Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Barátnővel való összeveszés?! fórum

Barátnővel való összeveszés?! (beszélgetős fórum)

1 2
15. lackó-zsanett (válaszként erre: 13. - 33aa509d53)
2009. okt. 28. 13:21

Igen! Ez így van!

Átgondoltam a dolgot,hogy már azt a sok mindent úgy elmondanám neki,megtegyem-e! Én megtettem és elmondtam amit gondoltam! Tessék, itt az eredménye! Azt megfogadtam, hogy többet senkiről sem fogok véleményt mondani, sem neki sajátmagáról, sem másról másnak! Nem , elraktározom magamban a dolgokat.

14. a0c1361e44 (válaszként erre: 10. - Lackó-zsanett)
2009. okt. 28. 13:20
Ha igazi barátnő, akkor az nem sértődik meg ezen.
13. 33aa509d53 (válaszként erre: 10. - Lackó-zsanett)
2009. okt. 28. 13:19
hát igen----mondj igazat, betörik a fejed.....tisztán, mint az én "volt" barátnőm....mindenről más a véleménye, szinte semmiben nem értettünk egyet....
12. lackó-zsanett (válaszként erre: 11. - Lackó-zsanett)
2009. okt. 28. 13:18
Nete! bocs, így helyes
11. lackó-zsanett (válaszként erre: 6. - GabryELLA18)
2009. okt. 28. 13:18
Dehogy nincs netje! Naponta fennt van az iwiwen!
10. lackó-zsanett (válaszként erre: 3. - Bucóka20)
2009. okt. 28. 13:16
Egy olyan nőről van szó, aki iszonyatosan büszke, leplezi a rossz dolgokat az életében, a szemedbe tökéletesnek állítja be magát és az életét. Na itt volt a gond. Elmondtam, hogy a helyzetet kívülállóként nem úgy látom, ahogyan ő előadja a világnak!
2009. okt. 28. 13:16
Először telefon, majd menj el hozzá. Aztán majd kiderül.
2009. okt. 28. 13:16

szia!

hát én is így jártam. szinte majdnem ugyanígy mint te. nem vesztem vele össze, és nem ír nem kérdez.....egyszerűen nem is tudom, mit lehet ilyenkor tenni. én úgy döntöttem, hogy nem keresem többet. (utoljára, amikor írtam neki, arra azt írta vissza, hogy bocs, nem akartalak zavarni)

7. Beja74 (válaszként erre: 1. - Lackó-zsanett)
2009. okt. 28. 13:15

Szerintem hívd fel nyugodtan,és közben ez legyen benned,h te nem tettél semmi rosszat.

Ő kérte,h mondd el a véleményed,és Te igaz,jó barát voltál...elmondtad amit gondolsz,és nem azt amit ő hallani akart.

Ha meghív minden rendben,ha húzódozik akkor kérdezz rá kerek-perec,h mi a gond,mert te azt vetted észre,h azóta van ez amióta...

és már témánál is vagytok

Sok sikert!

2009. okt. 28. 13:15

Szia!-Remélem nem baj,hogy tegezlek?!

Biztos vagy benne,hogy emiatt "tűnt el"?Benne van a pakliban,de nem biztos.Írtad,hogy nem hívtad még.Lehet valamilyen okból nincs nete,esetleg nincs ideje géphez ülni vagy hasonlók.Szerintem Hívd fel!Esetleg a férjével vedd fel a kapcsolatot...

5. 021a029148 (válaszként erre: 1. - Lackó-zsanett)
2009. okt. 28. 13:15
Keresd meg! Lehet, hogy teljesen más dolog van a háttérben. Ha megharagudott volna, akkor megírta volna.
4. lackó-zsanett (válaszként erre: 2. - Wecuska)
2009. okt. 28. 13:15
Nem tudom. Az a legrosszabb, hogy mondom annyira nem bántottam meg, hogy ne beszéljen velem.
2009. okt. 28. 13:14

szia!

Nem lehet,hogy valami más miatt haragszik?

Vagy lehet nem is haragszik,csak nem ideje?!

Persze ezek a "pozitív" feltételezések.

Én mindenképpen felhívnám,jobb tudni,akármi is bántja vagy akármi más baja is van,mint tudatlannak lenni.:)

Ha nem reagál a hívásra sem,akkor várnék.Ha nem keres,az már nem a Te hibád.

2. Wecuska (válaszként erre: 1. - Lackó-zsanett)
2009. okt. 28. 13:13
ha fontos neked a barátság keresd meg.lehet ,hogy valami egyszerű félreértés van a dologban.
2009. okt. 28. 13:10

Sziasztok!

Júliusban egyik barátnőmet őszinte véleménynyilvánítás közben megbántottam. Elmondtam az életéről a véleményemet (ő kérte mondjam el milyenek látom őt és a családját -férj, gyerek-összegezem, hogy milyenek látom az életét). Akkor nem is volt gond. Eljöttem tőle. (vidéken lakik, ritkán talizunk, inkább neten TARTOTTUK a kapcsolatot). Aztán írtam neki, hogy remélem nem haragudott meg, jött a levél, hogy dehogyis. Aztán írtam pár nap elteltével a szokásos érdeklődés: hogy vannak, párja mikor jön haza Angliából stb, stb. De nem jött válasz. Aztán pár nap múlva megint írtam, majd megint és megint. Majd kb. egy hónap várakozás és próbálkozás után feladtam. Írni már nem akarok neki. Gondoltam, hogy elmegyek hozzá,de bejelentés nélkül hogyan menjek oda. Ha hívnám szeirntem még a telefont sem venné fel. Mit tanácsoltok! Semmi olyat nem mondtam neki, hogy ne álljon velem szóba!!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook