Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Babavállalás missed ab után egyből, ....? fórum

Babavállalás missed ab után egyből, ....? (beszélgetős fórum)


1 2 3
17. erigan (válaszként erre: 16. - 171925f409)
2012. jan. 29. 18:20
A barátnőmet is tágították ugyan ebben a kórházban, igaz neki elhalt a magzat és azért kellett műteni.
16. 171925f409 (válaszként erre: 15. - Erigan)
2012. jan. 29. 18:05
Nagyon fura hisz nem is szültél még és amivel úgymond kaparják az embert az az eszközt ahogy ki be húzzák véletlen is megsérülhet a méhszáj mivel mondjuk nem elég tág vagy tovább csúszhat a kaparó és kiszúrhatja a méh falat ezt persze nem elrémisztésképp írtam de nekem ezzel magyarázta a doki amikor tágítót nem akartam.Persze biztos Kórház válogatja hol alkalmazzák ezek szerint
15. erigan (válaszként erre: 14. - 171925f409)
2012. jan. 29. 17:58
De volt műtétem. Reggel bementem a kórházba, délelőtt felvettek az osztályra és fél egykor meg is műtöttek. Addig míg fel nem kerültem az osztályra nem is hallottam tágítóról. Ott kérdezte a nővér, hogy tettek e fel az ambulancián, én mondtam, hogy nem. 7 hetes voltam, még elég korai volt, de azt mondta a doki a műtét után, hogy muszály volt.
14. 171925f409 (válaszként erre: 12. - Erigan)
2012. jan. 29. 17:48

Akkor neked nem volt műtéted?Mert aki nem szült még annak kell a tágító anélkül nem csinálják meg én is kértem anno ugy de nem lehetett mert ez kiméletesen tágitja ki az éjszaka folyamán a méhszájat

Megkérdezhetem, hogy hány hetes voltál?

13. erigan (válaszként erre: 8. - Csilluskam)
2012. jan. 29. 17:41

Szia Csilluskam!

Gratulálok a fiadhoz.

Végre valaki akinek sikerült.

12. erigan (válaszként erre: 10. - Vigyorex6)
2012. jan. 29. 17:39

Szia!

Tágítóval nem tágítottak a műtét előtt az biztos, hiába nem szültem még. Valószínű, hogy ki voltam nyílva annyira, hogy nem kellett. Vetélés előtt már pár napja véreztem. Igaz előtte nap délután még teljesen zárva volt a méhszáj. De reggelre elment az embrió. Fura volt és senki nem hitte el a kórházban, de megtaláltam a picit. Még csak egy borsónyi volt, de mikor megláttam tudtam, hogy az.

Köszönöm a biztatás, remélem mielőbb sikerülni fog.

11. misz
2012. jan. 29. 17:25

Nekem márciusban volt missed ab. :( És májusban újra megfogant egy Baba, de sajnos 6 hetesen elveszítettük. Nekünk nem sikerült. :(


Hozzá kell tennem, hogy a vetélések előtt már született egy lányom. És a 2. vetélés után 16 hónappal teljesen váratlanul beköltözött a kisfiam a pocakomban. Ő már 2 és fél éves. :)


Sok szerencsét kívánok!

10. Vigyorex6 (válaszként erre: 5. - Erigan)
2012. jan. 29. 15:14

Szia!

A missed ab, azért csak-csak egy olyan beavatkozás, amikor is tágítanak. Ilyenkor jó kivárni legalább 3 ciklust.

Más az, amikor menstruációval magától kilökődik, olyankor egyből mehet tovább a próbálkozás.

Viszont sok esetben egy terhesség után hamarabb sikerül teherbe esni újra, mert a szervezet emlékszik rá.

Olvasgass, mérlegelj, és dönts legjobb belátásod szerint! Mihamarabb egy gyönyörű, egészséges kisbabát kívánok Nektek!

9. 171925f409 (válaszként erre: 8. - Csilluskam)
2012. jan. 29. 11:25
gratula a picihez:)))
2012. jan. 29. 11:23

Szia!

nekem miss ab után egyből sikerült, és már 9 hónapos a kisfiam.

mi még az első vérzést sem vártuk meg, mert pcos vagyok és vetélés után pontosan ideális a hormonegynsúly a szervezetben.

Igaz komplikált terhességem volt, de nem a korai próbálkozás miatt, hanem van 2 alapbetegségem, ami nehezitette.

2012. jan. 29. 11:12
Szerintem várd meg persze ha csak tudod rontani nem rontasz vele:)És Te nyugodt leszel, hogy nem kapkodtátok el.Legalábbis én így tenném:)
2012. jan. 29. 11:11
Barátnőm rögtön terhes lett missed ab után, de sajnos nem maradt meg a baba. Nekem is volt missed ab-m, de mi vártunk 3 hónapot, habár az én dokim is azt mondta, hogy nem kell várni.
2012. jan. 29. 11:09
Csak hogy a mostani dokim azt mondja, hogy nem kell várni egyből lehet próbálkozni, főleg, h az előző spontán jött össze. Internetes dokik közül is van aki ezt mondja meg van aki a 3-4 hònapot, mint a kórházban. Ezért nem tudom mivel tennék jót. Igaz semmi garancia nincs arra, h egyből össze is jönne. Bár azt egy kicsit gyorsnak tartanám bármennyire is szeretnék babát.
2012. jan. 29. 11:08
Én kivárnám a helyedben az időt amit az orvosod ajánlott, nem véletlenül mondják tényleg. A babának is sokkal nagyobb az esélye, hogy jól megtudjon tapadni, mert a méheden belül a várt idő alatt helyrejönnek a dolgok.
2012. jan. 29. 11:03
Szia nekem sajnos 4 missed volt de én mindig kivártam a türelmi időt a doki is ezt javasolta mivel az nem jó ha a méhszáj még mondjuk nem zárult rendesen vissza vagy mit mondott nekem most jött meg a második pirike nagyon nehezen birom a projekt nélkül de egy egészséges babáért többet is kibirok ha kell:))
2012. jan. 29. 11:01

A barátnőm így járt, persze véletlenül, de a baba sajnos nem maradt meg. Viszont a neten olvasni pozitív sztorikat is e kapcsán.


Én biztos nagyon óvatos lennék és kivárnám a doki által ajánlott időtartamot a próbálkozással.

2012. jan. 29. 10:53
Sziasztok! Van köztetek olyan, aki missed ab utáni első menstruációt követően egyből újra terhes lett és a baba meg is maradt?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook