Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Babakocsi vásárlás!Milyen baba kocsit érdemes vásárolni, márka, fajta, milyen funkciói legyenek? fórum

Babakocsi vásárlás!Milyen baba kocsit érdemes vásárolni, márka, fajta, milyen funkciói legyenek? (tudásbázis kérdés)


1 2
12. suzanne7 (válaszként erre: 8. - Khatif)
2009. aug. 28. 10:34
Köszönöm :)
11. ében11 (válaszként erre: 9. - Leoborta)
2009. aug. 28. 10:34
nekem azt hiszem brevi volt a mélykocsim?
10. ében11 (válaszként erre: 2. - Suzanne7)
2009. aug. 28. 10:33

nagy kerekű jobb esetleg a padkák miatt, meg egy két lépcsőfokon is lehet tolni.meg kell kérdezni lehet-e a kerekét cserélni.a legtöbb gondunk a kerekek miatt volt.

jó ha állítható a nyele-mert a páromnak túl alacsony volt és görnyedt ha tolta.illetve téliesíthető legyen.az enyémet össze is lehetett csukni-így befért a kocsiba is.az elsőt kb.1,5 évig használtuk, utána egy sima naptetős sport kocsit vettünk-télen bundazsákban ült a sportkocsiba és volt hozzá esővédő-a sportkocsit még könnyebben tudtuk magunkkal vinni-autó vonat stb.

2009. aug. 28. 10:31

Én vettem egy nagyon egyszerű, olcsó, de szép klasszikus mélykocsit, utána meg egy kis ügyes, könnyű, fekvő helyzetbe is tehető sportkocsit.

A mélykocsit nagyon rövid ideig használták a picik, csak aludtak benne, ezért szerintem nem kell egy hiper-szuper csúcsmodell.

A sportkocsi meg könnyű, egyedül is elbírom kölökkel, autóba simán befér, és aludni is tud a törpe benne, ha álmos.

8. Khatif (válaszként erre: 6. - Suzanne7)
2009. aug. 28. 10:31

Nekem ilyen van, csak a négy kerekű és teljes felszereléssel,mózessal


[link]


Én nagyon szeretem, és szerintem a nagy kerekű sokkal jobb a kicsiknek ezeken a járdákon.

2009. aug. 28. 10:30
Senki nem tud részletesebben segíteni?
6. suzanne7 (válaszként erre: 4. - Vackor26)
2009. aug. 28. 10:25
És nagyobb vagy kisebb:)?Esetleg nem tudnátok márkát ajánlani?
5. suzanne7 (válaszként erre: 3. - Khatif)
2009. aug. 28. 10:24
Igen ez nekem is fontos, de úgy tudom ez a funkció most már minden babakocsinál létezik:)
2009. aug. 28. 10:23
Szerintem a bolygó kerekűvel könnyebb közlekedni.
2009. aug. 28. 10:22
Nekem az volt a legfontosabb szempont, hogy a babát lehessen felem szemben és később nekem háttal is ültetni. Kicsinek még nagyon nem jó, ha neked háttal ül a baba, mert megrémítheti a sok idegen dolog. Ha már nagyon akkor viszont segít, hogy kiélje a kiváncsiságát.
2009. aug. 28. 10:20

Melyik kerekű a legjobb a felfújhatós vagy a hagyományos?Nagy kerekű vagy kiskerekű legyen, könnyebb tolni ha bolygósított?

Rengeteg babakocsit nézegettem az interneten,elképzeléseim vannak, hogy körül belül mit kell nézni, ha vásárolni szeretnék,de biztos tudtok sokan tanácsot adni akik már tapasztaltak ezzel a kérdéssel kapcsoltban:)

2009. aug. 28. 10:18
Babakocsi vásárlás!Milyen baba kocsit érdemes vásárolni, márka, fajta, milyen funkciói legyenek?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook