Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Van-e tranzakciós díja annak, ha saját számlára fizetek be készpénzt? fórum

Van-e tranzakciós díja annak, ha saját számlára fizetek be készpénzt? (tudásbázis kérdés)


1 2
10. Bichi (válaszként erre: 2. - Andi6020)
jan. 14. 11:19

Nem mindenhol. A CIB-nél pl. attól függ, hogy mikor nyitottál számlát, lehet ingyen is, meg nem is. Ha nem ingyenes, akkor bankja válogatja 0,3 és 06 százalék körüli, de van minimum és maximum összeg is...

Mondjuk a kérdést nem értem, mert a neten fent van minden bank kondíciós listája, és mivel minden banknál, azon belül minden számlacsomagnál más, senki nem fog tudni válaszolni...

jan. 14. 11:18
*bekérték
jan. 14. 11:18
A multkoriban csak telószámot akartam váltani, felhívtam őket, aztan bekértem az egész családfámat. Nem is sikerült semmit se elintézni. :D Pedig olyan egyszerű lenne. Egy visszaigazoló kód aztán jól van.
jan. 14. 11:15
Itt Magyarországon minden úgy megvan bonyolítva. Vagy külföldön is ez van?
jan. 14. 11:12
Ez nem is tudom mi már. Mert mindig változtatnak rajta. Mintha mosnák a pénzüket. Takarékbank, asszem. De köszi a válaszokat, meg is kérdezhettem volna telefonon is. De már elegem van hogy mindent igazolni kell, meg keresztkérdések hadán kell átmenni, hogy tudják te vagy-e a masik oldalon.
5. andi6020 (válaszként erre: 4. - 55Judit)
jan. 14. 11:11
A nem saját számlára történő pénztári készpénzbefizetések után kell majd fizetni.
4. 55Judit (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 14. 11:04
Minden banknál más. Pl. az OTP februártól rengeteget fog kérni, a napokban jelent meg a cikk: [link]
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Andi6020)
jan. 14. 10:59
Az szuper. Már csak egy közeli bankot kell találni, mert itt mindent megszüntettek.
jan. 14. 10:57
ingyen van
jan. 14. 10:54
Hello! Valaki mondja már meg nekem légyszi' hogy a pénzbefizetés saját számlára az kb. mennyibe van? Vagy ingyen van? Hogy van ez most? Pénzfüggő a dolog? Attól függ mennyit raksz rá?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook