Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Bajcsy kórházban a terhesgondozásról tapasztalatokat tudna nekem írni valaki? fórum

Bajcsy kórházban a terhesgondozásról tapasztalatokat tudna nekem írni valaki? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
14. sneer
2009. jan. 31. 11:14
Sziasztok! Most jöttem NST-ről a Bajcsyból, és csak annyit fűznék hozzá, hogyha valakit nem ajánlok, akkor az Dr. Tóth Ágnes... Szerencsére eddig nem volt közöm hozzá, most is csak azért, mert ő ügyelt, de hihetetlenül szarik az emberre. Nem tudom, hogy a "fizetős" betegeivel hogy van, de ha ügyeletesnél szülnék, nem kívánnám, hogy ő legyen bent. Az NST papíromat, amin 45 percig zsibbadtam, mert a pici aludt, és nem akart mozogni, meg sem nézte, csak fogta és lepecsételte. Azt sem látta, hogy nem volt mozgolódás. És, ha valami baj lenne, akkor vajon vállalná a következményeket???? Nem hiszem...
13. camomille (válaszként erre: 12. - Gabcsyka)
2009. jan. 28. 08:48

szia!

a terhesgondozáson át a szülőszobákig minden érdekel. Hogya zajlik egy uh, a vérvétel. Milyenek az ott dolgozók. Várakozási idő.

Ha van tapasztalatod írd meg. Köszi!

12. gabcsyka (válaszként erre: 3. - Camomille)
2009. jan. 27. 14:10
Szia! Én ott szültem, mostmár lassan 2 éve. Tudok segíteni valamiben?
11. camomille (válaszként erre: 10. - Sneer)
2009. jan. 25. 08:57

igen, most a kistesót várjuk

gyors szülést kívánok Neked!

10. sneer
2009. jan. 23. 09:10
És akkor most jön a második? :) Nagyon várom már, hogy megérkezzen a Picúr... Remélem, 2-3 napnál többet nekem sem késlekedik :)
9. camomille (válaszként erre: 8. - Sneer)
2009. jan. 22. 11:48
én tavaly jan 28ra voltam kiírva és 31-én született meg a kisfiam
2009. jan. 22. 11:41
Január 29.-re, de lehet, hogy egy kicsit később fog érkezni a Picúr :)
7. camomille (válaszként erre: 5. - Zsanetta)
2009. jan. 22. 10:37
én nem hozzá járok, sőtt még a kórházban sem voltam, de olvasni jókat olvastam róla
6. camomille (válaszként erre: 4. - Sneer)
2009. jan. 22. 10:36

Mikorra vagy kiírva?

Várni fogom a szülésről (szülészetről) a véleményed meg a szobákról is.

2009. jan. 21. 23:12

sziasztok!!!


ismeri valaki dr.lászló ádámot??

milyen doki???

jár valaki hozzá???

2009. jan. 21. 22:49
Szívesen! Bármiben tudok még segíteni, akkor írj nyugodtan. Nemsokára ott is szülök, arról is majd leírom, hogy mik a tapasztalataim!
3. camomille (válaszként erre: 2. - Sneer)
2009. jan. 21. 19:40

Szia!


Köszönöm a részlezes választ, pont azokra írtál ami érdekelt!

2009. jan. 21. 11:35

Szia!


Én oda járok, mert az orvosom ott szüleszt. Igaz, nem az elejétől járok oda, tehát az első és második genetikai UH és az AFP-ről nem tudok nyilatkozni, de az utána lévő dolgokról igen. Én csak vérvételre, ultrahangra és NST-re járok oda, nőgyógyászati vizsgálatokra a doki magánrendelőjébe járok.

A vérvétel úgy megy, hogy a földszinten be kell jelentkezni a központi betegfelvételen (előre telefonon nem kell időpontot kérni, de reggel 8-ig van vérvétel), majd átmenni a szülészetre (asszem A épület 3. emelet), és ott a laborban veszik le a vért (egy aranyos szőke nővérke). Aztán, ha nem viszel pisit, akkor ad egy bödönt, meg egy csövet, amibe pisilhetsz. Az eredmény (ha sima vérképről van szó), az már aznap délután megvan. Te mehetsz érte a nővérszobába délután, de ha a dokiddal megbeszéled, akkor ő is lehozthatja neked. Ha vércsoportot is néznek, akkor annak az eredménye kicsit később lesz meg, pár nap, annak utána kell kérdezni. A terheléses cukorvizsgálatra érdemes 7-re odamenni, mert éhgyomorra kell csinálni.

Az ultrahang az kicsit problémásabb, mert hiába bejelentkezel időpontra (telefonon érdemes időpontot kérni), mindig annyian vannak, hogy min. 3 órát kell számítani arra, hogy bejutsz. Szóval oda ideges férjet, gyereket nem nagyon jó vinni, mert sajnos ott nagyon sok a várakozási idő. Oda is a földszonten be kell jelentkezni, majd ugyanoda felmenni az A épületbe, csak az UH a 4. emeleten van.

Az NST (CTG) pedig ugyanott zajlik, ahol a vérvértel. Előre telefonon lehet időpontot kérni, de itt legalább, ha időpontra mész, akkor nem kell várni. És ha vannak is ott csajszik, akik várakoznak, attól én még be szoktam a nővérnek szólni, hogy NST-re jöttem, és akkor beültet addig és beköt a gépre, mert ő attól tud vért venni másoktól, és addig sem vársz feleslegesen. Előtte a betegfelvételen be kell szintén jelentkezni.

Remélem, tudtam segíteni!:)

2009. jan. 21. 11:21

Sziasztok!


Aki a szült itt vagy esetleg vgay járt ide terhesgondozásra, kérem írja meg a véleményét tapasztalatait. Érdekelne, hogy megy a vérvétel, van-e külön a nőgyógyon vagy központilag csinálják, milyenek a nővérek, az orvosok.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook