Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Babatervezés 2021-2022 kezdőként fórum

Babatervezés 2021-2022 kezdőként (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
11574. Maruton (válaszként erre: 11573. - RozsaRami)
2022. jan. 11. 10:13
Úgy legyen❤️
11573. RozsaRami (válaszként erre: 11570. - Maruton)
2022. jan. 11. 07:21

Nekem volt egy vetélés májusban és egy kémiai októberben

Mostmár a harmadiknak itt kell maradjon velünk 🙂

11572. RozsaRami
2022. jan. 11. 07:20

Sziasztok

Tettem fel egy képet lh tesztrol ránéznétek hogy ez már pozitív e? 😌

11571. JaneDoe01
2022. jan. 10. 20:37
Szia Maruton es RozsaRami, en is az elso lazabb honapon vagyok, vagyis vagyunk tul, jo hogy itt vagytok, tudunk majd egyutt haladni, egymasnak szurkolni☺️
11570. Maruton (válaszként erre: 11568. - RozsaRami)
2022. jan. 10. 14:15
Szia! És hogy vagy? Milyen érzések kavarognak benned?
11569. Maruton (válaszként erre: 11567. - @kukac@)
2022. jan. 10. 14:14
Nagyon köszönöm, csatlakozni fogok.
11568. RozsaRami (válaszként erre: 11566. - Maruton)
2022. jan. 10. 08:56
Szia. Még én is várok a babára :)
11567. @kukac@ (válaszként erre: 11566. - Maruton)
2022. jan. 10. 07:55
Szia! Szívesen látjuk az újakat is, nem zárkózunk el 😊 Ha van kedved csatlakozni csekkolj be nyugodtan. Vannak még közöttünk babára várók is.
11566. Maruton
2022. jan. 10. 07:43
Sziasztok! Látom, hogy épp most költözött át a fórum nagy része máshová, de gondoltam, hátha az itt maradók vagy a most erre járók még szívesen beszélgetnének. Mi most döntöttünk a gyermekvállalás mellett a párommal. Az előző hónapot is lazára vettük védekezés terén. A mindig pontos havim egy nap késéssel és nagy-nagyon gyenge első nappal jött meg. Így egy kicsit beleéltem magam, hogy terhes lehetek. Ennek az élménynek a hatására jöttünk rá, hogy babát szeretnénk. Femibion 0-át és méhpempőt szedek. Az utóbbit eredetileg csak immunerősítésre vettem, de most is jól jöhet. Nem szeretnék nagyon (egyelőre) a tervezés, felkeszules fizikai részére koncentrálni, a lelki része nekem sokkal érdekesebb. Sosem gondoltam, hogy így, ilyen fokozatosan alakul majd ki bennem az anyjává válás vágya. Pláne a párommal szinkronban. Ha van kedvetek, írnátok nekem erről saját történeteket?
11565. @kukac@
2022. jan. 6. 21:23

HAHÓ! BOCSI A "KIABÁLÓS" INFO MIATT!



NYITOTTAM EGY KLUBBOT "2021/2022 KIS TIGRISEI" NÉVEN.



AKI ÚGY GONDOLJA, HOGY JÓ LENNE EGY KICSIT INTIMEBB TÉRBE TERELNI A CSEVEGÉST, AZT SZERETETTEL VÁROM. 😊😘


Illetve várjuk a hiányzókat és érdeklődőket mindannyian! 😊

11564. hvile90 (válaszként erre: 11560. - Pandababy)
2022. jan. 6. 11:58

Én itt is válaszolok azért! :D


Kismama jóga van, akinél 12. betöltött héttől, az én óra adómnál betöltött 14. héttől javasolt.


Éééés jövő héten kismama uszira is megyek (auqanatal). :D:DDD Ilyenen volt már valaki?!


Kismama ruci:


B.Boom boltban vettem farmert, igen jó minőségű, de nagyon drága, szerintem ezt máshol is le lehet vadászni...


Calzedoniában vettem leggingst - megint nem olcsó, de ÁLOM, csak ajánlani tudom!!!


Most vettem Decathlonban egy kismama jóga nacit, 7.000 forint, és álom kényelmes otthonra, ezt MINDENKINEK ajánlom! :D


Ja, és ha kismama melltartó (sport melltartó inkább), akkor SLOGGI - édes jó istenem, ha tudtam volna, hogy létezik melltartó, ami ilyen szinten tartja a tejcsárdát és még csak nem is érzem, hogy rajtam van, már rég nem sajnáltam volna rá a pénzt.... :D



Remélem, segítettem! :D

11563. Pandababy (válaszként erre: 11561. - @kukac@)
2022. jan. 6. 11:18

Koszonom @kukac@, visszaolvasgattam most eleg sokat,es megtalaltam a kis tigriseket. 😊😊😊

Szuper,hogy ilyen aktivan mukodsz,epitesz kozosseget.😊😊

11562. @kukac@
2022. jan. 6. 11:11
Ha becsekkolsz, ott írom a választ, jó, hogy többiek is kapcsolódjanak 😊
11561. @kukac@ (válaszként erre: 11560. - Pandababy)
2022. jan. 6. 11:09
Persze, gyere a klubba, várunk! 😃 Odatalálsz?
11560. Pandababy
2022. jan. 6. 10:27

Sziasztok!

Boldog uj evet kivanok mindenkinek! 🍾🎉🥰

Hogy vagytok? 😊

Remelem szepen teltek az unnepek mindenkinek,a babak is jol viseltek a sok toltott kapit es egyeb finomsagokat.😅

Most jelentkezem be,eddig a karacsonytol egeszen tegnapig a szuleimnel toltottuk a teli szunetunket. Sajnos egesz evben keveset tudunk egyutt lenni,jo volt most igy egyutt.

Most az unnepek alatt bejelentettuk a babavarast a csaladjainkban,illetve mar barati korben is elkezdtuk mondani. Nagy az orom mindenhol. 😊🥰

Ti hogy alltok a bejelentessel?

Olvasgattam neha a forumot,de mindent sajnos nem tudtam kovetni. Igy ha olyan temara kerdezek,ami kar volt kivesezve,elnezest...


❓ Hetfon kezdodik a munka,es nekem rogton nagy bejelentessel kell kezdenem,ami miatt izgulok... Irtam korabban,h.vegyszerekkel,artalmas anyagokkal dolgozom,igy azt a munkakort felhagynam,es masik tevekenyseget vegeznek a cegnel. Ez a tervem,ezt atbeszelni. De mar attol ideges vagyok,h.bejelentsem a fonokomnek,h.babat varok... Nem lesz lelkes. Nalatok hogy ment ez? Sajnos a kolleganok kozott is sok irigyseg,feltekenyseg,rosszindulat zajlik,ott is vannak aggodalmaim.

Az az igazsag,h.sokat sosem beszeltem a babatervezesrol a munkahelyemen,azt sem h.egy par honapja probalkozunk. Valahogy ez nekem intim tema,a munkahelyen pedig nem a legjobb barataim vannak,akikkel ezt megoszthatnam.

Igy valoszinu nagy meglepodes lesz. De attol nem kell rosszul ereznem magam,h.nem beszeltem a probalkozasrol,es aztan most sikerult,igaz? 🙈


❓ Hol vesztek kismamarucit,nadragot,harisnyat? Eddig nem foglalkoztam vele,de a 40-es nadragok mar reg eselytelenek, ka 2 utolso 42-es nadragom is total szuk mostmar,vmire szuksegem lenne. Es ez meg a 10.het...

C&A,H&M kismama dolgokrol van tapasztalatotok? Ahol elek,keves lehetoseg van kismama cuccokat venni,igazabol nincs is,csak joval messzebb. Online rendelesben gondolkodok. Nektek vannak mar holmik? Es ha igen,honnan?


❓Kismama jogarol is lattam emlitest,mennyi idos terhesen erdemes/ajnalott ezzel kezdeni?


❓Lattam emlitve klubot/facebook csopit. Ha nem gond,szivesen mennek en is. 😊


Huhh. Ha valaki a vegere ert,respect. 😅 Ha meg valasz is lesz,koszonom szepen! Legyen szep napotok! 😊

11559. Elune (válaszként erre: 10811. - Syduri)
2022. jan. 5. 15:47

Szia Syduri!


Uh most találtam meg, amit írtál, próbálok felzárkózni, még mindig!


Czeizel : Születésünk titkai

dr. Ecsedi Gabriella: Szülés, császármetszés, VBAC


Fú, a Montessori-módszer jó, bár van pár olyan pontja amivel nem értek egyet. Kíváncsi lennék arra, hogy hogyan működik egy ilyen iskola, milyen egy ilyen mindenki össze-vissza nyüzsög tanóra alatt (ugyanis a gyerekek igenis tudják egymást zavarni, nem vagyok arról meggyőződve, hogy így kialakul az a 30 perces koncentráció, aminek azért nem árt, ha megvan).


A felzárkóztatás rész is kicsit érdekes, hiszen itt képességspecifikusan vannak differenciálva a gyerekek, azaz nem siettetik őket, ezért nem értem miért kellene akkor "felhúzni" őket azokból a tárgyakból, amikből nem olyan jók. Amúgy nem ismeretlen a hagyományos iskolákban sem a képességek szerinti csoportbontás az adott évfolyamon belül (nálunk 3 matek, 3 magyar, 3 angol csoport van, a gyerekek képességei szerint), az évfolyamon lévő 2 osztály diákjai vegyesen vesznek részt az órákon, így egyrészt kevesebb lesz a csoportonkénti létszám is és hatékonyabb, egyénre szabottabb lesz az oktatás is. A gyerekek is komfortosabban érzik magukat a hasonló kvalitású tanulók között.

11558. @kukac@
2022. jan. 5. 15:07
Elune, gyere klubba!
11557. Elune (válaszként erre: 11555. - Hvile90)
2022. jan. 5. 14:57

Hvile BUÉK!


De jó Neked!!! Most irigy vagyok. Itt semmi, de semmi nincsen...Még a sima jóga stúdió is szünetel, nemhogy kismamatorna meg kismamajóga... :(

11556. Elune (válaszként erre: 11554. - Dreamerlady)
2022. jan. 5. 14:54

Szia Dreamer!


Igen, elolvastam utána a naplód és leesett, hogy van itt valami nagyon komoly dolog, ami csalódottsággal töltött el az UH-n kívül. Bízom benne, hogy rendeződni fog a helyzet mihamarabb.


VR. (bocsi ha off leszek sokaknak):

Igen, a harmadik, negyedik nehezített pálya után, sisakkal a fejemen, jól megizzadok. A páromon szoktam vigyorogni, kívülről nagyon betegen néz ki, ahogy hadonászik a szoba közepén két műanyag szutyokkal a kezén. XD tuti én is ilyen viccesen nézek ki, bár közben azt képzelem a két karddal hihetetlen stílusosan mozgok. :D


Teszek ide linket én ezt a számot szeretem a Beat Saberben, de egy fokkal nehezebb változatban, ha jól láttam ez a normal, nem a hard.


[link]


Van egy ilyen kalózos is amit kedvelek (alapból az elektronikus zenét annyira nem csípem, ezt a mai disco őrületet meg egyenesen sokszor full gépiesített, dallamtalan zajkeltésnek nevezném, nem zenének).

Ezt a cukiságot meg látnod kell, virtuális pet:


Játékok:

[link] -Bogo

és

[link] -Farlands


ez is tuti, sajnos már végignyomtam (3 bolygó van benne), de néha vissza szoktam loggolni.

11555. hvile90
2022. jan. 5. 11:57

Sziasztok drága lányok! :)


BÚÉK mindenkinek, hatalmas elnézést mindenkitől a sorozatos eltűnésekért! Remélem, nagyon jól vagytok, és szuperül indult az új év, én már egészen be vagyok zsongva, hogy végre 2022-ben vagyunk, ideje volt nagyon! :D


A babavideót pótoltam, feltettem a naplómba, és aki kért, annak engedélyt is adtam hozzá, @Nesszi, úgy emlékszem, veled beszéltük, hogy lemaradtál! <3


Képzeljétek, tegnap voltam életem első kismama jóga óráján.... :DDD Látom, pont téma is volt! 2-en voltunk, nekem alapjáraton tetszett, csak sajnos én nem vagyok ez az "elmélyedek az elmém mélyében is kizárom az agyamból az agyamat" típus. :DDD Maga a mozgás viszont szuperül esett, teljesen fel voltam utána dobódva.

11554. Dreamerlady (válaszként erre: 11553. - Elune)
2022. jan. 4. 22:37

Kedves vagy Elune, hát igen, jogos, amit írsz. Jól vagyok már ultrahang miatt, ez tényleg nem tesz semmit. Igazából a céges harc merítette le az akksit ma.


De jó ez a Seat Saber VR!! Awww, imádnám. :)) Ki kellene próbáljam a VR-t lassan, kicsit le vagyok maradva technológiailag. :)


Jujj, a kismama jóga nagyon light nekem is. :D Nem ettől lesz izomzatom, az már egyszer biztos. Szerintem ez arra jó, hogy szépen átmozgassa az ember a testét, és ne váljon teljesen kötötté, mire a szüléshez ér. Írom ezt amúgy nagypofával, mivel olyan gyenge vagyok, hogy tuti nem bírnék semmi komoly "erőgyakorlatot" elvégezni. :D


Tök jó, hogy elmentél táppénzre! Nem semmi, hogy ilyen sokáig ennyire nehéz körülmények között dolgoztál! Csodálom a kitartásodat. Kismamaként ennyi gyerek között télen pandémia nélkül is necces lehet az influenza, sok felső légúti megbetegedés miatt. Szuper, hogy már nem kell aggódj! :) Drukkolok, hogy megúszd a 3. oltást mellékatások nélkül. <3

11553. Elune (válaszként erre: 11533. - Dreamerlady)
2022. jan. 4. 19:36

Dreamer!


Hidd el, ez jól van így, ahogy történt, ki tudja mivel fertőztek volna le! Ffp2-3 maszk ide vagy oda, persze-persze, dühödben, csalódottságodban azt írtad vállaltad volna, de nyilvánvaló, hogy nem.


Ezt most rossznak éled meg, mert nagyon rákészültél és sajnálom, hogy így történt. Nem késtél le semmit sem. Ez az otthon maradás most a baba biztonsága miatt történt. A Te lelked meg azonnal meg fog gyógyulni, amint a köv. alkalommal meglátod a picit! - nagy ölelés

11552. Dreamerlady (válaszként erre: 11547. - @kukac@)
2022. jan. 4. 19:13
Ahhh, jó ez a pontozós módszer! Nekem tetszik, fogom használni. ☺️☺️
11551. detty30 (válaszként erre: 11550. - @kukac@)
2022. jan. 4. 19:02
Megtalaltam 😘😘😘
11550. @kukac@ (válaszként erre: 11549. - Detty30)
2022. jan. 4. 19:01
Menj a profilomra, ott a forumok menüre, ott meg fogod találni, de mindjárt meglesem, tudom-e linkelni.
11549. detty30
2022. jan. 4. 18:59
Én nem találom a kistigriseket 😭😭😭
11548. @kukac@ (válaszként erre: 11546. - Dreamerlady)
2022. jan. 4. 18:56
Profilom->Fórumok->2021/2022 kis tigrisek
11547. @kukac@ (válaszként erre: 11545. - Dreamerlady)
2022. jan. 4. 18:55
Ha kicsit odébb tolod a feldúlt érzéseket, könnyebb racionálisan túllépni rajta, csak ezért "pontoztam", de igazából maximálisan megértem az elkeseredésed. Néha tényleg toporzékolni lenne kedve az embernek.
11546. Dreamerlady (válaszként erre: 11541. - @kukac@)
2022. jan. 4. 18:53
Megyek persze! Milyen klubba? 😄😄
11545. Dreamerlady (válaszként erre: 11542. - @kukac@)
2022. jan. 4. 18:51

Köszi a pontozást! 🥰🥰


Jaja, a mozaikcsaládos topic az sok éves projekt, bár most szintet léptem múlt héten ezen a téren. Szerintem ebben képes leszek fejlődni.


A mai ultrahang szóra sem érdemes, nyilván utolsó darab volt a Jenga várban. De na, mégsem egy nagy baj.


Meló izgat eléggé, picit parázom, hogy ha munkaügyre kell menjek, az milyen, meg ilyenek.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook