

Igaz,őszinte barátokból nálam is hiány van.Nagyra becsülöm a bátorságod,amivel ehhez a fórumhoz fordultál!Szívesen leveleznék veled,ha van kedved hozzá.Nekem is van gyermekem.Kislányod vagy kisfiad lesz?

6. a5e77950a3 (válaszként erre: 5. - 604fc9d2f5)
2008. okt. 12. 14:37

Szia!Én is a harmadik babámat várom most 20 hetes!

Nagyon szorítok,hogy minden rendben legyen veletek!!!!!!:)

5. 604fc9d2f5 (válaszként erre: 3. - Ani32)
2008. okt. 11. 15:42
Köszönöm a biztatást!Jó hallani,hogy van aki hasonló mint én.Nagyon nehéz minden.Főleg,hogy fülig szeretem azt az embert akitől gyereket várok.Nem tudom,hogy legyek túl rajta?A magánytól félek a legjobban.Azt hiszem nem akarok soha többé senkit mert már annyi volt a csalódás és a fájdalom.Már volt tönkre ment házasságom.Igen azt hiszem az egyetlen boldogság ami jut nekem azt a gyerekekben kell megtalálnom.Te tudsz valamit a Nagy Családosok országos egyesületéről?Tudnak ők segíteni nekem bármiben?Mit tegyek,hogy ne legyek annyira egyedűl.Mikorra várod a babát?Én 25hetes vagyok.
4. 604fc9d2f5 (válaszként erre: 2. - Gerduska)
2008. okt. 11. 15:35
Nagyon aranyos vagy.Írok privit.
2008. okt. 11. 15:31

Szia Didra!

Én is voltam egyedül 3 gyermekkel, nem lehet könnyű neked. Igaz én döntöttem úgy, hogy elválok, mert szerettem volna esélyt adni egy jobb és szeretett teljesebb kapcsolatnak. Nekem sikerült, most várom a 4. gyermekemet a mostani páromtól és úgy érzem végre igazán boldog vagyok.

Nekem is azt kívánom, hogy találd meg azt a boldogságot az életben amire vágysz. Ez lehet egy másik kapcsolat, vagy a gyermekeid által kapott boldogság, teljesen mindegy.

2. gerduska (válaszként erre: 1. - 604fc9d2f5)
2008. okt. 11. 15:30
szia.én most szültem a 3ik fiamat, én az elsövel voltam egyedül..de teljesen egyedül.ez 7éve volt, azota rendbejött az életem, de sok szenvedés, viszontagság árán.ha gondolod én szivesen barátkozok, beszélgetek veled.sokszor érzem magam én is egyedül.és szeretem tisztelem az öszinteséget, az öszinte embereket.irj ha ugy gondolod lenne kedved beszélgetni velem.
2008. okt. 11. 15:24
A harmadik gyerekemet várom egyedűl.A sors furcsa játéka ez velem de egyenlőre nem részletezném mi vezetett idáig.Viszont amit keresek az öszinte igaz barátság.Hasonló édesanyákkal,családokkal stb...Tényleg igaz barátokat keresek akik hasonlóan gondolkodnak mint én.Fontos nagyon fontos számomra az öszinteség mindig is az volt és az is marad.Tehát hasonló adotságú barátokat keresek.Nem csak itt a neten hanem tálán "élőben"is.Várlak szeretettel.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook