Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Baba boom! Csuby modra! fórum

Baba boom! Csuby modra! (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2008. jún. 12. 16:28

Köszi köszi mindkettőtöknek:)))

Úgy várom azt a 3 napot, mintha legalábbis tengerpartra készülnék egy hétre, csütörtökön már tuti használhatatlan leszek munka terén:D

315. 754c7e07c3 (válaszként erre: 313. - Lillenet)
2008. jún. 12. 14:52

Drukkolok. :))

legyen meleg. :)

314. Ada12 (válaszként erre: 313. - Lillenet)
2008. jún. 12. 13:57
Szorítok, h jó legyen az idő, igaz mostanában eléggé lehűlt, de talán addigra még melegszik és akkor lehet fürizni :))
2008. jún. 11. 09:10

Igen, én is pozitívnak látom a helyzetet:)


Csuby sajnos nem jöhet, senki sem hozza a párját, pedig épp abba a faluba megyünk ahol nászúton voltunk, tök jó lenne "nosztalgiázni":)


Az úszást nagyon várom, egyébként is imádom, és én is azt remélem most még jobban esik majd.

Drukkoljatok, hogy meleg maradjon a víz, jövő hétre eddig változékony 20-22 fokot ígérnek:(

312. Ada12 (válaszként erre: 311. - Lillenet)
2008. jún. 10. 10:05

Azért ezek egész jó hírek, reméljük Nektek is szimpi lesz a választott hölgy. A dokinak sem mindegy, h kivel dolgozik együtt.


A Balcsin biztosan jól fogod magad érezni, Csuby is mehet, v ez most csak céges? Reméljük jó időtök lesz :))


Én imádtam terhesen úszni, a vízben annyira el tudtam lazulni és a "teher" is elmúlik akkor. :)

2008. jún. 10. 09:43

Sziasztok!


Tegnap végre megtudtam kicsit többet a doki szabadságáról, szülésznőről:)

A szabadsága úgy alakul, hogy aug. első napjaiban még lesz, utána megy nyaralni. Ettől azért nem hervadtam le, mert valamiért úgy érzem Gergőnk hamarabb jön mint 13-a...:)

A szülésznőkeresés pedig úgy oldódik meg, hogy most már a dokinak is "kötelező" választania maga mellé egy állandót, és akit ő jónak ítél, azt én is elfogadom. Két hét múlva már nevet is tud mondani, és akkor majd megtudom hogyan lehetne találkozni vele.

Egyéb téren azt mondta minden oké, és hogy teljes nyugalommal úszkálhatok a Balatonban is:))) Főnök viszi el a csapatot 20-án 3 napra ezért kérdeztem rá:) Már nagyon várom!:)))

310. lillenet (válaszként erre: 308. - Ada12)
2008. jún. 5. 14:11

:)


Nem koplal, azt nem tűrném:D

A 90 napos diétával fogyott ennyit, pár éve kb 15-öt dobott le vele:)

309. lillenet (válaszként erre: 307. - 754c7e07c3)
2008. jún. 5. 14:10

Átadom neki, köszi:)


És én is köszi, azt hittem csak nekem tűnik olyan nagyon nagynak:D

308. Ada12
2008. jún. 5. 13:14

Tényleg jó nagy már a pocid :)


2 hét alatt 7 kg? Azért az nem semmi, de remélem nem koplal :)))

2008. jún. 5. 06:09

Csubynak gratula, ügyes, nem dohányos lett. :))


A kép nagyon jó. :) Tényleg nagy a pocid. :DDD

2008. jún. 4. 22:30
Engedek Csubynak úgyhogy jócakkát mindenkinek, jövök holnap:)
305. lillenet (válaszként erre: 299. - 754c7e07c3)
2008. jún. 4. 22:28

Szia:)


Hmm, ez is jó ötlet:) Bár nem akarnám olyan sokára hagyni a dolgot, de ha nem lesz más alkalom, hát akkor majd akkor.

Csúnyán magyarul:)


Pocakos képet most töltöttem fel, a bárgyú vigyorfélét ne nézzétek, nem lettem fotogénebb sajnos:)

304. lillenet (válaszként erre: 301. - Ada12)
2008. jún. 4. 22:27

Túlzás lenne lehurrogásnak nevezni, de elég megdöbbentő volt. De tényleg jobban meglepett, hogy később sem kérdeztek pedig lett volna alkalom.


Csuby itt zaklat, hogy menjek már zuhanyozni és aludni:))) Egyébként csak melócskák vannak mostanában sajnos, de látszik a vége, és fogyott szűk 2 hét alatt 7 kilót és egy hónapja nem dohányzik!:))))))

303. Ada12
2008. jún. 4. 22:17
Csubyval mi újság? Melózik ezerrel? Fogyókúra?
302. Ada12
2008. jún. 4. 22:16
Bocsánat két r
301. Ada12 (válaszként erre: 300. - Lillenet)
2008. jún. 4. 22:16

Ráadásul a magánrendelőben ritkább a kismami :)


Lehurogtak a gyengéd szülés miatt? Érdekes, ezen nagyon csodálkozom.

300. lillenet (válaszként erre: 298. - Ada12)
2008. jún. 4. 22:10

Hát, elég fura volt, bár nincs tapasztalatom ilyen téren, de két "nagyobb" csoportban (apukák nélkül) néztük meg az egyik szülőszobát, az őrzőket, kívülről a műtőt.

És az is fura volt, hogy egymással alig beszélgettünk. Pedig ha jól sejtem bőven lett volna miről, mert még az előadás közben ugye lehetett kérdezni, és megkérdeztem, megoldható-e, ha valaki a gyengéd szüléshez hasonló körülményeket szeretne? Nah, hát ha hallottatok már negatív fennhangú felbolydulást...:( Kb mintha én tehetnék arról, hogy nem tudják mi az. Szóval én ilyen esetben biztosan kérdeztem volna tovább, de ők nem. Érdekes volt. Válaszként azt kaptam, hogy persze, megoldható, ha minden komplikációmentes, szóval ezzel a résszel nem lesz gond szerintem:)

Tanácsadásra a helyi védőnőhöz járok, a dokimhoz pedig a magánrendelőbe, úgyhogy a kórházban most jártam először. A rendelő várójában legtöbbször elég kevesen vagyunk, még alig volt alkalmam beszélgetni, de igyekszek majd faggatózni:)

299. 754c7e07c3 (válaszként erre: 297. - Lillenet)
2008. jún. 4. 21:59

Szia, én is!

Jajj, de jó. Akkor egy gonddal kevesebb, a szemed nem gátol.

Szülésznőt én is úgy választottam, hogy a 36. héten elkezdtem járni nst-re, és akkor az ottani nővérektől kérdeztem, kit ajánlanak. Felhívtam, és kész. :))

Menni fog, biztos.

Már biztos nagy pocid van. :)))

298. Ada12
2008. jún. 4. 21:48

Szió!



Örülök :)) Akkor ez sem okoz gondot, és remélem megnyugodtál.


Ki volt az a hölgy? Többen voltatok megnézni a szülőszobát?


Nekem ajánlotta egy lány a szülésznőt, aztán amikor a dokim rákérdezett, h választottam-e már, és megemlítettem, h kit, akkor nagyon örült, mert Ő is pont rá gondolt. :)) Meg is voltam Vele elégedve teljesen.


Tanácsadáson, v a kórházban nem szoktál beszélgetni kismamikkal? Biztosan van, aki már nem először szül, hátha tud szülésznőt.

2008. jún. 4. 21:36

Hello újra:)


Ma eljutottam végre a szemészetre, és nem látja akadályát a nőci a természetes szülésnek:))

És hétfőn voltunk a Margit Kórházban a szülésfelkészítőn, sok újat nem tudtam meg, de legalább láttam a szülőszobát és környékét, szépen fel van újítva, megnyugtató volt:) Az egyik hölgy keresztett vetett az ágynál és jajjistenemezett, nagyon bután pislogtam rá, sajnálom, hogy van ilyen "állapot" is...

A szülésznőkkel való találkozás sajnos nem megoldott, úgyhogy más úton kell keresgélnem. Lehet indítok/keresek itt egy fórumot ilyen céllal...

Hétfőn megyek vissza a dokihoz, mégegyszer kifaggatom őt is, hátha van ötlete, és kíváncsian várom mit mond a szabadságával kapcsolatban.


Nálunk ezek a hírek, ti hogy vagytok?

296. 754c7e07c3 (válaszként erre: 293. - Lillenet)
2008. máj. 20. 10:05
Jó hírek, és ne aggódj a doki miatt. Megoldódik. :))
295. 754c7e07c3 (válaszként erre: 294. - Ada12)
2008. máj. 20. 10:04
Én is szülésznő párti vagyok. :))
294. Ada12 (válaszként erre: 293. - Lillenet)
2008. máj. 20. 09:30

Örülök, h minden rendben :)) Reméljük a szemész is ezen a véleményen lesz.


Főleg azért, mert ha úgy dönt nem mehet a spontán, mi lesz a dokival? Úgy ütemezi a császárt, h itthon legyen. Azért azt nem bíznám másra, gondolom ezt Ő is így gondolja.


Egyébként a szülésznő sokkal fontosabb. Elnézést mindenkitől, akit érint, de én így gondolom. Nekem többet segített. SZeretem a dokimat, de igazán nem Ő volt a fontos.

Nyilván ha gond van, kell, h ott legyen, de ne legyen gond :))))

2008. máj. 20. 08:55

Hello:)


Tegnap nagyon későn keveredtünk haza, be sem kapcsoltam a gépet.

A doki azt mondta minden oké a méhemmel, az ülőmunka sem baj, csak kb óránként mozgolódjak kicsit:)

Kérdeztem a szemészetet is, kaptam beutalót, és biztató volt, mert az mondta, 7 dioptria alatt nem igazán fordul elő "tiltás":) A szemfeneket nézik meg, nincs-e valamilyen elváltozás, úgyhogy majd meglátjuk. A másodikai héten tudok menni.

Egyetlen hír volt, aminek nem örültünk, az, hogy még nem tudja a doki, mikor engedik szabadságra:( Lehet épp nem lesz itthon mikor jön a Gergő:( Tud ajánlani más(oka)t maga helyett ha gondolom, de még a többiek sem tudnak a szabadságukról. 9-én megyek vissza, addigra remélem tisztább lesz a kép. Az már biztos, hogy ezek után tutira keresek szülésznőt, aki várhatóan nem akkortájt megy szabira, legalább egy biztos személy legyen körülöttem. A doki szerint a Margitban mindegyik jó és tapasztalt, remélem találok olyat aki itthon lesz és nem húzza a száját a gyengéd szülés miatt sem.

Megnézte a 4D méreteket is, és újra az összes régi uh-t, és azt mondta, szerinte maradhat aug.13 körül a kiírásom.

Öööö... azt hiszem minden hírt leírtam:) Ha mégsem, majd jövök és pótolom, szép napot nektek!

292. Ada12
2008. máj. 19. 22:03
Mi volt a dokinál?
291. lillenet (válaszként erre: 290. - Ada12)
2008. máj. 19. 09:56

Hál' Istennek egyáltalán nem biztos, hogy császár lesz, csak több szemüveges kismama is mondta, hogy őket elküldték szemészetre valami terheléses vizsgálatra, mert ha az nem jó eredményű, lehetséges, hogy nem engedik a természetes utat.

Csak nem tudom a "határokat", összefüggéseket, ezért aggódok kicsit. De ma este megyek a dokimhoz, kifaggatom majd mindenről, hátha csak "vaklárma":)

290. Ada12
2008. máj. 18. 20:21
Akkor kitől tudod, hogy nem szülhetsz spontán?
2008. máj. 18. 08:17

Szemészeten még nem voltam, szerintem a dokim a kontatktlencse miatt még nem is tudja, hogy rossz a szemem. Egyik -5,5, másik -5:(

Most kb két hétig esélyem sincs eljutni a szemészhez, ezért kérdezősködök, hátha valaki tapasztaltabb és megtudom kb mire számítsak majd, nagyon nem szeretném a császárt... Nekem sem áll közel a gyöngédséghez ugye:(


Köszönöm a gratulát, tulajdonképpen jobban féltem, mint kellett volna, a szomjúságot viseltem a legrosszabbul, nem is a lötyit:) Arra az émelyítő édesre számítottam, amit a kristálycukor ad, de a szőlőcukorral ez így jobb volt, ja és rengeteget segített, hogy engedtek belecsavarni egy citromot:)))

288. 754c7e07c3 (válaszként erre: 286. - Lillenet)
2008. máj. 17. 22:13

A cukor tökéletes, és gratulálok, hogy ilyen bátran helyt álltál. :)))

(Ez a lötty borzalom).


A szemüveggel kapcsolatban én nem tudok segíteni, remélem megoldódik. Valahogy nem áll közel a császár a gyöngéd születéshez, nekem. :(((

287. Ada12 (válaszként erre: 286. - Lillenet)
2008. máj. 17. 21:55
Ez érdekes, nekem műtötték is a szemem, de mégis spontán szültem. Elmentem a dokimhoz (szem), aki írt egy papírt vizsgálat után, h engedélyezi a spontán szülést.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook