Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Babaprojekt még júliusig fórum

Babaprojekt még júliusig (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
311. kszisz (válaszként erre: 308. - Zsani82)
2009. máj. 26. 13:28

Örülök, h jól vagytok!


Én megértem, amit írtál, néha nekem is ilyen érzéseim vannak! És utána persze lelkiismeretfurdalásom van, h miért érzem nyűgnek a szexet...de ez van, sajna a kedvem nem jár egy ütemben a ciklusommal :(


Mi is sokat vagyunk kint, Nóri is élvezi, főleg a homokozást! Mi panelban lakunk, így sokat megyünk játszóra. De szerencsére van egy kis kertünk is, ha apa itthon van, akkor oda megyünk inkább. Van Nórinak kis homokozó, medencéje is, éppen ma készülünk felavatni, az idén még nem használtuk.


Az alvás változó, most nyugisabban megy. Egyre többször alussza már át Nóri az éjszakát, és napközben is sokszor alszik két órákat, és néhány napja szinte sose sír elalváskor.

Az evéssel mi mindig is hadilábon áltunk, Nóri nem vmi jó evő. Sokszor eszik keveset, és inkább csak joghurtot, krémtúrót, banánt, túró rudit eszik szívesen, főtt kaját annyira nem :( Meg persze a nasik mennek neki a játszón, én meg hiába viszek neki normális kaját, ha a másik gyerek chipset eszik neki is az kell.... :( Inni egyre többet iszik, de nem olyan sokat mint Réka. Inkább csak fél litert, picit többet. Bár néhány napja teljesen önállóan iszik, azóta sokkal többet, mint korábban. Mindezek ellenére kis pocakos husi-musi. Épp ma voltunk tanácsadáson, azt hittem rosszul látok, Nóri 10990 g volt!! És ti? Réka jóevő?

310. dj.cica (válaszként erre: 308. - Zsani82)
2009. máj. 26. 08:53

olvastam zsani és írtam is :)

akkor hajrá:)és ne stresszelj hanem inkább sz....:)

309. dj.cica (válaszként erre: 307. - Kszisz)
2009. máj. 26. 08:53
lesz ahogy lesz én nem örlödöm már rajta ,felesleges:)
308. zsani82
2009. máj. 25. 21:58

Sziasztok!!

Itt vagyok nyugi nem tüntem el csak hétvégén anyósék voltunk:)))és ugye ott is jó idő volt és kihasználtuk a jó időt és nem voltam gép közelben.

Nekem majd jun 1jén lesz pé.szóval belehuzunk apával ismét.

És teljesen igazad van kszisz,mert ha hiszed ha nem nekem is van olyan hogy szinte "tehernek"érzem a szexet,és nem is arra gondolok,nem is érzem át az egészet,hanem az jár a fejemben hogy remélem "ez az adag"meghozza a kisbabánkat!Rossz ez??

De amugy jól vagyunk,Rékával szinte egész nap kinn vagyunk,majd csüt-ön megyünk oltásra,remélem nem lesz lázas,bár szerencsére egyiktől sem lázasodott be eddig (kopp-kopp)

Valamelyik nap is 30fok volt felállítottuk neki a medencét,na hát abba ugy kiázott hogy tiszta ráncos volt a kis talpa:))))Bár el lenne benne egész nap!!!

Ja és készül neki a homokozó is!!Megpróbálunk neki az udvaron kialakítani valami kis"játszóteret".

Dj.cica irtam neked másik fórumra.sok puszi

kszisz hogy vagy?Nórika?Alvás?Neked mennyit és mit eszik egy nap?Nekem Réka a nagy melegben alig akar enni,bár inni iszik 1,5litert naponta.Nóri hány kg ha megkérdezhetem?

Jucás nagyiék vagytok már?Vagy még itthon?Használjátok ki a jó időt,csavarogjatok.

Mostanság kell NEM megjönnie igaz?

Sok puszi,és szép estét mindenkinek!!!

Ja a többiektől is kérdezem azt amit kszisztől!Evés,alvás,kg..stb

Puszika:)))))))))))

307. kszisz
2009. máj. 25. 13:18

Sziasztok!


Vandy, sajnálom, majd a köv. hónapban sikerül!


Dj.cica, kár, h így döntöttetek, de megértem! :(


Jucás, én is hasonlóan érzek néha, már túlságosan is várom és nehezen telik így az idő! Én nem is tudom, h bírják lelkileg azok, akiknek hónapokig nem jön össze, én beleőrülnék! Bár még lehet ránk is ez vár most ... :((( Meg tényleg varázsát veszti az egész, h most muszáj együttlenni, mert épp pé. van....

Remélem jól sikerül az utatok és jó hírekkel térsz vissza!!!!


Zsani, veled mizu?

306. dj.cica
2009. máj. 24. 16:48

sziasztok! látom mindenki kint van a friss levegön:)

nálunk nem lesz babaprojekt egy ideig:( Jancsi azt akarja hogy jöjjünk egyenesbe anyagilag és csak utána probálkozzunk.Hiába mondtam neki hogy ne védekezzünk hisz az elözö is 15 hónap alatt jött össze,azt mondta tutti besikerülne:(

nektek szurlkolok továbbra is puszika

305. dj.cica (válaszként erre: 304. - Jucás)
2009. máj. 22. 15:57

:)

van ilyen nekem is volt hogy számoltam a napokat stb.

bele lehet golyozni az biztos.

most nincs ilyen és sokkal jobban érzem magamat:)

puszika

304. Jucás
2009. máj. 22. 13:27

Sziasztok!


Látom mindenki kihasználja a jó időt. Mi is állandóan csavargunk. Jövő héten megint megyünk mamáékhoz egy hétre.


Kszisz, igen jövő héten péntek-szombaton kellene megjönnie, de nem várom. Nektek meg mindent bele! Szorítok, ügyesek legyetek!


Vandy, sajnálom! Olyan rég írtál, mondom, már biztos összejött a babuci. Ne add fel, és mindent bele nektek is!


Dj.cica, jaj jó lenne, ha tényleg egyszer csak bejelentenéd: Lányok, jön a pici! Lehet, hogy ti csináljátok jól, mert én már kezdek átesni a ló túlsó oldalára. Legalábbis úgy érzem. Annyira vágyom már arra, hogy ismét pocis legyek, és annyira nem várom a jövő hét végét, hogy megint csalódjak. Múltkor is annyira beleéltem magam, aztán tessék. Bocsi, de most legalább kipanaszkodtam magam!


Legyen szép napotok!

303. vandy80
2009. máj. 21. 16:05
helló lányok sajnos nem jött össze a baba,de már vége a mesinek, úgyhogy ismét startolunk egyet,kb 24.-én lesz pé.-m. szoritok nektek jó hancurozást mindenkinek :)
302. dj.cica (válaszként erre: 301. - Kszisz)
2009. máj. 21. 15:59

szia:)

mi se éltünk nomád életet hétvégén az ágyban:)

de védekezünk még.nem tudom függ a menszitöl hogy mikor jön meg most és hogy érzem majd magamat,lehet még 1-2 hónapot halasztunk rajta,és mikor visszamegyek akkor kezdjük el a probálkozást.majd meglátjuk,most minden olyan bizonytalan.nem is vagyok annyirra rajta a dolgon,tudom ugyis akkor jön mikor jöni akar.Most az allergiám vacakol:S na meg annyi dolgom van hogy csak na,ha meg nem munkám van itt a kisfiam akivel minden idöt ki akarok használni augusztus közepéig,akkor megyek vissza dolgozni:(

ugyhogy ezért is vagyok ritkán.inkább megyünk mindenfele,bár most dög meleg van.

nyügösebb is nem akar aludni délután,hála ma aludt.de azért néha felnézek és írok és szoritok.

lehet egyszer minden elözmény nélkül jövök a hírrel hogy terhes vagyok

pusz nektek.

301. kszisz
2009. máj. 21. 13:38

Sziasztok!

Megvagyunk, csak sokat csavargunk ebben a jó időben :))) Amikor meg alszik Nóri, muszáj kicsit a dolgaimat csinálni :(

Jucás, te vmikor jövő héten mensizel ugye?

És dj.cica, te most hogy állsz? És jövő hónaptól lesz projekt?

Nekem elvileg most lesz pé-m, úgyhogy gyűrjük a lepedőt ezerrel :))))

Remélem mindenki jól van!

300. dj.cica (válaszként erre: 299. - Jucás)
2009. máj. 21. 08:16

szia

jól sikerült.meleg volt nagyon

finom lett a babgulyás:)

299. Jucás (válaszként erre: 298. - Dj.cica)
2009. máj. 20. 21:26

Szia!


Hogy sikerült a bográcsozás? Remélem jó időtök volt, mert nálunk csepegett egy kicsit akkor. Gondoltam Rátok!

298. dj.cica (válaszként erre: 297. - Jucás)
2009. máj. 20. 18:38
szia én most nem voltam pár napig,most is csak bekukk,de igérem leszek már csak be vagyok havazva
297. Jucás
2009. máj. 20. 14:49

Sziasztok!


Sehol senki? Mindenki jól van? Kszisz, Zsani, Djcica? Hol vagytok?

296. Jucás (válaszként erre: 295. - Kszisz)
2009. máj. 18. 14:30
Így van, úgyhogy tessék beleadni mindent! Jó lepedő-gyűrögetést!:)
295. kszisz (válaszként erre: 293. - Jucás)
2009. máj. 18. 14:16
:) Ez bíztat. MOndjuk én is megnéztem, nekem akár be is jöhetett, mert akkor is a pé előtt volt a Jónás nap és akkor tényleg rengeteget voltunk együtt, szinte mindennap... Mondjuk annyira én se erre alapozok, hiszen elvileg pé-m nem akkor van, akkor meg hogyan lenne belőle babó??? Csak egy esély lett volna, de hát ennyi erővel, akár ma is lehet rá esélyünk :)
294. kszisz (válaszként erre: 292. - Jucás)
2009. máj. 18. 14:14

Ebben igazad van, most már sikerülhetne vmelyikünknek!!!

Az a baj, h a hó elején még nagyon lelkesek voltunk, de most megint elég lazára vettük a dolgot, igaz még előttünk a pé...Csak így meg teljesen elveszti a varázsát az egész, h most muszáj, mert pé van.... :(( Hát, majd meglátjuk. Az biztos, h hosszú lesz a várakozás....

293. Jucás
2009. máj. 18. 14:10
Kszisz, nem akarlak elkeseríteni, de megnéztem, a Jónás napomat Abigélnél is. Az utolsó mensim január 20.-a volt, a Jónás napom meg jan. 22. Kizárt, hogy akkor együtt lettünk volna. Szóval, én egyenlőre nem hiszek benne.
292. Jucás (válaszként erre: 290. - Kszisz)
2009. máj. 18. 14:07

Pont én is erre gondoltam. Ha valakinek lenne már babója, az milyen lendületet adna a többieknek.

Hát mi is beleadtunk apait-anyait. Majd kiderül! De olyan sokat kell várni:( Ti hogy bírjátok?

291. Jucás
2009. máj. 18. 14:05

Sziasztok!


Zsani én is nagyon sajnálom:((( Bíztam benne, hogy beszéltél a gólyákkal, és most sikerül!


Hát nagyon kell vigyázni a játszótéren. A homokban ki tudja mi van (kutyapiszok, üvegszilánk, csikk stb.). a mászóka meg tiszta fém, alatta meg szintén üvegszilánk. A hintából meg kieshet a gyerek. Jobb nem is belegondolni miféle veszélyeket rejt egy játszótér.

290. kszisz
2009. máj. 18. 14:04

Elhagyott bennünket a kezdeti lelkesedés, még a Jónás napomat is kihagytuk :((( ÁÁ, nem tudom hogy lesz így babó csajok :((((

Jucás, ti aktívkodtok? Neked most van vmikor pé, ugye?

289. kszisz
2009. máj. 18. 13:21

Sziasztok!


Zsani, sajnálom :((((


Itt nálunk sincsenek annyira szuper játszók, de azért kettő kivételével mindegyiken van babahinta, csúszda mindenhol, a normális homokozókat meg pont nemrég cseszték el, pont a május elsejei hétvégén szedték ki belőlük a homokot és csak nemrég kezdték visszatölteni, csúnya, szürke poros homokkal, ráadásul elég keveset tettek bele, nagyon kell vigyázni, mert Nóri elesik a pereménél :(((

288. zsani82
2009. máj. 18. 10:42

Sziasztok lányok!!!

Sajnos ma reggel megjött:((((

Elvoltam keseredve de remélem hogy jövőhónapba összejön,nagyon reménykedek benne,bár ezt a hónapot sem értem miért nem sikerült,mert mindent beleadtunk,na mindegy.

Amugy itt sincs normális játszótér sajna:(((

287. Jucás
2009. máj. 17. 22:16

Sziasztok!


Mindenki jól van? Remélem, élveztétek a jó időt.

Mi is voltunk egy nagyot sétálni, és játszóterezni.


Nálatok van normális játszótér? Nálunk sajna nincs. Egyiken hinta van, a másikon csúszda, a harmadikon normális homokozó. Szóval nagyon gáz:(

286. zsani82
2009. máj. 16. 18:48

Sziasztok lányok!!!!

Egy gyors helyzetjelentés:

A hasam alja fáj,meg jobb oldalt a petefészkem,ami lenyillal a combomig,meg ilyen sűrű folyás,szóval még 2-3 nap és minden kiderül.Mellfeszülés,émelygés nincs,csak inkább ezek a tipikus mindjárt megjön állapot:(

Na de még nem vagyok elkeseredve,reménykedek,mert tényleg beleadtunk mindent,és remélem jövőhéten ideér a nekem szánt gólya:)

Ugyhogy egyenlőre ennyit tudok irni:

Remélem mindenki jól van,és kihasználjátok ezt az aránylag jó időt.

További szép hétvégét,és kellemes pihenést kívánok mindenkinek:)))

285. Jucás (válaszként erre: 282. - Dj.cica)
2009. máj. 16. 13:19
Gratula neki! Remélem jó időtök lesz, mert itt lóg az eső lába. Jó szórakozást!
284. kszisz
2009. máj. 16. 13:17
Zsani, nem érzel még semmit? Remélem ügyesek voltatok és a gólyák szerencsét hoztak nektek :)))
283. kszisz
2009. máj. 16. 13:16
Sziasztok!
282. dj.cica
2009. máj. 16. 11:55
sziasztok! ma bográcsozunk egyet egy baráti házaspárral,ilyen elöbuli,holnap lesz a férjem 29 éves:)
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook