Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Babát szeretnék... mikor hozza már a gólya? :) fórum

Babát szeretnék... mikor hozza már a gólya? :) (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2010. ápr. 8. 19:08

Heló túl vagyok a HSG-n nem volt vészes de biztos sokat számít az önkontroll, éreztem természetesen fájdalmat de arra gondoltam áá ugyan ez semmi :) és nem is tartott sokáig . Teljesen átjárható mindkét petevezetőm. Úgyhogy az ok amiért még nem jön a baba még mindig nem derült ki :( pedig azt gondoltam itt lesz a baj.

Majd írj holnap mi újság nálatok.

2010. ápr. 8. 07:11

Figyu:én is olvastam ám a laparoszkópiáról mindenfélét.Írtak róla mindent,csupa borzalmas dolgot.Ehhez képest komolyan mondom semmi nem volt.Hát mit mondjak,sokkal rosszabbra számítottam.Persze privát levélben azért megíták,hogy nem kell félni a műtéttől,na akkor már nyugodtabb voltam.

Ami a ciklusomat illetti,nem lehet helyre hozni soha.Tovább kell szednem a gestagént,életem végéig.Nagyon valószínű,hogy a petérést is gyógyszerekkel,vagy injekciókkal kell majd előidézni a beültetés előtt.Azért is ajánlanak mindjárt lombikot,hiszen kár is az ovulációra várni,ha nincs,vagy csak ritkán van.Így lehetetlen eltalálni azt a napot.Egyszer akartak inszemet,de akkor nem volt ovulációm,így többet nem is próbálkoztak vele.

Nagyon várom már a holnapot,egyre kíváncsibb vagyok,mi lesz.

92. millica (válaszként erre: 89. - Demeeri)
2010. ápr. 7. 22:00
Tényleg fura hogy nem a te ciklusod helyrehozatalán aggódik a doki :S érdekes. Persze fontos a spermaeredmény is na de a cilusod is. Az azért jó hogy a hormonjaid rendben vannak.
91. millica (válaszként erre: 90. - Demeeri)
2010. ápr. 7. 21:58

Ez az belevágtok :)

Hajrá

Én megvagyok ,szerencsére eddig nem nagyon gondoltam a HSG-re nem idegeskedtem rajta,bár tudom felesleges is lenne.

Viszont most hogy már közeledik a holnapi délután most már nehéz a fejemből kiverni . Én hülye meg most még utánaolvasgattam a tapasztalatoknak. De minek?? kérdem magamtól hisz mindenki máshogy éli meg . Hátha szerencsés leszek és nem érzek majd különösebb fájdalmat ha mégis akkor is túl fogom élni nem hiszem hogy nem :) De azért jobb lett volna nem elolvasni azt hogy volt akinek másnap kismedencei gyulladása lett 39 fokkal:S de hát ez nagyon ritka . És azt sem kellett volna akik azt írták hogy az ájulás határán voltak. De én nem leszek én erős leszek :D Legalábbis remélem.

2010. ápr. 7. 20:37

Legszívesebben rögtön kezdeném a lombikprogramot.De meg kell várni a következő menstruációt.Már nagyon kíváncsi vagyok,mit mondanak a klinikán.Párom spermaeredményeire is kíváncsi vagyok.Nagyon bízom benne,hogy javult.

Bár a lombikra nem baj,ha nem tökéletes,úgyis kiválogatják a legéletképesebbeket.

Szerintem-elkezdjük most...

2010. ápr. 6. 11:24

Szia Millica.

Hogy vagy?

Voltam a dokinál a laparoszkóp eredményeimért,pénteken viszem magammal a meddőségi klinikára.Rákérdeztem újra a hormon eredményeimre,minden normában.

Ami mindig megdöbbent,hogy a mindig a párom eredményei aggasztják a dokit.Mindha az lenne a fő gond.Nem tudom elhinni.Ez annyira hihetetlen.Nem hiszem,hogy nem velem van a gond,hanem vele.Hiszen nem menstruálok.Azért lep meg mindig a dolog,hogy a dokim nem ezt látja olyan nagy gondnak,hanem a párom spermaeredményét.

88. millica (válaszként erre: 87. - Demeeri)
2010. ápr. 5. 12:21

Köszi:)viszont!

Én is Boldog Húsvétot kívánok mindenkinek!

2010. ápr. 3. 20:05
Kellemes Husvéti Ünnepeket kívánok nektek!
86. millica (válaszként erre: 84. - Demeeri)
2010. ápr. 2. 17:18
Képzeld kiderült utóbbi kenetemben van baktérium, ma hívott fel az orvos és küldi a receptet. 4 tablettát kell egyszerre bevennem. És már le kellett egyeztetnem egy időpontot HSG-re jövőhét csütörtök :S Tudom a cél érdekében mindent, de attól még nagyon izgulok.
85. millica (válaszként erre: 84. - Demeeri)
2010. ápr. 1. 21:47
Igen, én csak ne nyávogjak itt mikor te sokkal nehezebb helyzetben vagy :( de olyan nincs hogy ne legyen baba , valahogy természetesnek érzem ,hogy sikerülni fog neked is és nekem is :) Megérzés
84. demeeri (válaszként erre: 83. - Millica)
2010. ápr. 1. 18:51

Tudom,hogy nem altatnak,de nem fogsz érezni semmit.Hiszen azért kapod a fájdalomcsillapítót.Előtte és utána is.

Én szintén nem tudtam,milyen az altatás,de semmi rossz nem volt benne.Mintha egy nagyot aludnál,ennyi.Nem voltam rosszul utána.

Igen,én is sokat fizetek a biztosítónak,de mégis sokba került,mert nem kórházban,hanem magánklinikán voltam,mert ott műt az orvosom,aki kezel.Ragaszkodtam hozzá,hogy ő csinálja,benn megbízom.

Ne félj.Meglátod,utólag csak mosolyogsz majd rajta.

Nekem ez még csak a kezdet.Még nagyon hosszú utat kell bejárnunk,tudom.Bízom benne,hogy neked könnyebben összejön,hiszen van peteérésed,és

EZ A LÉNYEG.!!!

83. millica (válaszként erre: 82. - Demeeri)
2010. ápr. 1. 16:14

De én nem leszek altatva, majd kapok fájdalomcsillapítót. És érezni fogok mindent.

Bár én még altatva sem voltam soha még attól is paráznék hogy milyen lesz felébredni :)

Előre idegelem magamat pedig tudom ha már ott vagyok akkor tuti szépen lezajlik minden pár perc az egész.

Mi itt kint jó kis pénzt pengetünk havonta a betegbiztosító felé de ez itt így működik ,így a kórházi költésgeink nincsenek ,talán csak ha először megy valaki kórházba és részt vesz vizsgálatokon stb. Akkor küldenek majd talán 20 ezer ft körüli csekket.

2010. ápr. 1. 15:23

Szerintem pedig ne stresszeld magad előre.annál rosszabb lesz,ha félsz.Nézd,én nem féltem a műtéttől és egyáltalán semmi rossz tapasztalatom nem volt.Tök simán ment.Csak jó emlékeim vannak,komolyan.Fájdalomcsillapítót kaptam,gondolom,mert mikor felébredtem egyáltalán nem éreztem semmilyen fájdalmat.Párom azt mesélte,nevettem is többször.Én erre nem nagyon emlékszem,mert még az altató hatása alatt voltam,de arra tisztán emlékszem,hogy se nem féltem,se nem éreztem rosszul magam.

Gondolj arra,hogy ezután meggyógyulsz és jöhet a baba.Sajnos nálam nem értek el semmit.Tudtam,hogy tök felesleges a műtét,csak nekik érte meg,jó drága volt,és én fizettem mindenért.

Most egyre csak a lombikot emlegetik.

Mi mást tehetnék,muszáj lesz belemennünk ebbe is.De nem bánom,ettöl sem féltem sosem.

A gyerekért mindent!

2010. ápr. 1. 13:21

Nagyon be vagyok tojva :S Ugyanis megjött ,tehát holnap kell kérnem időpontot HSG-re .

Nem nagy a fájdalomküszöböm sajnos. Be lehet venni előtte fájdalomcsillapítót de szerintem akkor is érezni.

80. millica (válaszként erre: 79. - Demeeri)
2010. márc. 31. 20:59
Igazából ebből semmit nem lehet megállapítani két három hónap kell ahhoz hogy lásd mi az alaphőd,de sajnos ha nálad nincs peteérés akkor a hőd sem nagyon változhat. Nálam az alaphő 36.8 volt. A babanet.hu-n részletesen le van írva mik a normális határértékek.
79. demeeri (válaszként erre: 78. - Millica)
2010. márc. 31. 16:57

Nem mondom meg a dokinak,miket csinálok,csak arra gondoltam,nem tudom,mit szól hozzá,hogy újra fel akarom íratni a Clostilt.

Igen,ismerem az oldalt,nézegettem már.Kérdeztem,van-e Aviva torna Esztergomban.Azt válaszolta valaki,hogy nincs.

Ovuteszt?Nem használtam még.Nincs rá szükségem,nincs ovulációm,ezért nincs menstruációm sem.A laparoszkópia sem javított rajta.Késve jött meg gyógyszerre is és szinte nem tartott egy napig.Ezért gondolom,hogy nem volt semmilyen ovuláció sem.

Próbáltam a hőmérőt ma reggel,36,1-t mutatott.Szerinted ez mit jelent?Jó ez?

78. millica (válaszként erre: 77. - Demeeri)
2010. márc. 31. 13:59

Sok orvos nem hisz a természetes gyógymódokban úgyhogy szerintem ne vedd készpénznek amit mond ezekről a dolgokról . Én is kipróbálnék a helyedben mindent amit csak lehet persze mértékkel :)

És talán tényleg igaza van párodnak és megint megpróbálhatnád a Clostit,de ebben nagyon nem vagyok jártas.

[link]

Ismered ezt az oldalt ,meglehet hogy igen akkor vedd tárgytalannak . Ezen az oldalon sok tapasztalatot szerzett nő válaszol kérdésekre , esetleg tudsz te is kutakodni mi segíthet még neked. Amúgy szoktál ovutesztet használni?

2010. márc. 30. 18:05

Hát ami a Pé-t illeti,nem tapasztaltam semmi változást.Nem érzem a PÉ-t,azt hiszem ,nem volt márciusban.Párom szerint meg kéne próbálni még egyszer a Clostilbegytet,hátha mégis magától jön a baba.Talán igaza van,talán meg kéne újra próbálni.

Szedem a barátcserje kapszulát meg iszom a cickafarkat,Aviva tornázom,lehet,ezek segítségével és a Clostillal sikerül a peteérés.

Jövő héten megyek a dokihoz,nem tudom,mit szól majd hozzá.

76. millica (válaszként erre: 75. - Demeeri)
2010. márc. 30. 15:25

Megértem hát persze :( A pé-ddel mi a helyzet?

Én is abban reménykedem ,hogy a HSG orvosolja a bajomat és spontán jön a babánk.

2010. márc. 29. 21:02

Még nem tudunk semmit.Azt sem tudom,mit fognak dönteni.Igazság az,hogy nem vagyok még kész rá lelkileg.Jobb lenne,ha csak úgy spontán jönne a baba.Boldog lennék.Nagyon.

De a lombik...a stimuláció...az utánajárás,mellékhatások,veszélyeztetett terhesség,és ha mégsem sikerül,a kudarc...

Érted,ugye?

74. millica (válaszként erre: 73. - Demeeri)
2010. márc. 29. 20:36

Istenem de durva lehet az ismerősödnek ,hogy a két hetes baba... :(

Én ma voltam nőgyógynál és megtudtam hogy az összes eredményem jó :O ki érti ezt. Se baci ,de gomba se semmi.Hormonok jók szintén.

Most azért megint vettek le tőlem kenetet és egy hét múlva telefonálok az eredményért és aztán jöhet a HSG ha ebben a kenetben sincs semmi amit kezelni kell. Már várom anyukám aki néha jósol cigánykártyából megjósolta ,hogy nincs bajom viszont egy beavatkozás szükséges és utána sikerül a baba. A beavatkozás valószínű a HSG lesz.:) Én most nagyon biazakodó vagyok.

De mégis nyáron vagy ősszel kezdenétek a lombikot? Ennyire sincs még behatárolva ? Megértem ám hogy most le lesztek terhelve ...Nektek kell tudni mikor lesz alkalmas a lombik.

2010. márc. 29. 20:19

Mielőbbi gyógyulást kívánok.

Szerencsére időben észrevettétek a bajt.

Majd írjál,hol tartotok.

Két hét múlva megyünk a kőzpontba.Még nem tudjuk,mit is mondunk majd ott nekik.Mikor is akarjuk kezdeni a lombikot.

Most rajta vagyunk a lakás ügyön.És lefoglaltuk az olaszországi nyaralót.

Nem tudom,mikor kezdjem el a stimulációt?

Egyik Hoxás ismerösömnek meghalt a kisfia két hetes korában.Lombik baba volt.

Egy másiknak pedig pozitív a tesztje...

Félelmetes.

Mi lesz velünk???

72. millica (válaszként erre: 71. - Demeeri)
2010. márc. 28. 18:30

Nahát bizti szerverhiba.

Én képzeld sajna begyulladtam odalent így kértem időpontot a nőgyógyhoz . Nem is értem a kenetem és vérvételem eredményeit miért nem közölték már velem. Ha most nem gyulladok be akkor megcsinálják úgy a HSG-t hogy nem nézik meg van e valami bacim vagy bármim :S azért ez nagy felelőtlenségre vall.

2010. márc. 25. 12:42

Nem lehet a naplómba írni.Mindig kidob,sőt beragad a gépem is,ha próbálkozom.

Szerencsére ide még tudok.

2010. márc. 25. 08:48

:)Tényleg félreértettem.

Megbeszélem vele.Szerintem kipróbáljuk.

Köszi a tippet.

69. millica (válaszként erre: 68. - Demeeri)
2010. márc. 25. 08:39
Én a Maca Vibe-t a párodnak ajánlottam nem neked te lány :) Mert férfiaknál nagyon hatékony már a szedéstől számított következő hónapban sokan sokkal jobb sperma eredményről számoltak be. De persze nem erőszak :)
2010. márc. 23. 23:35

Azt nem szedem.A barátcserjét szedem meg az E vitamint.Párom szelént E vitaminnal,plusz magas vérnyomásra mindenfélét.

Iszom a cickafarkat és elkezdtem az Aviva tornát.

Nem nagyon segít,késett is két három napot a mensi,pedig mindig pontos szokott lenni.Magam dem értem.

Sok sikert,szorítok.Ne félj,nem vészes,bár nekem nem kellett átfújni a petevezetéket.

67. millica (válaszként erre: 66. - Demeeri)
2010. márc. 23. 18:28

Hali :)

Következő teendőm pénteken vérvétel 21.napi aztán következő ciklusom első felében petevezeték átfúvás :S

És veled mi újság? Beszereztétek már a Maca Vibe-t?

Én hozatok otthonról ,egy barátnőm most ment haza és ő tud hozni.

2010. márc. 23. 12:06

Sziasztok csajok.Mi újság nálatok?

Millica,hogy haladtok?

2010. márc. 21. 14:39
Én nem voltam rosszul az altatástól.Semmiség volt az egész.Két óra múlva mehettem is haza.
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook