Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Barátnőmet megcsalja a férje... elmeséljem neki vagy ne? fórum

Barátnőmet megcsalja a férje... elmeséljem neki vagy ne? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
130. 80ASIQ (válaszként erre: 125. - Vikica76)
2012. ápr. 13. 12:15

Nekem fel kellene keresni a feleségét és elmondani neki, hogy mit mesélt a volt kollégám?

Mi a közöm hozzá? Számomra az ő felesége teljesen idegen, ismeretlen. Persze, én elhiszem a barátom sztorijait, de ahhoz, hogy én ezt elmondjam (Amúgy se tenném, csak filózom.) a feleségének, bizonyítanom is kellene. Egyszer láttam a komámat egy nővel kézenfogva Gyulán (Békéscsabaiak egyébként), de ez jóllehet, gyanús, de nem biztos, hogy elég.

Egyébként is ne engem ítéljetek el, hanem azokat akik még a barátnőjüknek sem mondanák el! Én barátomnak, kedves nőismerősömnek elmondanám amit tudok, de barátom feleségének már nem! Mert nem akarok keresztbe tenni a barátomnak! Biztosan nem helyes ez a gondolkodásmód, de ez akkor is így van és az emberek 98%-a hozzám hasonlóan gondolkodik, biztos vagyok benne!

129. c33bd8536b (válaszként erre: 119. - 6b006fc769)
2012. ápr. 13. 12:09
Okos csaj vagy.:)
128. 6b006fc769 (válaszként erre: 122. - 80ASIQ)
2012. ápr. 13. 12:06

Nos, a komád arca nagyon elkámpicsorodna:D

Volt kollégám roppant módon megsértődött, amikor kiderült, hogy az asszony IS félrelépett, pedig az asszony csak egyszer (bár alaposan, szerelemből) ő pedig vadászgatott évekig:)

127. csgybzs (válaszként erre: 125. - Vikica76)
2012. ápr. 13. 12:04
Ja...
126. csgybzs
2012. ápr. 13. 12:03

Egyébként meg úgy vagyok a gyerekes apák/anyák félredugásával, hogy simán falhoz állítanám őket és puff....

Akkor csináljon/szüljön valakinek gyereket, ha révbe ért, ha biztos benne, hogy ki tud tartani mellette. Kössön rá csomót vagy verje ki otthon, de ne csalja meg! Senkinek nincs joga ezt csinálni egy gyerekkel! Felelősséggel tartozik a családért és onnantól, hogy megcsinálta, éljen úgy, ahogy egy családnak kell.

125. Vikica76 (válaszként erre: 122. - 80ASIQ)
2012. ápr. 13. 12:00
:-( Csodás hozzáállás...
124. Vikica76 (válaszként erre: 122. - 80ASIQ)
2012. ápr. 13. 11:59
:-(
123. csgybzs (válaszként erre: 1. - 89a16b9c50)
2012. ápr. 13. 11:54
Mennyi f.szfej ember van, az eszem megáll. Én szólnék. Sosem voltam híve a boldog tudatlanságnak.... előbb-utóbb úgy is kiderül, akkor már inkább egy barát mondja, mint, hogy összesúgjanak a háta mögött bárhol. Az ilyen szemétládákat jó messzire el kell zavarni.....
122. 80ASIQ
2012. ápr. 13. 11:53

Van olyan, hogy ki kinek a barátja. Nekem is van olyan ismerősöm, aki nős ember létére mindig dicsekszik, hogy volt idegen punci. Amennyire lehet, kifaggatom, hogy volt, mint volt, volt-e új póz, új "figura", valami extremitás. Mivel ez a faszi az én munkatársam volt, nyilván vele szolidárok. Eszembe nem jutna szólni a feleségének és bármi módon valami elítélő megjegyzést tenni cselekedetére. Egyszerűen azt mondom neki, hogy irigyellek, komám! Lehet, hogy tényleg irigylem. Ha valahonnan megtudnám, hogy a feleségének is van idegen faszija, biztosan szólnék a komámnak, kíváncsi lennék az arcjátékára. De lehet, hogy megértőnek bizonyulna a feleségével szemben. Nem tudom.

--

A félrelépésnek megvan az a kockázata, hogy az ember összeszed valami betegsíget és megfertőzheti hites házastársát. Ha másért nem is, de emiatt sem rossz, ha tud az ember arról, merre jár a párja. El lehet menni egy HIV tesztre, pozitív eredmény esetén elbeszélgetni a félrelépővel és megkezdeni az életfogytig tartó kezelést.

121. 4c1a787e8f (válaszként erre: 111. - 80ASIQ)
2012. ápr. 13. 11:48

Hát ez tényleg nagyon finom verzió... :-)))


Én azt tenném - a nyitókérdésre reagálva, - hogy bár nem mondanám ki a dolgot, de fokozottan figyelnék a barátnőmre, sokat beszélgetnék vele, hátha tudja, sejti ő azt már. Inkább mellette állnék lelkileg, mint beleszóljak. Abban semmiképpen sincs köszönet. Se én, se a férjem nem szóltunk soha bele a körülöttünk levő párok ilyen ügyeibe, bár néha ez volt a nehezebb. Nem is veszítettünk barátot, az egyik tagot se.


Szerintem nem az elvárható, hogy szóljunk, hanem az, hogy fokozottan mellette álljunk, pláne, ha várható, hogy borul a bili, mert pl. fentvannak a képek valahol, és esetleg a szomszéd fog szólni, vagy a gyerek..

120. 39694c0c70 (válaszként erre: 119. - 6b006fc769)
2012. ápr. 13. 11:12
Ismét igazságot írtál. :)
2012. ápr. 13. 11:10

Megmondom őszintén, én úgy vagyok ezzel, hogy szerintem egy házasságban a felek olyan szinten összetartoznak, olyan mértékű az interaktivitás kettejük között, hogy egy harmadik kívülálló személynek semmilyen joga nincs beleszólni. Ha félrelépés van - évek óta tartó -, arról ha nem tud a megcsalt fél, akkor nem is akar tudni.

Voltam megcsalva, nem haragszom, hogy nem akarták felnyitni a szemem. Amikor eljött az ideje, kinyílt.

És láttam a környezetemben megcsalást, eszembe sem jutott belefolyni... az az ő játszmájuk volt.

118. 39694c0c70 (válaszként erre: 114. - Image13)
2012. ápr. 13. 11:02

A házasságon belüli kevés szex még nem kell(ene) hogy okot adjon a félrelépésre!

De!

A legtöbb esetben mégiscsak jelentős szerepe van benne!

117. 3cde375c32 (válaszként erre: 73. - Balanza)
2012. ápr. 13. 08:06
Szerintem itt nem arról van szó,hogy haragszik rád,mert te voltál a rossz..csak nem tud veled 1 társaságban megmaradni,mert attól tart,megismétlődik a dolog,hogy a pasija rádkattan.
116. 3cde375c32 (válaszként erre: 96. - Ennész)
2012. ápr. 13. 08:03

Én is ezt gondolom.Nem hiszem,hogy őszinte maradhatna a továbbiakban a barátságunk,ha egy ilyenről hallgatnom kéne előtte,és hallgatni mondjuk a férjéről szóló ömlengését összeszorított szájjal..

.és egy oylan barátot nem kár elveszíteni,aki ezért rám haragszik meg.

Amit én tennék:Csak elmondanám neki,és megmutatnám a képet facén,annyi szöveggel,hogy: nézd,itt egy fotó a férjedről,lehet,hogy érdekel..Ha zavarba jön,és igyekszik elterelni a szót,nem beszélnék róla többet.Látta,megoldja.

A "valóság",amit gondolok,hogy van: könnyen lehet,hogy a feleség nem akarja tudnia valóságot,és hinni a akar a férjének..

ezzel együtt elmondanám neki,ahogy fentebb írtam.Nem tudok asszisztálni egy ekkora átvágáshoz,még ha elveszítem is a barátnőmet.

115. Hello Titti (válaszként erre: 114. - Image13)
2012. ápr. 13. 00:54
pontosan..
114. image13
2012. ápr. 13. 00:54

Én sem szólnék, mert még a végén engem okolnának a válásuk miatt.

Továbbá nem lehet tudni, hogy miért jár félre a férj!

- feleség szexuális beállítottsága miatt

- Nyitott házasság miatt

- kevés a házasságon belüli szex

Egyéb más indokok miatt.

2012. ápr. 13. 00:18
nem szólnék...mert én lennék a végén a szemét..
2012. ápr. 13. 00:10

Isten tudja mi is a jo vagy hogy is a jo :-(


Magam sem tudom mit tennek ebben a helyzetben passz ....

111. 80ASIQ (válaszként erre: 89. - 971922922e)
2012. ápr. 12. 21:54

Lehet, hogy ezért mondtam azt, hogy a topikindító a barátnőjével beszéljen és ne a számára messzebb álló féllel azaz a férjjel. Így két barátnő közös titka marad amit ők beszéltek, nem tudja meg a férj, kitől kapta a felesége az infot. (De naív vagyok, istenem!!)

Éjszaka pedig jött az ötlet álmatlanságomban vergődve, hogy magát a barátnőt kellene megkérdezni, hogy Te figyelj, mit tanácsolsz? Ha meglátnám a férjed "gyanús" szituban egy másik nővel, akkor elmondjem-e neked vagy sem?


Vagy egy óvatosabb verzió: Figyu nyuszikám, ha egy nőismerősöm férjét egy másik nővel látnám gyanús szituban, akkor elmondjam-e a nőismerősömnek-e vagy sem?

Ha a barátnő igent mond, akkor lehetne mondani, hogy hihihi, te vagy az akit lehet, hogy megcsal a férje!

110. virus2008 (válaszként erre: 105. - 89a16b9c50)
2012. ápr. 12. 16:48

Általában ilyen a szokott felállás a pasik így szokták, ide is ígérnek oda is, aztán ha nem jön be visszakullognak.


De az is lehet, hogy s.ar a házasságuk régóta,asszony meg tudja csak nem veri nagy dobra.

2 év meg hosszú idő, ott biztos van valami érzelem is.


A szerető nem biztos, hogy férje vágyik,az is lehet,hogy neki így is jó.


Itt több emberen áll a vásár.

2012. ápr. 12. 16:42

Amúgy az sem kizárt, hogy tudja....

Sokan élnek együtt érdekből, közben kifelé színészkednek.

2012. ápr. 12. 16:41
Igen, mert ha később kiderül, hogy tudtad...
2012. ápr. 12. 16:22

Ne...


A rossz hír hozója mindig megjárja..

Amit nem tudnak az nem fáj..ne szólj bele..majd vígasztalj ha igényli..ugyanis előbb utóbb minden kiderül.

2012. ápr. 12. 16:20
Igen!!!
2012. ápr. 12. 15:59
Azon gondolkoztam... mi van akkor ha a férj a legnagyobb szemét a történetben a szeretőnek azt hazudja hogy persze elfogok válni ott hagyom azt a sárkányt... a feleségnek pedig azt hogy igaz hogy 2 éven keresztül kapcsolatom volt a házasságomon belül de már vége és csak téged szeretlek. Mi van ha a szerető ki akarja a nyúlat ugrasztani a bokorból? Bár ha jól tudom a szerető ultimátumot adott a férfinek ha hozzá költözik a férfi gyerekei nem mehetnek oda... még látogatóba sem.Egy bizonyos kor után és ha vannak már gyerekek nem lehet szerintem úgy csinálni mintha tisztalappal indulnának, mint a kamaszok a szerelemben.Hát őszintén én kivágtam volna a férfit amit kiderült hogy 2 éve hetyeg. A szerető helyében pedig nem mentem volna bele ebbe a csiki-csuki játékba...A szerető is csak az idejét pazarolja ez alatt a 2 év alatt találhatott volna esetleg egy mobilisabb férj jelöltet is.
104. 39694c0c70 (válaszként erre: 103. - 6b006fc769)
2012. ápr. 12. 15:51

Köszönöm, hogy megírtad helyettem!

Teljes mértékben egyetértek veled!!!

103. 6b006fc769 (válaszként erre: 101. - Df2a740c00)
2012. ápr. 12. 15:34

Ez így kedves. Főleg, hogy igazán nem voltál érintett, hiszen jobban tudtad, hogy mi a való, mint azok akik láttak valamit.

De van, mikor az alany nem akarja tudni a valóságot, mindenre elfogadja a megcsalótól a leharmatgyengébb magyarázatot is, mert nem akar az álomvilágból kilépni.

Aki pedig fel akarja nyitni a szemét az a szemét, mert irigy/gonosz/hazug, mert az ő imádott szerelmét be akarja feketíteni, ki akarja golyózni, el akarja tőle bármilyen rejtélyes oknál fogva választani. Különben sem látta amint meg lett csalva, és mi van abban, ha egy másik nővel beszélget aki a húga/unokatestvére/gyerekkori barátja akihez nem vonzódik stb...

102. Averil
2012. ápr. 12. 15:32
Szerintem joga van tudni az igazságot, inkább most szenvedjen pár hétig, mint később évekig. Ha pedig rád haragszik, amiért nem akartad, hogy hülyére vegyék éveken át és inkább eltűri, hogy a férje megcsalja, csak hogy meglegyen a látszat, akkor meg is érdemli. De ha úgy mondod el, hogy nem vágsz rögtön a közepébe, hanem először beszélgettek a kapcsolatáról, hogy mit érez a békülés óta, tényleg vele szeretné-e leélni az életét, akkor könnyebb lesz elmondani és ő sem fog annyira kiborulni, mint ha a szemébe vágnád az igazságot.
101. df2a740c00 (válaszként erre: 100. - 6b006fc769)
2012. ápr. 12. 14:58
Szerintem intelligencia kérdése, hogy ha valaki valamit a tudomásomra hoz, ami segíthet egy adott helyzet megítélésében, akkor nem a hír hozójára haragszom. Voltam már egyébként ilyen helyzetben, a bartátnőmék látták az akkori páromat egy másik lánnyal egy szórakozóhelyen. Nagyon aranyosak voltak, leültettek, látszott, hogy feszengenek, kellemetlen nekik, amit mondani akartak, elmondták, én meg jót nevettem, mert pontosan tudtam, kivel volt ott a barátom és miért:) De nagyon jól esett, hogy a barátnőim féltettek és volt bennük annyi, hogy szóljanak, ha látni vélnek valamit.
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook