Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Babát szeretnék... mikor hozza már a gólya? :) fórum

Babát szeretnék... mikor hozza már a gólya? :) (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2010. márc. 8. 09:44

Szia Millica.


Csatlakozhatok a fórumhoz?

Mi újság veletek,hol tartotok babaügyben?

33. millica (válaszként erre: 31. - D1397f12fd)
2010. márc. 6. 18:12

Te is végre megjelentél erre én pont nem voltam :)

Na ez van. Rólad mit lehet tudni ,hol tartasz most ? Minden féle téren(ciklus,kivizsgálás).

32. millica (válaszként erre: 31. - D1397f12fd)
2010. márc. 6. 18:06

Szia SOrsilla :) hát igazából én beszélgetek itt néha magamban :D

De már tök jó lenne másokkal is. Kedves fórumindító te is gyere aktívkodj a fórumodon :)

2010. márc. 5. 19:41

Haliiihóóó! :D

van itt valaki, ne hari, hogy így eltűntem!! :)

De már itt vagyok! :D

Éssss még mindíg várom a gólyát!!!!!!!!!!!!!! :)))

Ki hogy van???? :D

2010. márc. 3. 08:24
Na jól eldumcsiztunk ,esetleg még valaki? :)
29. millica (válaszként erre: 28. - Pmjudit)
2010. márc. 3. 08:23

Hahó lányok! Gyerünk gyerünk cseverészni akarok:)

Bár amíg nem folyton a babán jár az eszem legalább nem dilózok be olyan hamar :D

Na ki várja a gólyát eszeveszetten? :)

Én, én, én!

28. pmjudit (válaszként erre: 20. - Mimike23)
2010. márc. 1. 19:17
Szia! Mi is Tapolcára jártunk - 7 és fél éves a lányom:))))
27. millica (válaszként erre: 26. - Mimike23)
2010. márc. 1. 13:42
Hát ja ,de semmilyen vérzési problémám nincs úgyhogy akkor lehet vérben nem találnak semmit. De azért még várom a kenetből a tenyésztés eredménye mi lett. Sok gyulladási problémám volt, de tippelni felesleges,majd kiderül előbb-utóbb minden.
26. mimike23 (válaszként erre: 23. - Millica)
2010. márc. 1. 13:14
Igen a vérből sokmindent megtudnak állapitani,föleg a ha a hormonjaiddal van gond,de azt te is észrevennéd pl:menszi elött barnázázs =sárgatest hormon gond.De ezeket inkább a dokid tudja.
2010. márc. 1. 11:35
Oké köszi :)
24. dudu30 (válaszként erre: 17. - Millica)
2010. márc. 1. 11:29

Millica!

Priviben küldtem levelet.

23. millica (válaszként erre: 22. - Mimike23)
2010. márc. 1. 11:18

Így van én sem parázok ,talán csak a HSG-től :( Írták fájdalmas,na de a babáért ki lehet bírni biztos. De azért remélem nem lesz már szükségem erre a vizsgálatra. Akkor nálad nincs probléma az előző vizsgálatoknál?

Azt én is tudom hogy ciklusproblémám nincs,viszont azt nem tudom hogy attól lehet e hormonális gond. Mert ha rendben van pé és normális mensim van stb attól még lehet vérből valami bajt kiszűrni? Nem bánnám ha már ráakadnánk a probléma forrására a vizsgálatok elején.

22. mimike23 (válaszként erre: 21. - Millica)
2010. márc. 1. 11:06

Nem fájt neki " sajnos",mert akkor talán elöbb kiderült volna mindez.

Nekem eddig minden vizsgálatom megvolt csak a petevezeték átjárhatosági még nem ezt valoszinü,hogy a PR-ben fogják elintézni.Nálunk ilyen nem volt hogy mentem voln együtlét után,mert a kiskatonák nem jó minöségüek.


Hát csak szoritani tudok neked,nem érdemes ezen görcsölni,mert az nem hozz semmi jót.Én ugy fogom fel ezt az egészet,hogy ha természetes uton nem jönn el hozzánk a baba akkor majd segitik ,hogy ideérjen,de megtalál minket az bizti:-))

2010. márc. 1. 10:49

A herevisszér különben nem fájdalmas? Férjed nem érzett sennit?

Majd írd meg mikorra kaptatok időpontot.

És neked eddig milyen vizsgálataid voltak?

Mi mikor először elmentünk a nőgyógyászhoz február 22-én kérdéseket tett fel és bevitte a gépbe az adatokat. Engem megvizsgált hüvelyi ultrahanggal és kenetet vett le. Még nem tudok az eredményről semmit.Párom már ma leadta a két napos megtartóztatás utáni cuccost ,azután egy heti cuccost kérnek. Nekem meg kell várnom a következő mensit és a harmadik napon kell vért adnom hormonvizsgálathoz. És a 10 napon megint ultrahang lesz ,hogy megnézzék a petécskémet :) és akkor kapunk pontos időt az együttlétre és másnap reggel és megnézik hogy van a bennem élő kiskatona ha nincs akkor van baj ,mert legyilkolom párom hadseregét :( de pozitív vagyok bízom abban hogy ilyen gond nics.

2010. márc. 1. 10:37
Babát szeretnénk mi is a férjemmel,de sajta eddig még eredménytelen volt minden probálkozásunk.1,5 év próbálkozás után elmentük orvoshoz és akkor derült ki,hogy a páromnak volt egy herevisszér tágulata és ez akadályozta meg a kiskatonák minőségét,mozgását,mert ez a visszér melegitette a herét.Megmütőték fél év mulva mentünk ujabb vizsgálatra,de sajna ez a mütét nem segitett ezen vagyis nem javult az eredmény .Ma kell felhivnom a Tapolcai PR-Intézetet és időpontott fogunk kapni és fogalmam sincs,hogy majd azután hogy folytatodik.Talán ott sikerün nemünk is a baba.Hát röviden ennyit rolam.
19. millica (válaszként erre: 18. - Mimike23)
2010. márc. 1. 10:31
Szia mimike én nagyon friss vagyok ,de üdvözöllek :) Írsz magadról pár sort?
2010. márc. 1. 10:29

Sziasztok


Csatlakozzhatok hozzátok?

17. millica (válaszként erre: 16. - Dudu30)
2010. márc. 1. 10:27

Köszi Dudu, neked mikor lesz az inszem?

Sikerülni fog :) Különben hogyan zajlik az inszeminácó? Még erről nem olvasgattam,de ki tudja, lehet nekem is szükségem lesz majd rá.

16. dudu30 (válaszként erre: 15. - Millica)
2010. márc. 1. 10:10

Szia Millica és mindeki más!

Én is mindenkinek "csak" pozitív tesztet kívánok, Neked Millica pedig kitartást és türelmet!

Üdv közöttünk!

2010. márc. 1. 09:29
Úgy örülnék ha kialakulna itt egy társaság akikkel (veletek) megosztjuk örömünket ,bánatunkat és minden egyebet a jóízlés határain belül :D Hol vagytok ,gyertek már!! :)
2010. márc. 1. 09:27

Greta05 , pmjudit nagyon irigy vagyok :) (persze csak olyan szinten , hogy az még normális :D )annyira édesek a gyerkőcök.

Dudu30 ,SOrsilla nektek pedig szívből kívánom ,hogy minél hamarabb pozi teszttel boldogságtól visítva bombázzátok a fórumot :D

2010. márc. 1. 09:19

Sziasztok !


Csatlakoznék én is.

Mi kb 4 éve nem védekezünk és még nincs baba :(

De kivizsgálások rögös útján még csak most indzultunk el. Tavaly lakásvétel ,az a körüli herce-hurca ,stb miatt igazából nem voltunk rajta az ügyön annyira de nem is védekeztünk ,gondolataim teljesen elkanyarodtak mégsem jött a baba.

Egyszer voltam bedilózva ,olyan szinten,hogy mindig a testem jelzéseit figyeltem folyton ,ellőttem két negatív terhestesztet és akkor azt mondtam na neeee,én ezt soha többet nem csinálom magammal. Kikészültem bőgtem mint hülye és azóta nem teszteltem nem figyeltem magamat. Bár úgyis úgy voltam vele,hogy nekem kell kivizsgálás ,tuti van valami gond belül . Teljesen lenyugodtam. De most már lelkesen vetem magamat bele megint a babavárásba :) Egy pozi terhestesztem van a szekrényben ,úgyhogy csak akkor használom el ,ha tényleg itt az ideje :)

12. pmjudit (válaszként erre: 11. - Dudu30)
2010. febr. 28. 06:53

Köszi, aranyos vagy - én is évekig voltam kilátástalannak tűnő helyzetben, persze csak a mostani helyzetemet látva már más a dolog.

Én is sírtam, küzdöttem évekig és NEM ADTAM FEL!!!

Soha nem felejtem el, a meddőségi központban az első vizsgálat után megkérdeztem a dokit, hogy lehet-e gyerekem. Azt válaszolta, hogy igen, csak még nem tudjuk, hogyan. Azóta is erre emlékszem, annyira nagy erőt adott.

KITARTÁS!!!!!

11. dudu30 (válaszként erre: 9. - D1397f12fd)
2010. febr. 27. 20:42

Nekem is most volt egy nagy zuhanásom (már a sokadik), mikor megtudtam, hogy kezdjük az inszeminációt. De most már jól vagyok, két-három napig csak bőgtem, és azon kattogott az agyam, hogy miért pont nekünk nem jön össze?

De már jól vagyok, és eldöntöttem hogy most igen is sikerülni fog!!!

Puszi és kitartás!

Ja pmjudit, gyönyörű gyermekeid vannak, igazán boldog lehetsz! :)

10. d1397f12fd (válaszként erre: 7. - Pmjudit)
2010. febr. 27. 20:32

Jahjjjjj!!! :D

Nagyon nagyon szépek a gyerkőceid!!!!!! :DDD

9. d1397f12fd (válaszként erre: 8. - Dudu30)
2010. febr. 27. 20:31

:) Aranyos vagy! :)

Igen.. az első hullámvölgy mostanság volt.. most jöttem ki belőle...

nem is tudom.. tán még sosem voltam ennyire összezuhanva...:-O semmi nem érdekelt..

De most összeszedtem magam! :))

És.. remélem tényleg jönni fog! :)

Bár a családba apu részéről mindenkinek nehézkesen jött a bébi.. unokatesóméknak is.. 13 évet vártak rá...

Mi meg öten lettünk testvérek! :)

8. dudu30 (válaszként erre: 1. - D1397f12fd)
2010. febr. 27. 20:27

Szia Sorsilla!

Mi már 5 éve vagyunk házasok, azóta nem szedek semmi fogamzásgátlót és mi is csak vártunk, vártunk. Aztán egy pár hónapja kivizsgáltattuk magunkat, laparoszkópiás műtéten is átestem, most pedig kezdjük az első inszeminációt. Ja és soha nem adom fel. Ne add fel te sem. Lesznek hullámvölgyek, amikor nehéz és nagyon szeretnéd a bébit, lesz amikor azzal nyugtatod magad, hogy Ó ráérünk még...

Fel a fejjel:)

Jönni fog az a BABA! :)

2010. febr. 27. 20:22

Kitartás és siekrül. Mi 3 évig jártunk orvostól-orvosig, eljutottunk a meddőségi központba is, ott megtaláltuk AZ ORVOST és 1 hóanp múlva, természetese úton fogant a lányunk - aki 7 és fél éves. Van egy mindjárt 3 éves kisfiam is, az ő törtéente az adtalapomon.

Szóval: KITARTÁS!

6. 2c2de63135 (válaszként erre: 5. - D1397f12fd)
2010. febr. 27. 20:20

szia!

mi is évekig arra vártunk, majd jön magától, majd elkezdtek gyógyszerezni( kivizsgálások után, bár egyikünknek sem volt látszólag semmi baja a vizsgálatok alapján), ez nem bizonyult hatásosnak, és már 8hónapja kaptam a szurikat(amitől több petesejtem lett, volt hogy 6-8db, már aggódtunk, mi lesz, ha 4-5-ös ikrek lesznek ebből::)) de semmi. ez idegileg nagyon nehéz volt, közben volt egy laporoszkópiás vizsgálat, ami csak kiderítette, hogy az egyik petefészkem nincs összeköttetésben a méhemmel(genetikai hiba), így elvileg csak minden 2.hónapban lehetnék terhes, de akkor igen, mégsem jött össze. Na ekkor kezdődött az inszemináció, az elsőnél nem jött össze a baba, ekkor mondta a barátnőm, irány nyaralni(az ő barátja sem ért rá, meg az én férjem, de mi elmentünk)és akkor pont Magyarország volt kiemelve olyan értelemben, hogy a két ország támogatta egymást turisztikai szempontból, így 6éve 80ezer FT-ért komolyan mondom királyként éltünk 1 hétig ott! (ez mind benne volt ebben az árban:repülő, szállodában laktunk, minden este éttermi vacsi, ott végig taxival közlekedtünk az országon át, költőpénz, stb..)most kb a duplája, de lehet 120ezerből is kijön, szerintem az nem olyan drága, ha elnézem, máshol mennyi 1 hét(szerintem a horvátoknál is ennyi, ha ilyen szintű nyaralást terveznék, sőt..) Eszméletlen gyönyörű hely, de ez kirándulós, egész nap "meneteltünk" a 45fokban, sivatag, Petra, és még gyönyörűbbnál gyönyörűbb helyeken, eddigi nyaralásaim első helyén áll! ha valaki megteheti, ne hagyja ki( a vízesés nevére már nem emlékszem, de szívesen megnézem a térképen, amúgy oda a mi taxisunk vitt el minket a barátnőmmel, mert a többiek unták már a látványosságokat...ki is akadtam ezen, akkor a tengerpartra kell menni hasat süttetni, nem ebbe az országba..:))

a legnagyobb csak most lesz 5éves, így jön a 4., mondjuk padlót fogtam, mert a többi 3 egyetlen "oda nem figyelt" alkalommal készült, főleg úgy, hogy csak 2havonta lehetnék terhes? a lottó 5-re nagyobb az esély, nem???

...lehet tényleg a vízesés az oka:)

jelenleg 1 kislány,utána 2 fiú..(képek vannak fent róluk)

5. d1397f12fd (válaszként erre: 4. - 2c2de63135)
2010. febr. 27. 19:58

Szia! :)

Áhhh nem.. nem adom ám fel! :)

Azért még nem várunk rá olyan régóta.. csak.. hosszú időnek tűnik.. hét hónapig próbálkoztunk, aztán februárban úgy döntöttünk áhhh ráérünk még a babával.. aztán így hónap végén.. meg mégis csak szeretnénk! :) Amikor úgy döntöttünk, ráérünk,, akkor sem csináltuk másképen a dolgokat! :D szóval.. :D olyan mintha szünetet sem tartottunk volna! :D

Így már 8 hónapja várjuk Őt! :)

Igen??? Van ilyen vízesés?? :D Ott a helyem!!! :D

OOOooo... :D már a negyedik gyerkőc jön!! :))) Gratulálok! :D

Kisfiúk, kislányok?? :D

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook